Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Плажна зона EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Плажна зона EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Плажна зона EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Плажна зона EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Плажна зона EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Плажна зона EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Плажна зона EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Плажна зона EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Плажна зона EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Плажна зона Vote_lcapПлажна зона Voting_barПлажна зона Vote_rcap 
Кристина Милър
Плажна зона Vote_lcapПлажна зона Voting_barПлажна зона Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Плажна зона Vote_lcapПлажна зона Voting_barПлажна зона Vote_rcap 
Николас Джоунс
Плажна зона Vote_lcapПлажна зона Voting_barПлажна зона Vote_rcap 
Мелиса Скот
Плажна зона Vote_lcapПлажна зона Voting_barПлажна зона Vote_rcap 
Александра Фокс
Плажна зона Vote_lcapПлажна зона Voting_barПлажна зона Vote_rcap 
Старк Никсън
Плажна зона Vote_lcapПлажна зона Voting_barПлажна зона Vote_rcap 
Дафни Фокс
Плажна зона Vote_lcapПлажна зона Voting_barПлажна зона Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Плажна зона Vote_lcapПлажна зона Voting_barПлажна зона Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Плажна зона Vote_lcapПлажна зона Voting_barПлажна зона Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Плажна зона

Go down 
+15
Кристина Милър
Джесика Никсън
Николас Джоунс
Девиън Хелман
Алекс Бенет
Вивиан Алис Камерън
Старк Никсън
Мелиса Скот
Уил Джаксън
Юна-Кейтлин
Оливия Лорънс
Алисън Дейвс
Лики Ли
Елизабет Редбърд
Даймънд Евънс
19 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Плажна зона   Плажна зона EmptyСря Юни 23, 2010 2:12 am

Да си дойдем на думата...Това беше плажната зона.Тук идваха всякакви хора-твърдо решили да събират тен или просто да усетят адреналина, като покарат сърф.

Плажна зона Sentos10
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyНед Юли 04, 2010 1:20 am

Днес времето, като никога напоследък, беше подходящо за плаж.За това грабнах кърпата и слънчевите си очила от вкъщи и забързах към брега.В такъв слънчев и топъл ден плажът беше препълнен.Вълните не бяха достатъчно големи за сърфистите и поради това те се излежаваха под ослепителните лъчи на слънцето.Постелих си кърпата много далеч от брега, но просто никъде другаде нямаше място.От чантата си извадих едно списание и започнах да го разлиствам.Уф, скука.Нямаше нито едно интересно нещо в този брой.Даже и модната рубрика не ставаше.Обикновено веднага изкупувах всички дрехи, предложени в нея, но този път нищо не ме грабна.Оставих списанието настрана и се излегнах.Бях си обещала тази година да събера повечко тен и за това всеки ден, когато печеше слънце естествено, щях да идвам тук.Огледах се за някой познат, обаче не забелязах никого.Жалко...Това май щеше да бъде един от онези дни, в които не се случва абсолютно нищо...
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Елизабет Редбърд
РуСаЛкА
Елизабет Редбърд


Брой мнения : 168
Points : 179
Join date : 03.07.2010
Age : 26
Местожителство : г0лям0т0 сел0 ..

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyНед Юли 04, 2010 1:33 am

Откакто със сестра ми пристигнахме, не ми се беше удал случай да се попека на плажа. Това естествено се дължеше на времето. Наистина ми беше ужасно странно на Хаваите да е лошо времето, но явно бяхме случили да пристигнем в точно такъв сезон. Поради хубавото време днес повечето хора бяха излезли и плажа беше препълнен. Единственото място, което още не беше заето беше в края на ивицата. Запътих се натам. Стъпките ми оставяха следи в горещия пясък. Стигнах мястото и разгърнах шалчето си. Останах само по бански. Понечих да постеля шалчето си, за да легна върху него, но пез да искам метнах пясък върху едно момиче до мен.
- Съжалявам. - изстрелях.
Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/index.htm
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyНед Юли 04, 2010 1:50 am

Бях се обърнала на една страна, потънала в мисли, но изведнъж някой посипа пясък върху мен.Моментално се обърнах, за да видя провинилия се.Оказа се едно момиче, което ми се стори много познато от някъде.То ми се извини, а аз само се усмихнах и казах:
-Няма проблем...не се притеснявайте.-станах и изтупах пясъка от банския си.-Аз съм Тереза, между другото.
Продължих да си блъскам главата в опити да се сетя откъде ми беше познато момичето.Все безуспешни.Не ми идваше нищо наум...
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Елизабет Редбърд
РуСаЛкА
Елизабет Редбърд


Брой мнения : 168
Points : 179
Join date : 03.07.2010
Age : 26
Местожителство : г0лям0т0 сел0 ..

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyНед Юли 04, 2010 2:04 am

- Няма проблем...не се притеснявайте. - каза тя. - Аз съм Тереза, между другото.
Зарадвах се, че не ми се развика.
- Лорън. - отвърнах. - Но всички ми казват Ли.
Усмихнах се и седнах върхо шалчето си, точно до Тереза. Вдигнах глава нагоре - слънцето печеше много силно, но това не ми попречи да се вгедам в него.
Слънчевите ми очила Calvin Klein
перфектно предпазваха очите ми. Опънах се върху пясъка и се загледах в треперещите вълни на плажа.
Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/index.htm
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyНед Юли 04, 2010 2:25 am

Момичето се казваше Лорън, но всички го наричали Ли.Усмихнах се отново.При споменаването на името й нещо ми просветна.
-Лорън...Ли....-измърморих си тихичко аз.Не учехме ли преди в едно училище.Нямаше как да бъда сигурна в предположенията си, за това и не казах нищо.Реших да събера малко повечко информация за нея.
-Откога си тук? - попитах я аз, като се изправих до седнало положение.Слънцето галеше кожата ми нежно.Пясъкът пареше на босите ми стъпала, а вятърът развяваше косите ми.Всяко момиче на моята възраст би се мечтало за това, но аз не бях много щастлива тук.Миналото лято животът ми се беше променил драстично.Може би никога повече нямаше да бъде същият.Откакто се бях превърнала в русалка, не можех да правя някой неща, които преди ми доставяха огромно удоволствие.Никакви плажни партита, никакви тренировки по плуване.Вече не можех да имам нормална ваканция със семейството си.Но всичко това си имаше и хубава страна.Океанът беше изпълнен с невероятни създания, които на всяка цена трябваше да бъдат видяни.Разходките с делфините бяха едни от незабравимите преживявания в живота ми.Да, определено цялата тази история с русалките си имаше и положителна страна...
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Елизабет Редбърд
РуСаЛкА
Елизабет Редбърд


Брой мнения : 168
Points : 179
Join date : 03.07.2010
Age : 26
Местожителство : г0лям0т0 сел0 ..

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyНед Юли 04, 2010 2:35 am

Тя си измрънка нещо под носа, но аз не я чух.
- Пристигнах преди седмица. - отговорох на въпроса и'. "А тази седмица беше променила живота ми толкова бързо." Страхувах се да не ми предложи да плуваме. Плуването беше едно от любимите ми неща, особено в Испания. Там бреговете бяха толкова красиви и девствени, а скалите бяха мечта за всеки. Погледнах небето. Няколко облачета се бяха струпали отгоре, но все пак времето беше хубаво.
- Заедно със сестра ми. - допълних.
Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/index.htm
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyНед Юли 04, 2010 7:03 am

Ли ми каза, че е пристигнала преди седмица.За кратко се загледа в небето, а след това обясни, че е заедно със сестра си.Хмммм, така значи...
-Какво ви доведе насам?-вярно тук наистина беше прекрасно, но да останеш само за лятото.И да бъдеш с приятелите си...Те ми липсваха, въпреки че всеки ден говорех с тях.Никога нямаше да бъде същото.Откакто се преместихме тук с родителите ми, нищо не беше, както преди.Те започнаха да не си говорят и все по-често да се карат.Вече ми бе дошло до гуша от скандали.Обаче нямаше какво да се направи...За това всеки път, когато отново започнеха да спорят, аз се изнизвах от вкъщи и отивах на острова.Това място ми носеше утеха и спокойствие и поне за малко забравях всичките си проблеми.Исках да ги споделя с някого, но уви...още не се беше появил подходящият човек.Дали някога изобщо щеше да дойде?За жалост нямах отговор на този въпрос...
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Елизабет Редбърд
РуСаЛкА
Елизабет Редбърд


Брой мнения : 168
Points : 179
Join date : 03.07.2010
Age : 26
Местожителство : г0лям0т0 сел0 ..

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyНед Юли 04, 2010 9:55 am

- Родителите ми решиха, че трябва да сме самостоятелни. Купиха ни къща тук и ни казаха да се оправяме сами. - отговорих и се засмях. После забелязах, че Тереза е потънала в мисли. Реших да направя същото. Морето ме привличаше да го правя. Напомних си, че трябва да си намеря работа. Сега вече ми пукаше само за мен. Сестра ми бе останала на заден план, защото моят живот беше по-важен. - А ти откога си тук? - попитах внезапно.
Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/index.htm
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyНед Юли 04, 2010 10:19 am

Ли ми обясни, че родителите им са купили къща тук, като са казали на двете си деца да се оправят сами.Хубав начин да те запознаят с действителността.Де да можех и аз да живея някъде без нашите.Но това просто бе невъзможно.В главата ми изплува гласът на майка ми, който ми повтаряше: "Не си достатъчно голяма, за да се изнесеш...". Дрън, дрън.Да, разбирах, че възрастта ми не бе подходяща, но в крайна сметка това си беше моят живот и аз имах правото да си го живея, както си пожелая.Изведнъж Ли ме попита аз откога съм тук.Усмихнах се горчиво и казах:
-От миналото лято...Родителите ми сметнаха, че ще е добре да видя как е някъде извън Калифорния.Но това са пълни глупости, естествено.Просто искаха да ме отдалечат от приятелите ми.Мама и татко ги смятат за някакви...-замълчах, защото не можах да намеря подходящите думи да опиша омразата на родителите ми към хората, с които дружях.
-Както и да е-въздъхнах и се отпуснах назад.-Обаче те не разбират, че тук, колкото и да е красиво, не съм щастлива.Още в началото ми се случи нещо, което промени живота ми.
Опа.Май се бях раздрънкала прекалено много.По-добре бе да си затворя устата.Обърнах се към Ли и й се усмихнах.Изглеждаше ми симпатична и много позната.Но колкото и да се мъчех да се сетя, толкова пъти срещах неуспех.Е, нищо...
-Караш ли сърф?-изстрелях съвсем неочаквано аз.
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Елизабет Редбърд
РуСаЛкА
Елизабет Редбърд


Брой мнения : 168
Points : 179
Join date : 03.07.2010
Age : 26
Местожителство : г0лям0т0 сел0 ..

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyНед Юли 04, 2010 10:28 am

-Караш ли сърф? - попита ме тя. Вкочаних се. Не можех да и' кажа, защо не карам. Постоях малко така и после се окопитих.
- Ъъъ, не. - казах. - Преди в Испания обичах плуването и сърфа, но като дойдох тук... - млъкнах. Твърде от скоро я познавах. Чудех се какво ли ще ме попита. Не знаех как се предполага, че трябва да се измъкна от положението. Ей, това е защото много дрънкам. И защото съм много отворена и говоря за себе си като за музеен експонат - казвам всичко, което може да се каже. Отпуснах се на пясъка, но все още бях изнервена заради глупостта, която изръсих.
Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/index.htm
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyНед Юли 04, 2010 11:01 am

Ли явно се стресна от въпроса ми, защото не отговори веднага.Ох, какво бях объркала пак?Но Лорън се съвзе и каза, че не кара, въпреки че преди обичала да плува.Отново млъкна.Странно.Ако тя ми бе задала същия въпрос, може би и аз бих отговорила като нея.Дали пък не беше русалка?Мисълта ми се стори толкова налудничева, че веднага я изгоних от мислите си.Не, това нямаше как да е истина.Погледнах към Ли, която се бе отпуснала на пясъка.Изведнъж покрай нас мина група от хора, които тъкмо бяха излезли от водата.Един от тях се спря точно до мен и си изтръска косата.По дяволите...Малки капчици попаднаха на ръката ми, но те бяха достатъчни, за да се превърна в русалка на плажа и всички да разберат тайната ми.Нямах много време за действия.Скочих от кърпата и побягнах напред.Скрих се зад ъгъла на едно заведение, тъкмо за да падна назад и краката ми да бъдат заменени от опашка.Поотместих се, така че никой да не може да ме види.Надявах се на Ли да не й хрумне да идва и да ме търси.Възможно ли бе да стане и по-зле.Обърнах поглед към задната врата на заведението, която явно беше предназначена единствено за персонала.С ужас видях, че бравата се накланя на една страна, в готовност да отвори вратата.Вдигнах ръка, за да заледя ключалката и човекът да не ме види.След като никой не се появи пред мен, аз се отпуснах на пясъка и си отдъхнах...


Последната промяна е направена от Тереза Евънс на Пон Юли 05, 2010 5:28 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Елизабет Редбърд
РуСаЛкА
Елизабет Редбърд


Брой мнения : 168
Points : 179
Join date : 03.07.2010
Age : 26
Местожителство : г0лям0т0 сел0 ..

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyПон Юли 05, 2010 5:03 am

Тереза се скри някъде, но реших да не я търся. Обърнах се по корем, за да може слънцето да напече и гърба ми. Загледах се към мястото накъдето изчезна, след като един човек изтръска водата от себе си върху нея. Ами ако беше като мен. И все пак беше невъзможно. Не мисля, че беше възможно да има друго място като това в Испания. Там беше уникално. Единствено. Въздъхнах. Започнах да си играя с песъчинките.
Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/index.htm
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyПон Юли 05, 2010 5:37 am

Изсъхнах почти веднага, тъй като водата, попаднала върху мен, не беше много.Станах и с бърза крачка се запътих към Ли.Изтръсках пясъка от кърпата си и пак се наместих на нея.Обърнах се към Ли, като се подготвих за най-лошото.Но след като тя не каза нищо, аз започнах:
-Виж, съжалявам, че избягах така.Просто...-замълчах в търсенето на подходящите думи.-Не знам какво ми стана...
Надявах се Ли да не заподозре нещо.Иначе тогава ставаше лошо.Щеше да ме помисли за луда и...кой знае още какво.Никой не биваше да знае за това....
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Елизабет Редбърд
РуСаЛкА
Елизабет Редбърд


Брой мнения : 168
Points : 179
Join date : 03.07.2010
Age : 26
Местожителство : г0лям0т0 сел0 ..

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyПон Юли 05, 2010 5:59 am

Кимнах на Тереза.
- Няма проблем. - знаех от опит, че винаги е трудно да обясниш едно такова изчезване. Това ме накара пак да се замисля за възможността, тя да е като мен. И пак си припомних, че това е невъзможно. Реших да сменя темата. Така щях да пропъдя мислите си и конфизното положение на Тереза. - Как да ти казвам на кратко? Мислех си за "Тес", но все пак реших да те питам. Не обичам да наричам хората около мен с пълните им имена.
Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/index.htm
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyПон Юли 05, 2010 6:33 am

Ли ме успокой, като каза, че няма проблем.Усмихнах се и въздъхнах.Но дали наистина нямаше проблем?Е, това вече не го знаех.Ли, явно решила да смени темата, се поинтересува как може да ми казва на галено.Мислела си си за Тес, но въпреки решила да ме попита.Не обичала да нарича хората с пълните имена.
-Тес звучи добре-кимнах и се усмихнах.-Искаш ли да отидем да си вземем нещо за пиене?
Умирах от жажда.А и след случилото се преди малко имах нужда да се озвежа малко...Погледнах Ли, чакайки отговора й...
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Елизабет Редбърд
РуСаЛкА
Елизабет Редбърд


Брой мнения : 168
Points : 179
Join date : 03.07.2010
Age : 26
Местожителство : г0лям0т0 сел0 ..

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyПон Юли 05, 2010 8:08 am

Тес предложи да си вземем нещо за пиене, за да се освежим.
- Окей. - казах и'. Имах нужда от питие. Имах нужда да се отдалеча от водата, която така силно ме привличаше заради миналото и настоящето ми, и двете свързани с нея. - Къде е най-хубавото място, на което можеш да си поръчаш коктейл? - попитах Тес. Все още не познавах мястото, а и предпочитах да говорим, отколкото да мълчим унесени в мисли.
Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/index.htm
Лики Ли
СъРфИсТчЕ
Лики Ли


Брой мнения : 4
Points : 4
Join date : 06.07.2010

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyЧет Юли 08, 2010 4:56 am

Разхождах се бавно по плажа. Бях си облекла един от тоновете ми бански, които получавах като модел в Токио. Отгоре бях само по плажна рокличка, а косата ми беше пусната - вълниста и дълга - и се развяваше около мен при всеки полъх на бриза. Сърфа ми си стоеше вкъщи. Сега бях тук само да поразглежам красивият хавайски плаж. Докато вървях, събирах погледите на момчетата, някои от тях дори ми подсвиркваха. Не им обръщах никакво внимание. Бях заета да гледам океанските вълни, които нежно миеха златистия пясък по брега. Блъснах се в някакво момче, което започна да се извинява като лудо.
- Няма нищо, готин. Просто гледай къде вървиш. - намигнах му закачливо и продължих да се разхождам. Беше доста тъпо да се шляя сама, затова седнах под една палма. Замислих се. Хавай и Токио бяха съвършено различни. Шумът, животът и купонджийския дух на Токио ми липсваха. От друга страна спокойния Хавай и златните му плажове бяха нещо съвсем ново за мен. Може би затова толкова ме привличаха.
- Здравей.
Нечии глас ме върна в шумния плаж. Беше момиче, приблизително на моята възраст.
- Може ли да седна при теб?
- Защо не. - свих рамене. Момичето се настани до мен.
- Между другото, аз съм Алисън Дейвс.
- Лики. - смигнах й. - Запомни го, нали?
Тя ми се усмихна. Иглеждаше доста свястна.
Върнете се в началото Go down
Алисън Дейвс
РуСаЛкА
Алисън Дейвс


Брой мнения : 18
Points : 20
Join date : 05.07.2010

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyЧет Юли 08, 2010 5:30 am

Ал напусна домът си и тръгна към плажа. Искаше да се поразходи малко, а можеше и да поплува. На излизане от къщата Алис облече любимият си бански и взе една от рокличките си. Първо мислеше да облече някоя пола, но после се отказа. Излезе тичешком от къжата и тръгна към плажа. Не и отне повече от 15 минути за да стигне до брегът. Тя спря събу чехличките си и тръгна по горещия пясък. Огледа се и вдиша от свежия морски въздух. Слезе доводата и тръгнабез посока. Солената вода докосваше краката й, а после бързо се връщаше обраттно оставяйки диря след себе си.
До една палма Ал забеляза фигура на момиче. Реши да се запознае с нея, пък й изглеждаше и нова тук. Доближи се до нея и я поздрави. Момичето отвърна на поздрава й и й направи място. Ал седна до момичето и се представи:
- Между другото, аз съм Алисън Дейвс, но може и просто Ал...
- Лики. - момичето намигна на Ал, а после попита - Запомни го, нали?
- Разбира се - усмихна се Дейвс - май не си от тук?
Момичето се оърна и отговори:
-Може да се каже...
-Ахам... Я разкажи малко повече за мястото от където идваш
Върнете се в началото Go down
Лики Ли
СъРфИсТчЕ
Лики Ли


Брой мнения : 4
Points : 4
Join date : 06.07.2010

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyЧет Юли 08, 2010 2:02 pm

Усмихнах се с носталгия... Мястото, откъдето идвах.
- Ами, мястото от което идвам е много далеч от тук. Градът буквално кипи от живот. Има толкова много хора... Има страхотни места... А нощният живот в Токио е неповторим.
- Токио? - Ал изглежда се учуди.
- Токио. - потвърдих. - Това е най-невероятния град в света, вярвай ми. Никога няма да има второ такова място. Огромен е и както вече казах, кипи от живот. Направо съм влюбена в града.
- Сигурно е страхотен. - усмихна ми се Ал.
- Меко казано. Освен това момчетата в Токио са най-готини, а купоните най-диви.
Алисън се замисли. После ме попита:
- А ти... как си живееше?
- О, чудесно. Бях модел.
Веждите й се повдигнаха невярващо.
- Това е чудесно. - този път тя ми намигна.
- Ами ти? Откъде идваш? Разкажи ми за себе си.
Върнете се в началото Go down
Алисън Дейвс
РуСаЛкА
Алисън Дейвс


Брой мнения : 18
Points : 20
Join date : 05.07.2010

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyПет Юли 09, 2010 2:08 am

Да й разкаже нещо за себе си... Хм
-Ами аз съм си от тук... - Ал се усмихна по-скоро на себе си отколкото на Лики - имам доста по голям брат...
-Брат ли? На колко е?
-Ох да.. за жалост е брат - Алис се засмя - Ами седем години по-голям е от мен... Ти иимаш ли такива "домашни любимци"
-Не - отговори леко натъжена Лики
-Ох... Не си загубила много... Честно казано завждам ти -Ал въздъхна спомняйки си честите "войни" с Крис. Облегна се на палмата и се загледа във водата. -Спомена, че си от Токио и, че градът е много голям.. Интересно ми е животът по-лесен ли ти беше от колкото тук? - Ал беше чела туй-онуй за този град и не й изглеждаше от най-удачните места за живеене. Вярно, че там животът кипеше и никога не беше скучно, но... Може би за нея бе трудно да го възприеме. Все пак тук бе свикнала...
Върнете се в началото Go down
Оливия Лорънс
СъРфИсТчЕ
Оливия Лорънс


Брой мнения : 24
Points : 26
Join date : 09.07.2010
Age : 31
Местожителство : Хаваи

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyСъб Юли 10, 2010 1:46 am

Излязох от вкъщи към 10 сутринта и се ориентирах към плажа. До колкото ми беше известно имаше състезание, а малоумните ми приятелки бяха решили да ме запишат. Не, че не се радвах. Напротив, обожавах да карам сърф, а и по всичко личеше, че днес вълните ще са страхотни, просто не бях голяма почитателка на състезанията, нищо че бях печелила едно две.
Забих късметлийския си сърф в пясъка и го полирах. Съблякох си рокличката и останах само по бански, а след това седнах на пясъка. Идея си нямах кога ще започне състезанието, нищо че вече се събираха хора.
Върнете се в началото Go down
Юна-Кейтлин
СъРфИсТчЕ
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 82
Points : 84
Join date : 06.07.2010

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyСъб Юли 10, 2010 3:06 am

Щеше да има съзтезание по сърф. Бях доста развълнувана. С бърза крачка вървях и стигнах до плажа. Бях облчена в удобен жълт бански и моя любим сърф. Седнах на пясъка и зачаках да започне съзтезанието. Имаше доста хора, но не исках до хадя при тях. Щях да се разконцентрирам, а аз не исках това. Днес целта ми беше да спечеля, а не да флиртувам (въпреки, че го умеех) и да завързвам приятелства. Помолих се на всички богове да успея да спечеля и се надявах да има ефект. Погледнах морето. Имаше невероятни вълни. Реших да си позапланувам какво да правя, но нищо не ми дойда на умната главица. ''Ами Фуджи Май Юми, сега ли се сети мозъчето ти да блокира?'' казах си на ум. Стоях си така и си говорих сама, докато започне съзтезанието.
Върнете се в началото Go down
Уил Джаксън
СъРфИсТчЕ
Уил Джаксън


Брой мнения : 19
Points : 21
Join date : 06.07.2010
Age : 29

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyСъб Юли 10, 2010 5:10 am

Станах страшно рано(поне за мен беше рано) - в седем часа. През ноща ме гонеше онова напрежение, което можеше да се опише само ако се изпиташе. Коремът ми беше свит на топка и аз бавно се спуснах в кухнията, където едвам закусих и към десет часа слезнах в гаража, където се намираше сърфа ми. Взех го с такава несигурност, че може би никога до сега не съм бил толкова несигурен. Да! Днес щеше да се проведе състезанието по сърф, за което се готвех вече два месеца и за, което знаех, че ще бъде пълно с професионални сърфисти. Определено щеше да ми е трудно да победя, но аз се целих за някое по-задно място. Най-вероятно за някое от първата тройка. Запътих се към плажа.
Вече стигнал на плажа, аз се огледах и забелязах още няколко сърфисти, които явно чакаха(също като мен) състезанието да започне. Зачаках.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона EmptyСъб Юли 10, 2010 5:24 am

Спрях колата и слязох.Отидох до плажа послах си хафлията и седнах под един чадър.От там мислех да наблюдавам състезанието.
Огледах се наоколо.Имаше доста сърфисти ,които чакаха състезанието да започне.Заоглеждах се за Старк ,но него го нямаше и сестра ми и тя беше отишла някъде.Каза ,че по-късно можела да дойде.
Стана ми горещо ,махнах си роклята и останах по бански.Слънцето и днес напичаше много хубаво ,но и имаше лек бриз.
Вълните бяха огромни и щеше да бъде наистина оспорвано състезание.
Извадих си телефона и слушалките и си пуснах някаква песен докато очаквах началото.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажна зона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажна зона
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Плажа-
Идете на: