Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Апартамента на Кристина - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 4 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 4 Vote_rcap 
Кристина Милър
Апартамента на Кристина - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 4 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 4 Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Апартамента на Кристина - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 4 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 4 Vote_rcap 
Николас Джоунс
Апартамента на Кристина - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 4 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 4 Vote_rcap 
Мелиса Скот
Апартамента на Кристина - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 4 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 4 Vote_rcap 
Александра Фокс
Апартамента на Кристина - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 4 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 4 Vote_rcap 
Старк Никсън
Апартамента на Кристина - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 4 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 4 Vote_rcap 
Дафни Фокс
Апартамента на Кристина - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 4 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 4 Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Апартамента на Кристина - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 4 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 4 Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Апартамента на Кристина - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 4 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 4 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Апартамента на Кристина

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyПон Авг 16, 2010 6:20 am

Докато лежахме на леглото `и, се звънна на вратата и тя отиде да отвори вратата. Беше ми кофти, че сега точно се намери някой да дойде, но както и да е. По-късно щяхме да имаме цялото време на света.
Аз останах на леглото и размишлявах за станалото. Беше доста хубаво, дори и пержектно бих казал. Това беше нейния първи път и исках да е незабравим.
След малко разсейване се сетих, че момичетата са оттатък и сигурно ме чакат. Не познавах другото момиче. Отдихо при тях целунах Кристина и се представих на приятелката `и.
- Аз съм Ник, приятно ми е да се запознаем.
Върнете се в началото Go down
Veronika Sky
ВрЕмЕнНо ПрЕбИвАвАщ
Veronika Sky


Брой мнения : 12
Points : 19
Join date : 15.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Апартамента на Кристина - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyПон Авг 16, 2010 6:25 am

Крис ми отвори и ме прегърна с усмивка, на свой ред аз я прегърнах - Реших да те видя, одавна не сме се виждали - усминах се аз - надявам се не прекъсвам нещо и не съм те събудита - попитах леко притеснена. Тогава се появи едно момче и се представи - Вероника, но може да ми казваш Рони. - казах и подадох ръка да се здрависаме.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyПон Авг 16, 2010 6:27 am

''Реших да те видя, одавна не сме се виждали.Надявам се не прекъсвам нещо и не съм те събудита ''
Каза тя.
-Не..нищо не прекъсваш.-Казах гледайки я щастливо.Тогава дойде Ник и те се запознаха.
-Ем..нещо да ти предложа-Казах притеснено.Ако знаех, че ще идва щях да се подготвя.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyПон Авг 16, 2010 6:35 am

Седнах на дивана до моето момиче и се чувствах като пребит с железни тръби. Болеше ме главата и ми се спеше. Държах се като робот. Правех всичко машинално. Какво ли щеше да си помисли момичето за мен? Честно казано не ме `и интересуваше, стигаше ми Крис. Обърнах се към нея:
- Мило ако искаш да изведа кучето и да ви оставя да си поприказвате, и след малко ще се върна? - станах прав.
Върнете се в началото Go down
Veronika Sky
ВрЕмЕнНо ПрЕбИвАвАщ
Veronika Sky


Брой мнения : 12
Points : 19
Join date : 15.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Апартамента на Кристина - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyПон Авг 16, 2010 6:40 am

Едно кафе не бих отказала - усмихнах й се аз - не мигнах миналата нощ - засмях се, те двамата също поне доколкото мога да преценя по лице на Ник. - Наистина съжалявам ако съм ви ... ъм събудила - казах извинително.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyПон Авг 16, 2010 6:47 am


-Не си ни събудила-Казах аз отново.Обърнах се към Ник и поставих ръка на рамото му.
-Не не е нужно-Усмихнах се.
*Кафее..*
Замислих се..
-Аз също, ще си направя кафе ти искаш ли?-Ник кимна.Отиидох в кухнята..
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyПон Авг 16, 2010 6:57 am

Явно няма да извеждам кучето `и. Замислих се, какво ли прави моето в нас, беше ми гадно, че съм го оставил само.
Крис отиде към кухнята и ме остави с Рони. Сега ако не отегча момичето с моето тъпо поведение, няма кога. Облегнах се на фотьола и я попитах:
- Разкажи ми нещо за себе си. От къде си, на колко си години, как се запознахте с Крис и кога? - дано не съм я уплашил.
Върнете се в началото Go down
Veronika Sky
ВрЕмЕнНо ПрЕбИвАвАщ
Veronika Sky


Брой мнения : 12
Points : 19
Join date : 15.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Апартамента на Кристина - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyПон Авг 16, 2010 7:03 am

Усмихнах му се и се отпуснах на канапето - Родена съм в Ню Йорк на 20 съм, имам по - голяма сестра, обожавам волейбола и преди да се преместя тук се занимавах професионално. А с Крис се познаваме от деца, израстнали сме заедно, бащите ни бяха близки приятели. - усмихнах се и Крис се появи с кафето - Мерси - поех своята чаша.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyПон Авг 16, 2010 7:07 am

Върнах се с кафето което носех на един поднос, сложих го на масичката.Усмихнах се.Седнах до Ник и облегнах глава на рамото му.
-Какво ше правим-Казах уморено и отпих от горещото си кафе.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyПон Авг 16, 2010 11:45 am

Крис беше направила кафето и го донесе в хола. Подаде ни чашите и седна до мен, като си облегна главата на рамото ми. Така беше много сладка, исках да я схрускам, но имахме гостенка.
- Ами ако искате да излезем някъде, въпреки че съм много уморен. - и погледнах двете.
Върнете се в началото Go down
Veronika Sky
ВрЕмЕнНо ПрЕбИвАвАщ
Veronika Sky


Брой мнения : 12
Points : 19
Join date : 15.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Апартамента на Кристина - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyПон Авг 16, 2010 1:02 pm

Отпих от кафето си и ги погледнах, бяха толкова сладки заедно.
"Ами ако искате да излезем някъде, въпреки че съм много уморен. " - каза Ник, усмихнах се
- Или аз да ви оставя да се наспите и да се видим по - късно - отпих още една глътка кафе и се изправих готова да си вървя.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 4 EmptyПон Авг 23, 2010 4:39 am

''Ами ако искате да излезем някъде, въпреки че съм много уморен.''
Каза Ник и аз се засмях.
''Или аз да ви оставя да се наспите и да се видим по - късно.''
Засмях се по-силно.
-Вие решете...не мога да мисля сега..-Казах и погледнах към тавана.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамента на Кристина - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Кристина
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Честит рожден ден, Кристина
» Апартамента на Алекс
» Апартамента на Коралайн
» Апартамента на семейство Редбърд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Къщи и апартаменти-
Идете на: