Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Плажна зона - Page 4 EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Плажна зона - Page 4 EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Плажна зона - Page 4 EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Плажна зона - Page 4 EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Плажна зона - Page 4 EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Плажна зона - Page 4 EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Плажна зона - Page 4 EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Плажна зона - Page 4 EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Плажна зона - Page 4 EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Плажна зона - Page 4 Vote_lcapПлажна зона - Page 4 Voting_barПлажна зона - Page 4 Vote_rcap 
Кристина Милър
Плажна зона - Page 4 Vote_lcapПлажна зона - Page 4 Voting_barПлажна зона - Page 4 Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Плажна зона - Page 4 Vote_lcapПлажна зона - Page 4 Voting_barПлажна зона - Page 4 Vote_rcap 
Николас Джоунс
Плажна зона - Page 4 Vote_lcapПлажна зона - Page 4 Voting_barПлажна зона - Page 4 Vote_rcap 
Мелиса Скот
Плажна зона - Page 4 Vote_lcapПлажна зона - Page 4 Voting_barПлажна зона - Page 4 Vote_rcap 
Александра Фокс
Плажна зона - Page 4 Vote_lcapПлажна зона - Page 4 Voting_barПлажна зона - Page 4 Vote_rcap 
Старк Никсън
Плажна зона - Page 4 Vote_lcapПлажна зона - Page 4 Voting_barПлажна зона - Page 4 Vote_rcap 
Дафни Фокс
Плажна зона - Page 4 Vote_lcapПлажна зона - Page 4 Voting_barПлажна зона - Page 4 Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Плажна зона - Page 4 Vote_lcapПлажна зона - Page 4 Voting_barПлажна зона - Page 4 Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Плажна зона - Page 4 Vote_lcapПлажна зона - Page 4 Voting_barПлажна зона - Page 4 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Плажна зона

Go down 
+15
Кристина Милър
Джесика Никсън
Николас Джоунс
Девиън Хелман
Алекс Бенет
Вивиан Алис Камерън
Старк Никсън
Мелиса Скот
Уил Джаксън
Юна-Кейтлин
Оливия Лорънс
Алисън Дейвс
Лики Ли
Елизабет Редбърд
Даймънд Евънс
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyВто Юли 13, 2010 5:26 am

Джес дойде.
- Кучетата можем да ги вържем ...вярно, че ще им е малко скучно, но после ще им се реваншираме. - Каза на Ник аз се засмях.
-Добра идея..-Тя ми каза че нямала бански.
-Е и? и аз нямам... ти носиш бельо нали?
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyВто Юли 13, 2010 5:36 am

- Ми какво ви бърка бе момичета, може и без бельо - усмихнах се аз и намигнах на момичетата.
Завързахме кучетата за един чадър. Беше ми малко гадно, но кво да направя.
- Аз направо влизам във водата момичета, мокър съм и сега ако легна ще се полепя целия в пясък. Сигурно не искаш да ме виждаш така мило? - обърнах се към Кристина, целунах я и се затичах към водата.
Скочих в морето и извиках:
- Когато искате може да дойдете, аз ви чакам - и пратих въздушна целувка на Крис.
Върнете се в началото Go down
Джесика Никсън
СъРфИсТчЕ
Джесика Никсън


Брой мнения : 38
Points : 38
Join date : 03.07.2010
Age : 28

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyВто Юли 13, 2010 5:44 am

- ти носиш бельо нали? - попита ме Крис, а аз се засмях силно.
- Разбира се, Крис. Иначе щях да си остана с дрехите. - Продължих да се смея. Ник се пошегува, че нямал против дори да нямаме и влезе във водата. Ние с Крис се съблякохме и се излегнахме на пясъка.
- Откога си тук? - попитах по едно време приятелката си.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyВто Юли 13, 2010 5:54 am

С Джес се съблякохме и легнахме на пясъка а Ник ме целуна и влезе във водата.От там ми прати въздушна целувка.Засмях се и погледнах Джес.
- Откога си тук? - Ме попита тя.
-Ами..от седмица...-Усмихах се и погледнах тялото си.Бях толкова бяла...Имах чувството, че ще изгоря..
-Случайно да ти се намира слънцезащитен крем..- Усмихнах се криво..
Върнете се в началото Go down
Джесика Никсън
СъРфИсТчЕ
Джесика Никсън


Брой мнения : 38
Points : 38
Join date : 03.07.2010
Age : 28

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyВто Юли 13, 2010 5:59 am

- Ами...не планирах да идвам на плажа... - засмях се аз.- Мислех само да се поразходя или най- много да скоча в морето със дрехите и да се прибирам. Съжалявам. - засмях се отново и погледнах към нея.Ти си доста беличка, на екскурзията нямаше ли плажове?
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyВто Юли 13, 2010 6:52 am

Джес ми обясни че няма. Погледнах тъпо към земята.
*Май ще влизам във водата*
-Ти си доста беличка, на екскурзията нямаше ли плажове?- Ме попита тя.Засмях се.
-Ами..имаше..просто...не стоях много на слунце...Може би ще ти се стори странно..но когато стоя само във водата не ме хващам тен нито изгарям- Засмях се..
-Таа...искаш ли да влезем във водата?
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyВто Юли 13, 2010 9:04 am

Докато бях във водата, хвърлях по някой поглед към плажа. Все пак там беше Кристина и ако някой я приближеше, по-добре да не съм на неговото място
Доста време прекарах във водата и реших да излизам. Заплувах към плажа. Излязох и се затичах към Крис. Стигнах до нея и я опръсках, дано не се разсърди:
- Бонбон беше ми мъчно за теб - и я целунах с език. И легнах върху нея, но се подпрях на ръце, иначе щях да я смачкам. Капки капеха върху нея, но не ми пукаше и продължавах да си я целувам.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyВто Юли 13, 2010 9:12 am

Усештах, че ще изгоря, но се излежавах все още.Ник дойде, надвеси се над мен и ме целуна.Бе много мокър и аз разроших косата му.Засмях се защото ме гъделичкаше.
-ИЗмокри ме цялата- Казах аз и се засмях.Малко го подбутка.
-Хах..стига вече.. -И му се изплезих
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyВто Юли 13, 2010 9:34 am

- Извинявай коте, няма вече - изплезих `и се. - Права си не е културно пред момичето да те изям - и се зясмях.
- И сега какво ще правим? - попитах и двете момичета, като станах от Крис и се изправих пред тях, а те лежаха.
- Къде да легна аз?
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyВто Юли 13, 2010 9:37 am

''Извинявай коте, няма вече'' каза той и ми се изплези. Мислех, че ще ми се расърди.Стана от мен и аз се нацупих.Попита къде да легне той.
-Ееее защо стана ..сега ще изгоря...стой там- Засмях се
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyВто Юли 13, 2010 9:40 am

- Ама и ти не знаеш какво искаш - и я опръсках. - Голяма си ми лигла, значи! - и пак се надвесих върху нея и целунах. - Само толкова помече няма да те целувам! - и `и се усмихнах
- Няма да изгориш спокойно нали ти закривам слънцето.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyВто Юли 13, 2010 9:43 am

''Само толкова помече няма да те целувам!'' Каза той и аз се засмях.
*Само той така си мисли*
Казах си и му се усмихнах палаво.Започнах да си играя с косата му.И го целунах с език..
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyВто Юли 13, 2010 9:46 am

Тя си играеше с косата ми и ме целуна с език.
- Какво правиш, нали ти беше неудобно пред нея - прошепнах аз и `и се усмихнах
- Е какво ще правим? - попитах аз. - Да влезем във водата, нищо че бях до преди малко там - усмихнах се. Или пък нещо друго, не знам.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyВто Юли 13, 2010 9:48 am


-е...- Засмях се и го погледнах миличко.
''Е какво ще правим? '' попита отново той.
-Да мисля, че е добра идея да влезем вътре.- Станах хванах го за ръка и влязохме във водата.
Върнете се в началото Go down
Джесика Никсън
СъРфИсТчЕ
Джесика Никсън


Брой мнения : 38
Points : 38
Join date : 03.07.2010
Age : 28

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyВто Юли 13, 2010 11:15 am

Обмислях варианта да стана и да си тръгна. Те бяха заедно от скоро и не са се нарадвали един на друг, а аз бях просто излишна.Не исках да им се меся, затова след като започнаха да се смеят и закачат реших да ги оставя на саме. Изправих се, но погледнах към морето. Беше толкова красиво...ох, къде ми сърфът, когато ми трябва...Не можах да устоя и се запътих към водата. Влязох на няколко метра навътре, а водата ми стигаше само до колената. Беше толкова приятна, че не можах да издържа повече. Затичах се към по-дълбокото и се гмурнах .
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyСря Юли 14, 2010 4:54 am

На Джесика май не и харесваше или се притесняваше. Сигурно беше решила да си тръгне, но Крис я извика с нас във водата. Тримата влязохме. Джес отиде по-навътре в морето, а аз опръсках Крис и я бутнах във водата. След това се метнахи аз във водата. Крис тъкмо тогава бе станала и се олюля, когато цопнах до нея.
Обичах това момиче и исках тя да е щастлива и радосттна, когато е с мен.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyСря Юли 14, 2010 4:56 am

Джес май бе решила да си тръгне, но понеже ме слушаше xD влезе във водата с нас и заплува навътре.Ник започна да ме пръска и да ме бута във водата.Точно се бях изправила и той пак ме сабори.Държеше се точно като Руди когато не ме бе виждал дълго време.Засмях се.
-Ей по полека...Като кучето ми си-Усмихнах се и се изправих.Целунах го и го прегърнах
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyСря Юли 14, 2010 5:08 am

Бил съм като кучето `и. Не знаех да се смея ли или да се разсърдя. Но как да се сърдиш на момиче като нея: привлекателно, умно, лъчезарно - абе великолепно.
- Дано да не се сърдих, но не мога да ти се нарадвам просто - и отново я целунах. Довечера какво ще правим? - палаво и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyСря Юли 14, 2010 5:14 am

''Дано да не се сърдих, но не мога да ти се нарадвам просто'' Каза той и аз му се усмихнах.Беше толкова сладък и мил.Целуна ме отново и аз му отвърнах.Попита ме какво ще правим довечера и ми се усмихна палаво.Засмях се.Явно имаше нещо напредвид, но аз реших да се правя, че не го разбирам..така щеше да е по-забавно..а и обичаш да ми казват нещата на право.Целунах го .
-Ами незнам...ще видим.Тази вечер пак ли ще сме заедно ..- Бях огладняла и се хванах за корема.Бе малко неловко, имах огромен апетит.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyСря Юли 14, 2010 5:38 am

- Ами незнам... ще видим. Тази вечер пак ли ще сме заедно.. - каза тя.
- Ами не знам, може ако искаш да не сме заедно, за да си починем един от друг. Не че аз съм се уморил от теб - засмях се и я целунах.
Стояхме прави във водата и се целувахме. Все едно времето бе спряло за нас, хора минаваха поклай нас, но не ни пукаше. Дори бяхме забравили и за Джесика.
- Абе къде замина твойта приятелка? - попитах Крис и се отледах по брега и в морето.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyСря Юли 14, 2010 5:41 am

''Ами не знам, може ако искаш да не сме заедно, за да си починем един от друг. Не че аз съм се уморил от теб''
-Глупчо-Казах аз и се засмях..
-Не исках това..просто не ми беше казал и си мислех, че ще си спя сама тази вечер-Целунах го. Когато за първи път го видях го помислих за разглезен женкар..а той всъщност беше едно чудесно момче.
''Абе къде замина твойта приятелка?'' Заоглежда се..
*Ясно вече забрави за мен*
Помислих си и се засмях.
-Ами сигорно плува..като делфин е.- Джес никак не се бе променила...Усмихнах се и погледнах към хоризонта..
Върнете се в началото Go down
Джесика Никсън
СъРфИсТчЕ
Джесика Никсън


Брой мнения : 38
Points : 38
Join date : 03.07.2010
Age : 28

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyСря Юли 14, 2010 8:38 am

След малко плуване реших да се покажа на повърхността. Излязох и потърсих с поглед Крис и Ник. Те също се оглеждаха...за мен? Тръгнах към тях, премятайки коса от едната страна на шията ми и я изтисках леко.
- Хей, какво става. - Попитах усмихнато
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyСря Юли 14, 2010 8:50 am

Аз и Ник търсехме с поглед Джес, но не я видяхме.Най-накрая излезе и май се огледа за нас.Дойде и се усмихна.''Хей, какво става''. Засмях се.
-Хей къде се губиш-Попитах я и отидох до нея
Върнете се в началото Go down
Джесика Никсън
СъРфИсТчЕ
Джесика Никсън


Брой мнения : 38
Points : 38
Join date : 03.07.2010
Age : 28

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyСря Юли 14, 2010 9:08 am

- Хей къде се губиш-Попита ме Крис и дойде до мен.
- Ами малко поплувах, дано не съм ви притеснила. - засмях се докато доизцеждах косата си.
- Водата е страхотна наистина.Жалко, че сърфа ми го няма..
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 EmptyСря Юли 14, 2010 2:06 pm

- Е момичета май вече е привечер, така че ако искате да идем да хапнем някъде.
Двете кимнаха одобрително.
- Само че първо ще идем да се изкъпем и трябва да се разберем, кой къде как ще се облича - засмях се на глупавото изречение.
Е излязохме от водата, развързахме кучетата и отпрашихме към апартаментите да се оправяме за вечерята.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажна зона - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажна зона
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Плажа-
Идете на: