Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Плажна зона - Page 2 EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Плажна зона - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Плажна зона - Page 2 EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Плажна зона - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Плажна зона - Page 2 EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Плажна зона - Page 2 EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Плажна зона - Page 2 EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Плажна зона - Page 2 EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Плажна зона - Page 2 Vote_lcapПлажна зона - Page 2 Voting_barПлажна зона - Page 2 Vote_rcap 
Кристина Милър
Плажна зона - Page 2 Vote_lcapПлажна зона - Page 2 Voting_barПлажна зона - Page 2 Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Плажна зона - Page 2 Vote_lcapПлажна зона - Page 2 Voting_barПлажна зона - Page 2 Vote_rcap 
Николас Джоунс
Плажна зона - Page 2 Vote_lcapПлажна зона - Page 2 Voting_barПлажна зона - Page 2 Vote_rcap 
Мелиса Скот
Плажна зона - Page 2 Vote_lcapПлажна зона - Page 2 Voting_barПлажна зона - Page 2 Vote_rcap 
Александра Фокс
Плажна зона - Page 2 Vote_lcapПлажна зона - Page 2 Voting_barПлажна зона - Page 2 Vote_rcap 
Старк Никсън
Плажна зона - Page 2 Vote_lcapПлажна зона - Page 2 Voting_barПлажна зона - Page 2 Vote_rcap 
Дафни Фокс
Плажна зона - Page 2 Vote_lcapПлажна зона - Page 2 Voting_barПлажна зона - Page 2 Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Плажна зона - Page 2 Vote_lcapПлажна зона - Page 2 Voting_barПлажна зона - Page 2 Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Плажна зона - Page 2 Vote_lcapПлажна зона - Page 2 Voting_barПлажна зона - Page 2 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Плажна зона

Go down 
+15
Кристина Милър
Джесика Никсън
Николас Джоунс
Девиън Хелман
Алекс Бенет
Вивиан Алис Камерън
Старк Никсън
Мелиса Скот
Уил Джаксън
Юна-Кейтлин
Оливия Лорънс
Алисън Дейвс
Лики Ли
Елизабет Редбърд
Даймънд Евънс
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 5:28 am

Спрях колата до плажа.Отворих вратата и излязох.Огледах се.В далечината видях няколко сърфисти,които явно чаках състезанието да започне.Бях напълно спокоен.Не държах задължително да спечеля,но силно го исках.Важното беше да се забавлявам.Тайничко се надявах аз да победя или поне да съм втори.Взех сърфа си и тръгнах бавно към плажната ивица.Когао стигнах,махнах тениската си и я метнах на рамо.Седнах на пясъка,защото не ми се стоеше прав.Погледнах останалите.Изглеждаха достойна конкуренция,сигуно бяха добри.Състезанието скоро ще започне състезанието.Пожелах на всички успех и погледнах към океана.Слънцето все още беше близо до хоризонта,понеже още беше сутрин.Зачаках състезанието да започне...След малко видях Мелиса,която дойде току що.Аз се приближих към нея и казах:
-Здравей!Ама ти наистина дойде!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 5:38 am

Старк дойде при мен и аз махнах слушалките за да го чуя.
-Здравей!Ама ти наистина дойде! -каза той,
Нима се беше съмнявал в мен.
-Ъм ,нали ти казах ,че ще дойда.-усмихнах му се.
Опитах се да разбера дали се радваше да ме види или просто беше изненадан ,че съм тук.
-Ще седнаш ли за малко или отиваш при другите.-погледнах към брега където бяха другите сърфисти и след това погледнах Старк.
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 5:45 am

-Aми радвам се да те видя,не не съм се съмнявал...-засмях се аз и отидох до сърфа си,взех го и го оставих до хавлията на Мелиса,седнах на него и я погледнах.
-Ами...ако ми позволяваш,може да остана...казах аз и изпънах крака.
-Ам...може ли да ми пазиш нещата,защото помъкнах всякакви глупости със себе си?-попитах аз и я погледна умолително.Тя кимна и аз и дадох тениската си,ключовете за вкъщи,ключовете за колата и телефона си .
-Благодаря!Ще останеш за партито довечера нали?-попитах отново и се усмихнах
След малко чух телефона си да звъни.Взех го от Мелиса и го вдигнах,беше нещо спешно,май ще трябваше да пропусна състезанието.Грабнах си нещата и си тръгнах,като преди това целунах Мел за довиждане...


Последната промяна е направена от Старк Никсън на Сря Юли 21, 2010 3:18 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 5:58 am

Той се държеше много мило.
-Да ще ти пазя нещата.-той ми подаде телефона си и аз го прибрах за да ме се пълни с пясък.
-Споко, ако гаджето ти звънне няма да вдигам.-намигнах му и се засмях.Той също се засмя.Прибрах и ключовете му.
Загледах се в океана и казах.
-Има страхотни вълни нали?
Той се съгласи с мен и ме попита дали ще остана за партито довечера.
-Разбира се!Никога не отказвам покана за парти!-усмихнах му се с перлена усмивка и почети се излехнах на хавлията като само се подпирах на лактите си.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Алис Камерън
СъРфИсТчЕ
Вивиан Алис Камерън


Брой мнения : 26
Points : 30
Join date : 10.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 6:43 am

Вивиан беше тепърва дошла на Хаваите и мечтата й да яхне вълните вече се разразяваше с пълна сила. Вив си беше хвърлила багажа в къщата, без изобщо да го разопакова, единственото, което беше изцяло разопаковано бепе сърфът, заедно с банския, който вече беше върху Алис. Момичето тръгна към плажа, понеже живееше близо и когато стъпи на пясъка, тя усети, колко много са и липсвали вълните в Манхатън. Камерън вървеше с леки крачки, понеже за нея пясъкът беше леко горещ. Лилавият сърф на момичето беше под лявата й ръка вече готов да се използва, сякаш беше чакал това от цяла вечност. Поне така си го представяше Вивиан, а и тя имаше доста богато въображение.
Докато вървеше към морето тя видя момиче и момче. Момчето и приличаше на сърфист, затова тя кротко се приближи към тях.
-Здравейте! Аз съм нова тук! Казвам се Вивиан Алис Тайлър!-представи се момичето и подаде ръка.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 6:51 am

Говорех си нещо със Старк ,когато се появи едно много хубаво момиче.В първия момент си помислих ,че е приятелка на сладкия русокоскоя( много обичах да го наричам така).
Тя се представи ,каза ,че е нова тук и подаде ръката си.
-Мелиса Скот ,приятно ми е.-хванах ръката й и се усмихнах.-И добре дошла в Хавай.-засмях се и погледнах момичето.
-Ако искаш седни ,състезанието още не е почнало.
Тя седна и аз й представих Старк.
-Ъм това е Старк ,гаджето ми.-засмях се ,защото ,когато го представих на Шей като мой приятел той добави ,че е повече от приятел, а сега като казах гадже дали щеше да добави ''малко по-малко от гажде'', при тази мисъл ми стана много смешно ,но не се издадох.
Старк се беше загледал във вълните ...
-От къде си?-попитах Вив за да започна някакъв разговор.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Алис Камерън
СъРфИсТчЕ
Вивиан Алис Камерън


Брой мнения : 26
Points : 30
Join date : 10.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 7:02 am

Мелиса и Старк изглеждаха доста приятни на Вивиан. Иначе момичето просто щеше да се измисли някакво обяснение, за да се махне възможно най-бързо от там. А и двамата бяха сладка двойка. Алис много искаше да го каже, но се чудеше дали няма да си помислят нещо, затова си премълча.
-Аз съм от Мичиган. Един приятел ме запали по сърфирането, затова много често ходех на почивки, за да сърфирам, но реших да се специализирам като професионалист, а единтсвеният начин е да дойда тук, на Хаваите. Нашите ме издържат. Надяват се тук да постигна нещо.-разказа бързо Камерън.
-Ами вие? Тук ли сте родени? Или нещо ви е довела? А и като гледам ти не сърфираш? Не обичаш ли вълните?-попита Вивиан като сложи сърфа си на пясъка и седна върху него.
Отгоре слънцето светеше ярко. Беше прекрасен ден за сърф и състезания, а може би и нови приятели.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 7:11 am

-А ,обочам ги ,но не знам ,май не ми се отдава.-засмях се и отклоних темата за водата.
-Супер е ,че си дошла тук.Наистина няма да скучаеш оверявам те.-усмихнах й се.-Пожелавам ти много успех в сърфирането.
В Хавай доста често идваха хора с мечта да станат професионални сърфисти.Все пак най-хубавите вълни бяха на хавайския бряг.
-Аз съм родена тук.В момента живея със сестра си ,Шей ,а родителите ни работят в Ню Йорк.Искаха да отидем с тях,но аз за нищо на света няма да напусна Хавай.-обесних на Вив.
-Кога пристигна?-попитах и се огледах да видя дали има признаци за началото на състезанието.
Върнете се в началото Go down
Юна-Кейтлин
СъРфИсТчЕ
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 82
Points : 84
Join date : 06.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 7:14 am

Състезанието нещо ускасняваше, но аз все още не исках да ходя при другите, защото не трябваше да се разконцентрирам. Седях и само бях потънала в мислите си. Мда....Хубаво е да си сам преди състезание. Щеше да е добре да познавах някого тук, но за всичко има време. Всички, които бях забелязала досега ми се струваха някак...не знам, но не като мен. Аз си бях особен характер. В училище всички се прехласваха по мен, защото знаеха коя съм. Но това не Япония, където съм бляскъв и извесетен дизайнер. Това са Хаваите където може да се каже съм просто натрапник със старнене харектер, който никой не познава. Въздъхнах шумно, че сигурно и Буда щеше да ме чуе. ''Ами Фуджи Май Юми, ти полудяваш. Намери си живот!'' казах на себе си и отново въздухнах. Поогледах се наоколо, за да видя появил ли се е някой хубав (по моите стандарти) човек. Ах...Само в мечтите ми. Някаква блондинка си говореше със някакво момиче и момче. Загледах се в морето и зачаках.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Алис Камерън
СъРфИсТчЕ
Вивиан Алис Камерън


Брой мнения : 26
Points : 30
Join date : 10.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 7:18 am

-Пристигнах днес сутринта от Мичиган. Нашите ми купиха къща тук. Смятат следващия месец да дойдат. Те си падат заети със семейния бизнес, с който се надяват аз да се заема след няколко години, когато както казва майка ми ще ми дойде мозъкът в главата.-каза Вивиан засмяно.
-Да, Хаваите са едно магическо място пълно със загадки, които едва ли някой може да разкрие лесно. Хаваите ни привличат като магнити и веднъж да ни хванат в своята клопка няма да ни пуснат дълго време.-добави Вив.
Алисън си пое няколко глътки въздух и продължи.
-Била съм в Ню Йорк. Повярвай ми, не искаш да живееш там. Още от 5 сутринта започва деня там. Не можеш да се наспиш изобщо. Добре си направила, че си останала тук. Аз там не издържах и една седмица, уж, че нашите трябваше да останат цял месец, но заради мен се върнахме обратно в Мичиган.
-А иначе какво те привлече да останеш на Хаваите?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 7:28 am

-Ами морето, плажа ,купоните и хубавите момчета.-засмях се и тя се засмя с мен.
-Сега нека ти дам по-сериозен отговор ...За нищо не заменям красивия залез и изгрев ,който може да се наблюдава само от този плаж, моският въздух и прекрасните места.А и можех да избирам между Ню Йорк и Хавай ,което доста улесни решението ми.
-Това първото ти състезание ще е нали?-попитах, свалих слънчавите очила и вързах русата си коса на висока опашка.
Върнете се в началото Go down
Алекс Бенет
СъРфИсТчЕ
Алекс Бенет


Брой мнения : 22
Points : 25
Join date : 10.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 10:40 am

Ami Yummi написа:
Състезанието нещо ускасняваше, но аз все още не исках да ходя при другите, защото не трябваше да се разконцентрирам. Седях и само бях потънала в мислите си. Мда....Хубаво е да си сам преди състезание. Щеше да е добре да познавах някого тук, но за всичко има време. Всички, които бях забелязала досега ми се струваха някак...не знам, но не като мен. Аз си бях особен характер. В училище всички се прехласваха по мен, защото знаеха коя съм. Но това не Япония, където съм бляскъв и извесетен дизайнер. Това са Хаваите където може да се каже съм просто натрапник със старнене харектер, който никой не познава. Въздъхнах шумно, че сигурно и Буда щеше да ме чуе. ''Ами Фуджи Май Юми, ти полудяваш. Намери си живот!'' казах на себе си и отново въздухнах. Поогледах се наоколо, за да видя появил ли се е някой хубав (по моите стандарти) човек. Ах...Само в мечтите ми. Някаква блондинка си говореше със някакво момиче и момче. Загледах се в морето и зачаках.

Бях подочул, че ще има сърф състезание. Нямах намерение да участвам, но това не ми пречеше да отида и да гледам...или случайно да се присмивам на тези, които не стават. Ама само случайно.
Подсмихнах се на мислите си и слязох надолу по плажа. Огледах се за някаква до някъде приятна компания и забелязах едно момиче да седи само на пясъка. Приближих се към нея.
- Нещо против? - попитах и посочих пясъка. - Ще ти правя компания. - свих рамене.
Върнете се в началото Go down
Юна-Кейтлин
СъРфИсТчЕ
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 82
Points : 84
Join date : 06.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 11:06 am

Брей! Някой не ме остави да си смаотнича сама. Казах с леко приветлив тон:
-Ъм...добре.
Не исках да го изплаша със студейния си глас, но и не исках да съм акто онези лигли, които говорят все едно са глътали десет килограма хелии. Той седна до мен. Аз все още гледах като чучело. Но трябва да се признае-бях от по-красивите чучела, макар и дръпнати, които пречеше на някои хора да оценяват красотата на азиятския народ. Расисти. Добре...Сега остана и да мисля за световния глад докато трябваше да изглеждам мила и дори да флиртувам. Добре...''Ами Фуджи Май Юми, завържи разговор'' предложих си.
-Аз съм Ами Юми, но ме наричай Ами или Юми. Ти как се казваш? Записал ли си се в съзтезанието?-е...браво Ами. Май завърза разговор като го засипа с милиони въпроси. Въздъхнах...''Хилядо богове (главно Буда) спасете ме от глупостта ми'' помислих си и замълчах.
Върнете се в началото Go down
Алекс Бенет
СъРфИсТчЕ
Алекс Бенет


Брой мнения : 22
Points : 25
Join date : 10.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 11:44 am

- Мм неее. - отвърнах й и махнах с ръка. - Тук съм да се присмивам. Нищо лично, но доста хора тук не могат да карат и се оказват пълни нули. - свих рамене. - Забавни са. - добавих.
- Е, приятно ми е Ами, аз съм Алекс. - усмихнах се и се здрависах с нея.
- Ти за състезанието ли си? - попитах. - Така като гледам не си от онези, които откровенно не стават за сърфисти.
Върнете се в началото Go down
Юна-Кейтлин
СъРфИсТчЕ
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 82
Points : 84
Join date : 06.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 12:28 pm

-Да вярно е. Някои просто не са създадени за сърфа.-казах и се умсихнах.-Всъщност да-за състезанието съм. И благодаря.
Очудих се от себе си. Аз, Ами Фуджи Май Юми се усмихвам и благодаря на непознат. Чудо на чудесата. Никога не съм го правила и точно сега реших да започна. Или той просто ''ей-така'' с поглед успя да разтопи леда в мен, което на повечето момчета от Япония отнемаше седмици. Брей! Американските момчета били голяма работа. Излегнах се на пясъка, който беше приятно затоплен. Напомни ми....за....ъм...за сите ориз. Мда...И аз като всяко азиятско момиче обожавах ориз. Той беше вкусен и го имаше в различни цветове, с които идваше и различен вкус. Олеле! Нещо ми става. Мисля си за ориз. Чудесно! Просто неверояно! Сега ще изръся нещо от типа на ''Ти обичаш ли да ядеш ориз?''. Леле мале! Не трябваше да става това. Мисли мозъче на Ами. Изведнъж като си казах мисли се сетих за Токио и за магазини. Нещо сериозно ми става. След състезанието е ред на психиятъра. Въздъхнах и казах:
-От къде си?
Върнете се в началото Go down
Алекс Бенет
СъРфИсТчЕ
Алекс Бенет


Брой мнения : 22
Points : 25
Join date : 10.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 12:37 pm

- Ню Йорк. - отвърнах й и легнах на една страна подпирайки се на лакът, така че да я погледна. - От година живея тук. Малко след като навърших 18 просто отворих картата на света и посочих едно място слепешком. И така ето ме на Хаваите. - ухилих се победоностно на голямата си история.
- Може ли да те питам нещо? - тя кимна някак предпазливо. - Каква е разликата между китайките и японките? - попитах я. - Съжалявам за тъпия въпрос, но винаги ми е било интересно да го разбера. - И ти от къде си?
Върнете се в началото Go down
Юна-Кейтлин
СъРфИсТчЕ
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 82
Points : 84
Join date : 06.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 12:45 pm

Лекичко се засмях на историята и на въпроса. Леле..Това не съм аз. Отворих уста после я затворих. После пак я отворих и казах:
-Разликата е...хм...културата. Срещала съм се с момичета от Китай и бях коренно различна с тях. Всъщност това не е чудно. Аз съм странен характер, но бяха и по-различни от приятелките ми така че предполагам, че те имат някакви общи характерни черти. Но и те обичат ориз. И аз обичам ориз. И всички обичам ориз.-замсях се.-А аз съм от Япония. Специално-Токио.
Усмихнах се. Бях взела думата за дълго. Лекичко повдигнах глава по онзи леко надменен начин. Често го правех. Беше ме избило..хм...може би на шегички. Защо не? Добре...сега и аз задавам въпрос. Трябваше да е малко заядлив, но не твърде. Присветна ми и казах:
-Сега и аз имам право на въпрос.-той кимна. Сигурно не се сещаше какво бях подготвила.-Каква е разликата между американез и англичанин?-Казах и се направих на малко неразбиращо момиченце, а после се ухилих победоносно и самодоволно. Зачаках отговора.
Върнете се в началото Go down
Алекс Бенет
СъРфИсТчЕ
Алекс Бенет


Брой мнения : 22
Points : 25
Join date : 10.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 12:53 pm

Повдигнах вежда и се засмях.
- В диалекта. - отговорих й и отново се засмях. - Не, сериозно англичаните имат отвратителен диалект. - поклатих леко глава.
Това момиче започваше да ми харесва. Забавна е и лесно се отпусках покрай нея.
- Добре, остановихме, че се опитваш да ми се подиграваш. - казах след няколко секунди. - Обаче се захващаш с погршния човек. - съвсем леко я докоснах по талията, а когато трепна ми беше достатъчно.
- Гъдел. - измърморих и започнах да я гъделичкам.
Обожавах да се вдетинявам.
Върнете се в началото Go down
Юна-Кейтлин
СъРфИсТчЕ
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 82
Points : 84
Join date : 06.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 1:03 pm

-Не ме е страх от гъдела. Учила съм бойни изкуства и нямам представа какво точно са и как се изпълняват.-казах през смях. Не ми бях нижни бойни изкуства за да отблъсна някого от себе си. С двете ръце го бутнах назад, но май се пресилих и аз паднах на пясъка. Изправих се и махнах пясъка от косата, си който не беше много за радост.
Той продължи да ме гъделичка докато аз не хванах сърфа си и лекичко не го блъснах с него. Тогава се сетих за коментара на Алекс относно диалекта на англичаните. Тогава аз си върнах моя японски акцент и започнах да говоря:
-Явно не харесвате много диалектите. Много съжалявам, защото аз имам ужасен.-продължавах да говоря с акцента си, но накрая не се сдържах и започнах да се смея като луда. Започнах да говоря нормално (т.е. без акцент).-Отвикнах да говоря с акцент. Лошо. Сега ако реша да ида в Япония пак ще им говоря чисто, а те няма да разберат и дума и приятелките ми ще ме отправят надалече, защото според тях ще съм моя корейска сетсра близначка.-Алекс ме погледна въпросително.-Те мразят корейци.-Отново същия поглед.-Не питай.-въздъхнах.
Това момче започваше да ми харесва. А на мен някой да ми хареса беше трудно. Или се променях или той беше различен. Сигурно щях да го разбера рано или късно.
Върнете се в началото Go down
Алекс Бенет
СъРфИсТчЕ
Алекс Бенет


Брой мнения : 22
Points : 25
Join date : 10.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 1:11 pm

- Ахаа... - киманх леко няколко пъти и се отказах от идеята да питам за какво става въпрос.
- Какво ще кажеш да покараме? - попитах я и се изправих на крака. - Да те видим с каква нагласа си тръгнала на състезание. Обещавам да ти кажа мнението си за карането ти. Честна скаутска. - ухилих се отново и протегнах ръка към нея.
- Идваш ли или ще ме оставиш да карам сам?
Върнете се в началото Go down
Юна-Кейтлин
СъРфИсТчЕ
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 82
Points : 84
Join date : 06.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 1:18 pm

Ухилих се и казах:
-Че ние скаути ли сме?-засмях се...-Съгласна съм. Последният е запъртък.-казах и започнах да тичам до морето.
Добре...Не тичах много бързо, но все пак не паднах и не се нагълтах с пясък или друго нещо. Нищо, че не станах първа. Вдигнах ръце и казах:
-Аз съм запъртък.
Когато повдигнах ръце сърфа ми падна. Хванах го и казах:
-Е.?
Погледнах сериозно все едно съм жена болна от рак, която пита лекаря си дали ще успее да оживее. После отново се усмихнах. Легнах по корем на сърфа си и започнах да греба с ръце следвана от Алекс. Когато стигнахме по навътре. Се изправих. Алекс също го направи.
-Е..?-отново повторих въпроса си.
Върнете се в началото Go down
Алекс Бенет
СъРфИсТчЕ
Алекс Бенет


Брой мнения : 22
Points : 25
Join date : 10.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 1:23 pm

- Е какво е? - попитах я като ударен. - Дали сме скаути? Аз някога бях почитен скаут имах цели 40 значки. - казха гордо и секунда по-късно се смръщих леко. - Момчетата стават ли скаути? Поне да знам дали лъжата ми може да достоверна. - засмях се и се изправих на дъската.
Приближи една жестока вълна, а аз я издебнах и когато гребена й започна да се разбива минах в нея, като през тунел приклякайки, защото беше ниска.
- Е? - попитах и се засмях. - Хайде де направи някой трик. - подканих я и седнах на дъската си разтърсвайки коса от водата.
Върнете се в началото Go down
Юна-Кейтлин
СъРфИсТчЕ
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 82
Points : 84
Join date : 06.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 1:33 pm

-Хм...Не знам дали момчетата стават за скаути, но бях сигурна, че не си скаут. Иначе един огън да ми беше запалил.-Ухилих се.
- Хайде де направи някой трик.
Значи искаше трик. Поех въздух. Задаваше се хубава вълна. Изправих се по удобно и се наместих и то точно на време. Гребенът на вълната започна да се разбива. Минах бързо през него като тунел. Излязох от нея ловко и накарах сърфа ми сякаш да полети и да се завърти гразиозно съвсем леко над водата. Върнах се при Алекс и започнах да тръскам косата си, за да я оттърва от водата. Усмихнах се самодоволно и казах:
-Е...каза че ще изразиш мнение за сърфинга ми. Чакаме господин критик.

БТВ:Аз трябва да лягам. Ти пиши утре ще ти отговоря и ще продължим.
Върнете се в началото Go down
Алекс Бенет
СъРфИсТчЕ
Алекс Бенет


Брой мнения : 22
Points : 25
Join date : 10.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyСъб Юли 10, 2010 1:38 pm

- Ееее ставаш. - отвърнах й, а тя продължаваше да ме гледа. - Определено си добра, имаш шанс да спечелиш в състезанието. - казах й и се усмихнах, а след това "случайно" обърнах дъската й и тя цопна във водата.
Засмях се.
- Мой ред. - ухилих се и загребах към поредната вълна. Минах през нея малко преди гребена да се е наклонил съвсем и да се разбие. След това се плъзнах по самия гребен и се завъртях, приклекнах и хванах ръба на дъската си минавайки отново през вътрешността на вълната като през тунел. Последва нов флип и задържане на повърхността. Седнах на дъската и загребах към Ами.
- Видяхме си възможностите, дай сега да отидем до бара и да пийнем нещо.
Върнете се в началото Go down
Юна-Кейтлин
СъРфИсТчЕ
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 82
Points : 84
Join date : 06.07.2010

Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 1:37 am

Може да се каже, че не видях половината от чудесиите му на вълните по простата причина че трябваше да се обърна и да се кача на дъската. Е да...трябваше да се признае, че беше добър. Върна се при мен и каза:
- Видяхме си възможностите, дай сега да отидем до бара и да пийнем нещо.
Аз размахнах показалец пред него и казах:
-Само момент.
Погледнах като зъл учен готово да изпълни плановете си. Тогава реших да отвърна. Хванах сърфа му отдолу и го обърнах. Ухилих се самодоволно и започнах да кимам. След това казах:
-Сега може.
Излязохме от водата докато се бутахме взаимно и тръгнахме към кафенето.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажна зона - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажна зона
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Плажа-
Идете на: