Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Къщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_rcap 
Кристина Милър
Къщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Къщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_rcap 
Николас Джоунс
Къщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_rcap 
Мелиса Скот
Къщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_rcap 
Александра Фокс
Къщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_rcap 
Старк Никсън
Къщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_rcap 
Дафни Фокс
Къщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Къщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Къщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Къщата на Мелиса и Шейла Скот

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyНед Юли 04, 2010 7:57 am

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Imenie2
Върнете се в началото Go down
Шейла Скот
РуСаЛкА
Шейла Скот


Брой мнения : 11
Points : 13
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 12:08 pm


Влязох у нас и забелязох купища хора ,пиещи , танцуващи ,а пък други вече се бяха настанили в спалните на къщата.Преминах бързо тълпата с надеждата ,че навън няма да има хора.Излязох , но уви тонколоните щяха да експлодират , в басейна всички се бяха настанили на дюшеци и имаше плуващи пластмасови чаши навсякъде.Къде можех да се отърва от това незнаех ,затова реших да се присъединя. Грабнах една чаша джин с тоник.Излюсках я наведнъж и затанцувах в ритама на музиката.След малко забелязах сестра си седнала на дивана с едно питие в ръка и обградена от момчета.Повечето момчета бяха адски секси и се носеха без тениски.Бързо притичах до сестра си взех питието от ръката и , след това я издърпах от дивана и я влачих до някоя свободна стая на втория етаж.В нейната стая имаше натискащи се , които даже непознавахме.Слава на бога мойта стая бе празна и по-добре .
-Какво си мислиш че правиш?Може да си по-голяма от мен но това не значи че не ти трябва моето съгласие за партито У НАС!!!- смъмрих я моментално.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 12:25 pm

Прартито беше в разгара си. DJ-я се справяше перфектно и никои нямаше претенции към музиката. Навсякъде се виждаха натискащи се, на места дори и непознати двойки.
Седях на един от дюшецитя заобиколена от куп секси момчета. Всеки от тях буквално ми предлагаше секс, но аз чаках само Старк. Докато седях и го чаках, Шейла се появи буквално от нищото и ме завлече в стаята си. Както и очаквах, тя започна да вдига врява за пратито. Без да си давам вид, че я слушам се тръшнах на леглото и се разхилих. Гледах я тъпо и пищях:
-Старк.. Старк.. Старк...
Върнете се в началото Go down
Шейла Скот
РуСаЛкА
Шейла Скот


Брой мнения : 11
Points : 13
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 12:44 pm


-Старк.. Старк.. Старк...
Какво за бога ставаше?!Сестра ми или и хлопаше дъската или се беше напила. Надявах се да е второто.
-Старк?!Кой пък е той?!- попитах още в невидение за случващото се.
Бях готова да я ударя за да вземе да спре да се лигави , но чух някаква кола да забива спирачки пред нас.-Охх ти си луда , не се доближавай до течности чу ли ме!-не беше въпрос а забрана.
Оставих я в стаята ми е се затичах по стълбите надолу за да видя кой е.Можеше да е някой психопат решен ,че иска да ни накълца на парченца , но бя толкова бясна ,че аз бих могла да му сторя по-лошо.
Отворих вратата и някакъв чернокос сърфист тръгна да се навира в къщата ми!
-Ти къде си милиш ,че отиваш?!- попитах го аз и го изблъсках навън.
Излязох и аз и затворих вратата след себе си. Пред къщата бяхме само аз и той.-Виж незнам кой си ,а това е парти само за познати.-излъгах . Той ми даде някъкв странен поглед все едно знаеше ,че го лъжа.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 12:55 pm

След като оставих Кристина в дома `и аз се запътих към вкъщи. Тогава обаче чух музика и си казах - Я някакво парти. Поколебах се дали да отида все пак не бях поканен. Все пак реших да пробвам можеше и да се получи. Пред мен се появи едно момиче, което беше видимо много ядосано. Започнах да и се обеснявам:
- Ами реших че може да присъствам, пък и имам чувството, че не всички са поканени, от тези които са вътре. - Айде де, моля те, готина си, пусни ме обещавам че ще се държа прилично - и направих някакъв ангелски поглед.
Върнете се в началото Go down
Шейла Скот
РуСаЛкА
Шейла Скот


Брой мнения : 11
Points : 13
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 1:09 pm

-Оффф Влизай !!!- и го избутах през вратата.
Трябва да призная че беше хипер готин , но не ми пукаше бях прекалено бясна на сестра си.Ала трябваше ли?Ако не беше партито , нямаше да видя.. ъмм ... Той каза ли си името? ... Оххх трябваше да и се извиня.Изтичах нагоре по стълбите и влазох в стаята си , забравих да затворя вратата тъй като сестра ми се беше напъхала в гардероба ми и пробваше дрехите . В този момент нов пристъп на гняв се появи в ума ми , но се спомних лицето на непознатия и всичко изчезна...
-Сестра ми , благодаря ти много за партито страхотно е!!!- казах аз и замечтано грабнах една рокля с цепка до бедрото.Облякох я и ведях че Мелиса беше седнала на леглото ми и ме зяпаше с отворна уста.
-Виж ,моля те знам деколтето е огромно , ама няма да ходя като вдовица!!!- но очевидно не това беше причината- Каквоо?!-попитах аз .
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 1:40 pm

-А нищо нищо - казах набързо и погледнах към прозоеца - Ъъъ... да си виждала един рус красавец - сплетох пръсти и погледнах влюбено към тавана. После станах и облякох една къуса доста разголена рокличка - Всъщност ... Не няма значение.. Забавлявай се.
Затичах се надолу по стълбите без да чуя последните й думи. отидох до басейна и си поръчах още едно питие. барманът ми го подаде, направи някакъв комплимент който не чух... Бях заета да се оглеждам за Старк...
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 1:50 pm

Паркирах колата пред къщата на Мелиса.Огледах се.Къщата беше страхотна и много ми хареса.Слязох от колата и вкючих алармата.Погледнах телефона си,май вече бях закъснял,типично за мен.Влязох през хубавите порти и се огледах.Бях облечен с една черна риза
,на която две копчета бях разкопчани.Едни тъмни дънки и едно естествено черни маратонки.Видях,че най-близкия вход е до басейна и затова се запътих натам.Не след дълго бях вече пред вратата,но на една от масите видях Мелиса,която не ме забеляза.Аз се подпрях на вратата и казах:
-Е...дойдох!-май я стреснах лекичко...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 2:02 pm

-Старккк - изпищях и се затичах към него. Докато бягах, типично в мой стил, се спънах и залитнах. Приземих се в обятията на Старк. Обвих ръце около вратът му и го посрещнах с целувка. След доста усилия да приключим целувката най-сетне се отлепихме един от друг погледнах го и прошепнах - Знаех, че ще дойдеш ... - мислех директно да го завлека към стаята си, но се отказах за това просто го поканих - Ела да пийнем по нещо... После може да те разведа из къщата - погледнах го предизвикателно и вплетох пръсти в неговите.
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 2:07 pm

УооооУ...това се казва посрещане,аз отново не разбрах какво става,а само се засмях.Тръгнах след нея и влязохме в къщата.Аз се огледах,като дърт клюкар отново и "сканирах" всичко.Хареса ми интериора,беше доста хубаво.Аз си взех един бърбан и попитах Мел:
-Ъм...имам един въпрос,какво забога беше това посрещане и това изпращане преди?-естествено трябваше да се направя на неразбрал,за да получа обяснение...Не изглеждах сърдит,защото го е направила,просто любопитствах
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 2:14 pm

Погледнах го мило и казах:
-Ъъъ... Не ти ли хареса? - обвих ръце около вратът му и започнах бавно да ги свалям надоло по гърбът му - Ако не ти харесва кажи... - отправих поредния предизвикателен поглед и се подпрях на стената. Не знаех как да продължа, пък и не исках да прибързвам. Достатъчно пияна бях за да направя някоя тъпотия. Придърпах Старк към себе си като не отлепих ръце от тялото му...
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 2:18 pm

-Хъх..харесва ми,но по-полека...-засмях се леко аз и свалих ръцете и' от моето тяло.Седнах на един стол,а Мелиса до мен.Аз пиех бавно и оглеждха хората.Някои от тях ги познавах,други бях ги виждла по улиците,трети-вобще незнаех че съществуват.Тази вечер смятах да се запозная с доста хора...
-Всички ли,които са тук,познаваш?-попитах аз и погледнха Мел.Музиката беше супер за купон.Сигурно скоро щеше да се развихри още повече...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 2:24 pm

Изненадах се при отказа му. Всеки един от гостите, представители на мъжкия пол, биха приели веднага. На Старк му отнеха няколко секунди да се откопчи от прегрътката ми.
-И като ти харесва защо не продължим ? - попитах го като седнах на стола до него. Кръстосах крака при което няколко от най-близко стоящите момчета ми метнаха доста мръснишки погледи. Направих се, че не съм го забелязала и продължих да наблюдавам Старк.
-Всъщност... Едва ли познавам половината от тях. Доста са се самопоканили... - признах си аз.
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 2:29 pm

-Мелиса...познавам те от...4 часа,не че не съм скачал много пъти в леглото просто ей така,с някоя и после даже и здрасти не сме си казвлаи,но не мисля,че не е много правилно...хубава си,секси си,но ако искаш може да излезем на среща,да пробваме,ако се получи супер...и мисля че ще се получи-намигнах и аз..
-Еми...колкото повече,толкова по-добре!-имах предвид за хората на партито...
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 2:38 pm

За минута, две стигнахме с Катрина в къщата и влязохме вътре. Държах я за ръка, все едно щеше да се загуби, а това не е за изключване. Имаше много хора и музиката беше хубава. Не знаех на къде да отида, затова отидохме да бара поръчап си едно уиски, бях изтрезнял от пиенето в бара. Отидохме двамата и си взехме за пиене. Отлеждах хората, нито един човек не познавах, само Катрина. Тогава забелязах, че има доста хубави дами. Но въздържах се ...
Доре не знаех, кой е домакина на това парти. Е той щеше да дойде някога.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 2:40 pm

Старк Никсън написа:
...

-Добре... Да се направим, че нищо не е станало - примириох се. Станах и отидох до най-близкия пушач когото видях:
-Може ли една цигара - помолих момчето и се усмихнах.
-Да - той подаде кутията и аз си взех една цигара. Момчето поднесе запалката пред мен и аз запалих цигарата. Върнах се при Старк и продължих разговорът ни:
-Колкото до хората... Бас държа, че и сестра ми не ги познава... - огледах се на масата, а после се обърнах към Старк - Ей сега ида, отивам да си взема нещо за пиене..
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 2:44 pm

Щом слезнаха от колата Ник хвана за ръка Катрина и тръгна нанякъде.Докато се разминаваха с другите гости КАтрина внимаваше да не я залее някой с питието си.Всички танцуваха викаха, натискаха се. Катрина възъхна.Наистина това място и напомняше много за Маями.Отидоха до бара и НИк си взе питие.
*Пияница*
Помисли си тя и се засмя.Този път си взе истински алкохол и отпи.Това ставаше рядко тъй като не обичаше да се напива и да прави глупости.Здържаше се, но попринцип бе една..както я наричаха ..холиганка.СПомни си за това и пак се засмя.Отново отпи от питието си и погледна Ник който все още я държеше за ръката.Заглеждаше момичетата.
-Женкар- Присмя му се тя докато държеше чашата пед устата си и отпи.
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 2:48 pm

Мелиса Скот написа:
дрън дрън

-Добре...-казах аз и се огледах отново.Аз пък почти никого не познавах.Поговорих с няколко човека,но двама се оказах доста скучини и едва се оттървах от тях...наистина бяха задръстени.Мел си взе една циагара от друг,но аз имах,защо ли не ме попита.Извадих кутията,взех си една цигара,запалих я и върнах запалката и цигарите в джоба.Щом можеше да се пуши,ще пуша.Взех си един пепелник и от време на време си приплаквха устата с бърбана...който беше на свършване...
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 2:52 pm

И Катрина си взе някакво питие, този път алкохолно. Малко се очудих, но все пак беше парти, трябваше да се забавлява. Аз още оглеждах гостите, които бяха на партито, не знам защо, все едно търсих някого. Доре на мен ми стана неловко, че не боръщам достатъчно внимание на Катрина, та нали тя беше дошла с мен, а сигурно и тя като мен не познава никого и се чувства гадно, че не `и обръщам внимание. Затова я попитах:
- Искаш ли да се разходим на някъде, да опознаем други хора?
Не знам защо продолъхавах да държа ръката `и, все едно бях лепнат за нея.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 2:56 pm

Катрина се бе загледала на някъде.Беше й скучно .Пийваше ви от питието си.Отново погледна Ник кото все още зяпаше хората или по-точно момичетата..И й стискаше ръката.Вдигна я .
-Ау ау аууу..моля те не ме стискай така..какво съм ти направила.- Каза тя премигайки с едното си око.
- Искаш ли да се разходим на някъде, да опознаем други хора?-Бе казал той.
- В това, че искаш да се запознаеш и с други няма нищо лошо-Започна тя.
-Отивай..но моля те не ме стискай..имаш силен захват..


Последната промяна е направена от newidima на Пон Юли 05, 2010 3:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 3:03 pm

Старк Никсън написа:
...

Взех си питието и цигарата и се плъзнах измежду тълпата. Докато обикалях в търсене на познати лица се блъснах в едно непознато момиче:
-Съжалявам - промърморих аз. После забелязах, че май е нова и не я познавах. реших да завържа някакъв разговор:
-Междо другото, май си нова. - усмихнах й се мило и допълних - Аз съм Мелиса... Собственичка съм на тази къща. - после й намигнах и допълних - Забавлявай се!
Тръгнах обратно към бара, решена да "завоювам" Старк...
"-Та той се опита да ме отблъсне... А никой не отблъсква Мелиса Скот" - помислих си аз. Поръчах едно уиски и се върнах при Старк. Бутнах чашата пред него и се настаних срещу него:
-Мисля, че имаш нужда от още едно питие....
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 3:08 pm

Мелиса Скот написа:
дрън дрън
След малко чашата ми вече бе празна,а Мел,като някоя вълшебна феичка на алкохолизирането се появи с уиски,старо,малцово,силно и то голямо.Взех го и веднага отпих.Вкуса му веднага заличи,минималния със срванение с него вкус,на бърбан.
-Благодаря-казах аз и дръпнах отново то цигарата си,започнах малко по честичко да си гълтам от тежкия алкохол...можеби щях да се напия...
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 3:13 pm

- Оуу извинявай, не съм разбрал, че те стискам. - веднага пуснах ръката `и.
- А ти няма ли да дойдеш с мен, да се запознаем с други хора? - не ми отговори, не исках да я натоварвам с моите въпроси. Обстановката беше добра, хора много, музика добра. Абе всичко на шест. Не знам обстановката ли ми подейства така или хората, които се натискаха на всевъзможни места. Но след като пуснах Катрина, наведох се към нея и впих устин в нейните, като буквално тя нямаше враме да реагира и да се отдръпне. Зачаках нейната реакция...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 3:15 pm

Старк Никсън написа:
...

Гледах как напада питието. Докато бе зает да пие се преместих на стола до него. Кръстосах кръка, така че иначе късата ми рокля се скъси още повече. Наблюдавах как жадно отпива от питето и как чашата почти се бе преполувила. Облегнах се назад и мълчаливо чаках момченът в който той ще бъде достатъчно пиян, за да не ме отхвърли и да направи първата крачка. Когато свърши питето си се обърнах към него и попитах кротко:
-Искаш ли още? - понечих да взема празната чаша, но той ме спря...
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот EmptyПон Юли 05, 2010 3:17 pm

Ник пусна ръката и тя я разтръска.
-Явно не съм разбрала какво имаш впредвид- Каза тя и докато се усети той я целуна.След като се отдръпна тя се усмихна дяволито.
-Просиш си го момченце- Засмя се.Музиката бе толкова силно, че той едвам я чуваше.Приближи се до него и сключи ръце зад врата му.Целуна го и погледна настрани.Всички се натискаха.Отново се усмихна и продължи да го целува.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Мелиса и Шейла Скот
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Ами Юми
» Къщата на Лив
» Къщата на Мегън и Кат
» Къщата на Ник Джоунс
» Къщата на Уил Джаксън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Къщи и апартаменти-
Идете на: