Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_rcap 
Кристина Милър
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_rcap 
Николас Джоунс
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_rcap 
Мелиса Скот
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_rcap 
Александра Фокс
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_rcap 
Старк Никсън
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_rcap 
Дафни Фокс
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Къщата на Мелиса и Шейла Скот

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 3:25 pm

Пийнах си доста тази вечер,но нещо ми се стори гнило,защо изведнъж Мелиса започна да ми носи алкохол?Хм...щях да мисля над това утре.Погледнах чашата и Мелиса,змаислих се длаи да изпия едно,преглътнах тежко,мисля че не трябва да пия повече.
-М...не благодаря...-леко ми се зави свят,но неможех да се прибера,трябваше да остана...Облегнах се на стола и отпуснах глава назад за момент,само че момчента от един стана на два,едва изправих главата си...май ми беше станало лошо
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 3:26 pm

- Разбира се че си го прося - казах ,и аз и двамата се смеехме. Въпреки силната музика аз я чувах, сигурно и тя мен.
Тя се притисна към мен, обви ръце около врата ми и се впусна в яростна битка с езика ми. Бях забравил за чашата си, а и не ме интересуваше, та до мен беше едно доста хубаво и привлекателно момиче. Вече май не исках да се запознавам с никого. За момент прекъснах целувката и казах:
- Познаваме се от няколко часа, а вече няколко пъти те целувам, а ти не ме отблъскваш. Защо? Не че не ми е приятно, просто ми е любопитно.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 3:33 pm

Всичко вървеше точно по план. Той почти бе в несвяст и нямаше как да се прибере. идеална възможност да посети стаята ми. Изправих се и се надвесих над него:
-Добре ли си? Мисля че имаш нужда от помощ. - опитах се да го изправя на крака и почти успях - Ще те заведа да легнеш.
Преметнах ръката му през ръменете ми. Тръгнах препъвайки се към вторият етаж обещавайки си, че повече няма да се опитвам да напия момче. Трябваха ми няколко минути за да го завлека до стаята. Оставих го на леглото и казах:
-Отивам да ти донеса вода. Не мърдай от тук!!!
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 3:33 pm

Кристина целува Ник дълго докато той не се отдръпна и я попита нещо.
- Познаваме се от няколко часа, а вече няколко пъти те целувам, а ти не ме отблъскваш. Защо? Не че не ми е приятно, просто ми е любопитно.-Кристина се усмихна.Целуна го още веднъж и седна на една маса пиейки от питието си което вече свършваше.
-Еми..харесваш ми...-Засмя се.
-Сигорно ти излеждам на ... курва..затова ще спра с това.-Погледна го и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 3:37 pm

Tя ме заведе в стаята си и аз се проснах на леглото.Имах чувството че ще повърна,сякаш бях в безтегловност и всичките ми кости са счупени.Целия бях зачервен и горях.Мелиса каза,че ще ми донесе вода и да не мърдам.Тя подграваше ли ми се?Та аз неможех да си отворя очите,камоли да мръдна някъде...Изчаках я докато дойде,лежейки на удобното и меко легло...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 3:42 pm

След 5 минутки вече бях в стаята. Носех чаша вода и хавлия. Подадох му чашата и казах:
-Изпии я. - после му подадох хавлията и допълних - За бързо изтрезняване използвай банята.
Нямах намерение да продължавам със свалките за това се обърнах с гръб и казах:
-Ако има нещо аз съм в съседната стая. - интересно какво щях да правя утатъка, но не ми се седеше тук... пък и вече ми беше скучно...
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 3:49 pm

-Благодаря...-казах аз и се спънах в краката си хД,стана същото като с нея педи,паднах в прегръдките и' и импусивно я целунах,дали беше моята молба да остане при мен или някакъв жест,по скоро първото.Не можех да я задържа насила,но все пак решаваше тя.
-Ако искаш остани,ако искаш излез-казах аз леко нерабираемо и влязох в банята.Съблякох се и пуснах студената вода...почувствах се по-добре..
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 3:57 pm

"Колко било лесно да го накараш да направи първата крачка"- помислих си докато го държах в обятията си. Сега, пиян до мозъка на костите си, май ми харесваше повече. След целувката се отпуснах блаженно и си помислих
"- И отново бях права... Рано или късно Мелиса Скот получава това, което иска!" - усмихнах се самодоволно и изчаках Старк да се изправи на крака. Подадох му хавлията и той тръгна олюлявайки се към банята. След няколко секунди се чу струята вода. Отпуснах се доволно на леглото и се загледах в тавана, докато го чаках.
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 4:03 pm

Влязох под душа изведнъж се почувствах идиално,осъзнах какво става...Така,така ще си играем на кой преметна другия добре...така да бъде.Усмихнахсе самодоволно и взех хавлията ових я около кръста си и излязох.Направих се на всеоще замаян и легнах на леглото.Погледнах Мелиса и казах:
-Значи остана...-съвсем леко се усмихнах и погледнах към тавана,какво ли щеше да стане...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 4:09 pm

-Какво да те правя... Така пиян по моя вина да те зарежа и да земеш се метнеш от някъде.. После аз да съм виновна - засмях се тихо и се обърнах към него. В стаята бе тъмно, само лунната светлина която влизаше през прозореца хвърляше отблясъци по килима. Отпуснах назад глава и затворих очи - Ако искаш мога да изляза... - казах тихичко. Отворих очите си и го погледнах. Една капка вода се плъзна по мусколистите му гърди. Протегнах ръка и я избърсах. Усмихнах се нежно и продължих да го гледам в очите.
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 4:13 pm

-Защо ме напи?Искаш ме в леглото,е тук съм,какво чакаш-засмях се аз и и' се изплезих,като се замсях леко.Около мен всичко бе мокро,но все тая.Щом толкова ме искаше,щеше да ме получи,мислих че още в банята ще ми се нахвърли,но явно е по-предвидлива...няма значение.Аз се приближих и я целунах...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 4:20 pm

- Не знам... Забелязах, че алкохола ти хареса... Не знаех, че толкова бързо се напиваш... - усмихнах се и от своя страна и аз му се изплезих - Пък и трезвен пак можех да те имам... - подразних го аз. Бях достатъчно предвидлива и знаех как ад се оправям с такива. Докато лежахме той се приближи до мен и ме целуна. Опитах се да удължа момента и захапах нежно долната му устна. Ммм макар и да лъхаше на алкохол беше сто пъти по добре от другите момчета. Докато траеше целувката не усетих кога се бяхме завъртяли и се бях озовала върху него...
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 4:26 pm

-Няма значение-казах аз и продължих да я целувам,стигнах до врата и',леко го облизвах,целувах и и' направих смучка.После се върнах на устните и'.Съвсем леко захапх долната и' устна и я дръпнах нежно.Целунах я страстно с език.Не вунях чак толкова на алкохол,но се усещаше,пърфюма ми се опитваше да скрие миризмата и до някъде успяваше.Набързо махнах повечето дрехи и я оставих по бельо.
-Мисля...че хавлията не ми трябва-засмя се аз и я махнах,дръпнах я към себе си и продължих да я целувам...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 4:34 pm

Поредното доказателство, че всичко което поискам го получавам. Отпуснах се в ръцете му и го оставих той да движи тялото ми. Едва успявах да си поема дъх. Исках повече и повече...
-Почакай... - казах едва едва и се опитах да стана. Беше трудно. Той беше вплел пръсти косите ми и ме държеше плътно до себе си. - Пусни ме за малко... -простенах
-Какво има... - попита той и с раздразнение ме пусна. Изправих се и протегнах ръка към него
-Стани...
Старк се изправи и ме погледна недоумяващо. Аз чевръсто дръпнах скъпата копринена завивка от леглото. Бутнах го отново на леглото и се усмихнах...
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyПон Юли 05, 2010 4:39 pm

Изведнъж тя ми нареди да стана и аз го направих,тя махна завивката на леглото по незнайни прични и ме бутна отново на мекия матрак.Мелиса отново легна върху мен.Аз продължих да я цлеувам.Откопчах сутиена и' и го махнах,като продължих с нежните ласки.Леко движех ръка по гърба и' и по-надолу.Възбудата растеше и почти стигна максимума.Не издържах вече,но реших да не съм такова животно и да не я пришпорвам...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 4:25 am

Toй движеше ръка по гърба ми и с два пръста разкопча сутиена ми ,а секунда по-късно той се озова на пода заедно с хавлията му и роклята ми.
Усещах възбудата му при всяка една целувка и при всяко едно докосване.Вярно и аз бях възбудена и го исках ужасно много ,но спрях за малко, останала върху него.Целунах го по врата и казах.
-Искаш ли да го оставим за друг път?Не искам да си мислиш ,че се възползвам от пияни момчета.-засмях се и прокарах пръсти по мусколите на корема му.
-Или ,ако не си пиян няма да искаш да си с мен?-впих устни в неговите.Харесваше ми да си играя с него ,но не исках и да го отблъсквам ,защото го желаех.
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 4:41 am

-Както кажеж...-засмях се аз и можеби я обърках още повече.Аз я целунах и я погледнах в очите,като продължих да се хиля.Тя ме докосваше по гърдите и корема,което много ми харесваше,а на някои места имах и гъдел и затова се дърпах леко.
-Е...какво реши?-попитах самодоволно аз...Нямаше значение какво ще реши,все ми беше тая...но и в двата случая и двамата печелим
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 4:53 am

-Ако го отложа за друг път ... ще имам ли шанс въобще ...?-прехапах устни и запоянах да прокарвам езика си по устните му ,а след това по врата му ,корана и по надолу , но спрях и се върнах на устните му.
-Ммм не знам дали мога да спра!-усещах парфюма му.
Добре , ясно ми стана , че беше от момчетата ,които получаваха момичетата и не му пукаше дали ще продължим ,или не , но и аз бях много ината и в момента си бях поставила за цел да го накарам да иска да е с мен и да не му е все тая.Исках да му пука и дори да ме завърже за леглото и да не ме пусне дори и да не исках да съм с него.Макар ,че нямаше такава вероятност.
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 5:11 am

-Мммм...изкушаваш ме,знаеш че искам това,което започнахме,а за друг път,да ще имаш шанс,даже много шансове-засмях се аз и се оставих тя да ме целува,а аз само отвръщах.Беше невероятна и май беше от момичетата,които като желаят някой или нещо,правят всичко да го получат.Аз леко движех ръка,по цялото и' тяло...Харесваше ми да я докосвам.След малко я дръпнах силно и тя прилепи тяло до моето,а аз започнах да я целувам
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 5:29 am

Засмях се.
-Ммм обичам ,когато имам шанс.-целувах го и преплетох крак с неговия.
То се беше видяло ,че нямаше да спрем и ще стигнем до края ,но можеше да поиграем още малко.И на двамата театъра ни беше в кръвта ,никога преди не ми е било толкова забавно да съм с някое момче.След всичкото еднообразие с другите момчета ,той просто беше страхотен.Обичах ,когато момчетата играеха по плана ми ,но и не ме оставяха да имам надмощие.Лесното не беше за мен.А и Старк определено не беше лесен, а мръсните игрички бяха още по възбуждащи от обичновеното натискане или ... секс.Спрях за малко легнах до него ,дишайки накъсано ,загледана в тавана.
-Ехаа ...
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 7:17 am

-Искаш ли още...или това ти е достатъчно-засмях се аз и се обърнха към нея.Стояхме в леглото и едва си поемахме дъх.Беше вълнуващо.Наистина много ми харесваха игричките на Мелиса,и даже исках още.Легнах въху Мел,но не се отпуснах,подпирах се на ръце.Започнах да я целувам и да слизам надолу.Минах през гърдите и',коремчето и накрая стигнах до бикините и',махнах ги като казах:
-Това няма да ни трябва-наведох се и ляко облизха мястото,което до преди малко закриваха...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 7:39 am

-Мисля ,че това ми беше достатъчно ... -пошегувах се ,но това не му попречи да продължи.Обмислях варианта да прекратя игричките вече след като постигнах каквото искам.
Превъртяхме се и аз бях върху него.Обиколих цялото му тяло с целувки.
Бяхме голи ,а телата ни бяха плътно долепени.Усещах го ,но исках да го осетя все повече.
-Ммм -*най-накрая* помислих си. *струваха си усилията да го задържа*.
Одавна не си бях прекарвала толкова добре.
-Ъм честно знаеше ли от самото начало ,че ще завършим така ...-засмях се и облизах устните му ,като го погледнах похотливо.
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 7:45 am

-След раздялата ни в бара,по-точно начина по който ми каза до после,ми подсказа какво ще стане и бях сигурен,че ще завърши така,опитах се да го предотвратя,но ти продължаваше да ми се натискаш и предлагаш,затова реших да задоволя желанията ти-засмях се аз и също я целунах
-Нямаш никакъв интерес към мен освен...ъъм...разбра ме какво искам да кажа...сексуален-засмях се леко и бях сигурне че е така.Явно беше че просто иска секс от мен и нищо друго...поне така разбрах,може и да греша...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 8:01 am

-Хмм ... , не съм чак такава мръсница -засмях се-А и ,ако исках само секс нямаше да си правя труда да те впечатля, не че съм успяла де ...-отново впих устни в неговите.
Още като разговаряхме ми беше направил впечатление ,а и в началото не мислех ,че ще завършим така просто исках да се сприятелим.Е май все пак можехме да си останем приятели.Това беше само секс ... просто начин за забавление.
-Ами ти защо не ме заряза, можеше и по по-груб начин все пак ме познаваше от само пет часа ... -целувах го и се наместих по удобно върху тялото му.
След това направих доста неща с ,които да му покажа ,че не трябва да съжалява ,че е останал тук с мен.
За първи път в живота си се опитвах да се харесам на някое момче.
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 8:12 am

-Не мислиш ли че е малко странно,лежим голи,един въху друг и си говорим такива сериозни неща...това досега не ми се бе случавало..ти не си мръсница,е добре само малко...впечатли ме спокойно-засмях се аз и също я целунах.Едната ми ръка се плъзна надолу по тялото и',но извендъж се спрях и се усмихнах.Бутнах я леко и тя падна до мен и аз и' се изплезих.
-Защо да те зарежа...защо да не пробвам-засмях се отново и я погледнах.Сигурно и се стори странно,но аз живеех за момента.Изживявах всичко,което ми предложи живота и не изпусках нищо,рядко отказвха каквото и да било...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Мелиса и Шейла Скот
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Ами Юми
» Къщата на Лив
» Къщата на Мегън и Кат
» Къщата на Ник Джоунс
» Къщата на Уил Джаксън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Къщи и апартаменти-
Идете на: