Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Апартамента на Кристина - Page 3 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 3 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 3 Vote_rcap 
Кристина Милър
Апартамента на Кристина - Page 3 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 3 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 3 Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Апартамента на Кристина - Page 3 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 3 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 3 Vote_rcap 
Николас Джоунс
Апартамента на Кристина - Page 3 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 3 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 3 Vote_rcap 
Мелиса Скот
Апартамента на Кристина - Page 3 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 3 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 3 Vote_rcap 
Александра Фокс
Апартамента на Кристина - Page 3 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 3 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 3 Vote_rcap 
Старк Никсън
Апартамента на Кристина - Page 3 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 3 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 3 Vote_rcap 
Дафни Фокс
Апартамента на Кристина - Page 3 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 3 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 3 Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Апартамента на Кристина - Page 3 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 3 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 3 Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Апартамента на Кристина - Page 3 Vote_lcapАпартамента на Кристина - Page 3 Voting_barАпартамента на Кристина - Page 3 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Апартамента на Кристина

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Юли 25, 2010 11:13 am

Виждах я, че ме наблюдава и ми се усмихва. Когато стигнах до клитора `и, тя изстена. Явно `и харесваше, как движех езика си. Исках да и доставя удоволствие и да получи множество оргазми, но ще видим, дали ще имам този късмет.
Продължихме така известно време и реших да кажа нещо:
- Желая те сега! - промърморих аз, докато я целувах по цялото тяло и се натискахме.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyЧет Юли 29, 2010 1:15 am

Докато си доставяхме удоволстиве взаимно. Ник каза нещо, но аз не го чух и продължихме с целувките. По едно време, когато възбудата беше нарастнало до краен предел. Реших, че аз трябва да действам. Както бяхме легнали на леглото, леко побутнах Ник и се оказах аз отгоре му.
- Така ще стоиш палавнико.- Започнах да го целувам от устните и да слизам бавно надолу. Минах почти през цялото. Стигнах до пениса му и го облизах по цялата дължина. Харесваше ми вкуса му, а и на него, защото издаваше някакви стонове. След като достатъчно беше влажен члена му, а и аз отдолу , реших да действам и бавно бавно насочих главичката ме към влагалището ми.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyЧет Юли 29, 2010 7:55 am

Изведнъж както се целувахме тя ме бутна на страни и се качи на мен. Явно тя искаш да диктува темпото и всичко останало. Този заповеднически тон и поведение ми харесаха, дори ме възбудиха. Пак започна предварителната игра. Целуваше ме навсякъде. Когато бяхме дастатъчно възбудени, а тя и влажна, дойде момента.
Насочи главичката на пениса ми към своя тригълник. Не знаех дали е девствена или не, но реших да бъда внимателен. Все пак това щеше да ни бъде първия секс заедно.
В началото вкарах малко от главичката си, след това влезе цялата и стигнах девствената `и ципа. Тогава натиснах по-силно и я скъсах. След това влезе целия ми член. Казах `и:
- Извинявай, че те заболя, но не се здържах, много си сладка - и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Авг 15, 2010 8:49 am

След като Ник скъса девствената ми ципа аз изтенах.Неможех да повярвам, че правех секс с него, но все пак беше време.Бях вече на 17 и се бях здържала дълго време.
''Извинявай, че те заболя, но не се здържах, много си сладка''
Каза той.
-Сладкият си ти-Казах и го целунах.Обичах да го целувам.Отделих устни от неговите и дишах учестено..
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Авг 15, 2010 9:14 am

Доста ми харесваше секса с нея, въпреки че беше на 17 години и това и е първия път. Просто знаеше, как да възбуди момчето и да му достави удоволствие. Пък и знаеше, как да ми вдигне ... самочувствието. Дишаше учестено и това за мен означаваше, че `и харесваше. Не мислех да спирам, дано само да не се умори. Целувките пък допълваха атмосферата. Сега когато не беше девствена, проникването беше много по-лесно. Въпреки това беше тясна и това беше нормално, но това е доста приятно усещане.
По едно време погледнах надолу и `и казах:
- Ааа имаш малко кръв долу. Да ти кажа, че е нормално, нали те е за първи път и ако искаш отиди да се измиеш или да продължавам? - и `и се усмихнах перверзно и се наведох да я целуна.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Авг 15, 2010 9:49 am

Стоях под него и го целувах.Обожавах да вкусвам неговите сладки устни.Стиснах косата му и захапах устната му.Повдигнах се.Изтенах силно и се усмихнах.
''Ааа имаш малко кръв долу. Да ти кажа, че е нормално, нали те е за първи път и ако искаш отиди да се измиеш или да продължавам?''
Засмях се.
-Знам..-Изтенах още веднъж.
-Порължавай-Отново го зацелувах.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Авг 15, 2010 10:31 am

Стисна косата ми и ми захапа едната устна. Не бе заболя, дори напротив хареса ми. Определено знаеше, как да ме възбуди. Тя ми каза да продължаваме, сгита съм говорил.
Сега реших аз да поема инициативата малко и извадих пениса си от нея. Този път легнах на леглото аз и тя сама си го сложи. Този път тя щеше да е отгоре и сама да се движи на пениса ми. По звуците, които издаваше, ми се струваше, че и харесва.
- Много си добра - промърморих аз с някакъв странен възбуден глас. Не знам дали ме чу, защото доста скимтеше.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Авг 15, 2010 10:35 am

Щом извади пениса си от мен го погледнах недоумяващо.
*Какво пдяволите прави????*
Зачудих се, но се успокоих щом легна и ме сложи върху него.Хареса ми.Започнах да скачам и да стена.Сложих едната си ръка на гърдата си и прекапах устни гледайки го възбудено.Много бързо се наведох си откраднах салдка целувка, също така бързо се изправих и продължих да викам.Радвах се, че бях затворикла вратата, за да не може Руди да ни прекъсне.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Авг 15, 2010 1:44 pm

В тези страхотни мигове, разбрах, що за тигрица е моята мацка. Беше малка, но явно това за нея не беше недостатък, справяше се доста добре - скачаше, стенеше и викаше. Всичко това действаше доста възбуждащо. Плюс това целувките, които ми даваше, допълваха атмосферата. Реших да пробваме нещо ново.
- Стани за малко - казах и аз.
Двамата станахме от леглото, приближих се до нея, вкарах `и го и казах:
- Сега се надигни, аз ще те държа и обвий крака около кръста ми.
Тя изпълни всичко, което `и казах, и дори май `и хареса тази нова поза.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Авг 15, 2010 2:18 pm

''Стани за малко''
Каза той.
*Ъъ.. пак ли ще сменяме позата точно свикнах*
Казах си, но реших да не се оплаквам.Изправихме се и си ових краката около него.Облегнахме се на стената и захапах ухото му, усмихнах се.Удряше ме в стената, а аз стенех.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Авг 15, 2010 2:58 pm

Облегнах я на стената и проникнах доста на дълбоко в нея. Тя изстена доста силно, дори извика. Тази поза явно щеше да е последната ни, защото възбудата ни растеше неимоверно много и с бързи темпове. Още няколко тласъка и .... Край. Телата ни се разтресоха в дълъг оргазъм. Двамата свършихме едновременно. Вече мекият ми член излезе от вагината `и и аз клекнах пред нея. Исках да опитам соковете `и и жадно впих устините си в клитора `и.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Авг 15, 2010 3:22 pm

Свършихме заедно.Получих първия си оргазъм и много ми хареса.Прехамах устни гледайки го в очите.Наведох се и го целунах.Ник беше толкова сладък.Изяведнъж клекна и започна да ме задоволява.Облегнах се на стената.Започнах да треперя, краката ми не ме държаха.Бавно,бавно започнах да се снижавам и най-накрая седнах гледайки го.
-С-Съжелявам-Казах възбудено.
-Неможах да се задържа на краката си.-Казах и вдигнах едната си ръка с която търках едното си око.


Последната промяна е направена от Кристина Милър на Нед Авг 15, 2010 4:38 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Авг 15, 2010 4:08 pm

Тъкмо бях започнал да опитвам соковете `и и тя започна да слиза надолу.я попитах:
- Не ти ли харесва? Няма проблем.
Клекнах до нея, хванах краката `и и я взех на ръце. Тогава прошепнах в ухото `и:
- Ако няма да го правим за днес повече, да отидем да се изкъпем. - предложих аз и захапах леко ушенцето `и.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Авг 15, 2010 4:12 pm

''Не ти ли харесва? Няма проблем. ''
Каза той и ме взе на ръце.
-Харесва ми просот краката не ме държат-Погледнах го тъжно и го прегърнах.
''Ако няма да го правим за днес повече, да отидем да се изкъпем.''
-Съгласна- Казах, усмихнах се и го целунах по нослето.Той ме пусна и аз го хванах за ртъката,поведох го към банята.Пуснах водата и приготвих ваната,влязох и го погледнах.
-Идваш ли?
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Авг 15, 2010 4:31 pm

Отидохме в банята, Крис пусна водата, нагласи ваната и влезе. Тогава ме погледна и ме попита дали идвам. А аз `и казах:
- Разбра се, гледах само, колко си сладка и хубава.
Влязох във ваната и веднага я целунах. След това `и казах:
- Скоро май не съм те целувал - и се усмихнах. А също така не съм ти казвал колко много те обичам. - и пак се приближих към нея и се задържах доста дълго време, като без да искам дори докоснах вагината.
- Изивинявай просто рефлекс, нещо май съм се привързал - и се усмихнах палаво.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Авг 15, 2010 4:35 pm

''Разбра се, гледах само, колко си сладка и хубава''
Засмях се.
-Когато се чукаш не изглеждаш толкова мил-Продължих да се хиля.Ник ме целуна, аз му отвърнах и сложих ръце на раменето му.Отделих се и го погледнах.Наистина се бях влюбила, неможех да повярвам.Ник отново ме зацелува и докосна вагината ми.
''Изивинявай просто рефлекс, нещо май съм се привързал''Засмях се
-..Обичам те..
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyНед Авг 15, 2010 4:53 pm

След всичко казано тя ми каза, че че обичала. За първи път някое момиче ми казва това. Другите с които съв бил бяха с мен само заради секса, а не изпитваха никакви чувства към мен. След като си упомних, `и казах:
- И аз те обичам мило. - и я целунах. Знаеш ли, че си парвото момиче, което ми го казва. - беше ми гадно, чувствах се използван преди, но се и радвах, че намерих такова момиче, като Кристина.
- Абе коте да те питам, как бях днес? - и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyПон Авг 16, 2010 12:14 am

''И аз те обичам мило. Знаеш ли, че си парвото момиче, което ми го казва.''
Засмях се.
-Не вярвам.-Усмихнах се.Недоумявах как едно толкова мило и хубаво момче не е било обичано преди.
''Абе коте да те питам, как бях днес? ''
-Супер беше-Изплезих се.Доближих се до него и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyПон Авг 16, 2010 1:03 am

Май не ми вярваше, но е така, за първи път ме обичат истински и чувството е неописуемо.
- А мило да те питам още нещо. - и я придърпах, за да седне във мен. - Ти обичала ли си истински и теб обичали ли са тe така?
Докато я чаках да ви отговори, аз станах и се увих с една кърпа около кръста.
- Е ще излизаме ли от ваната? - и `и подадох ръка, за да стане.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyПон Авг 16, 2010 1:09 am

''Ти обичала ли си истински и теб обичали ли са тe така? ''
Попита ме той и аз се усмихнах.
-Не-Ник се изправи и се уви с някаква хавлия.
''Е ще излизаме ли от ваната?''
-Мхмм.-Казах и станах.-Увих се с друга хавлия и отидохме в моята стая.Аз се излегнах на леглото, разперила ръце.


Последната промяна е направена от Кристина Милър на Пон Авг 16, 2010 1:16 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyПон Авг 16, 2010 1:14 am

Помогнах `и да излезе от ваната и отидохме в нейната стая. Вече май не се притеснявахме, че сме голи един пред друг. Харесваше ми да гледам прекрасно изваяното `и тяло.
Когато отидохме в стаята `и, тя се излегна на леглото и разпери ръце все едно беше пеперуда. Беше много сладка така и нямаше начин как едно нормално момче като мен да не се възбуди. Затова `и казах:
- Ааа няма да се разберем така. Май по-добре да се облечеш, че сега както стоиш ме възбуждаш и ше трябва да го правим отново. - и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyПон Авг 16, 2010 1:18 am

''Ааа няма да се разберем така. Май по-добре да се облечеш, че сега както стоиш ме възбуждаш и ше трябва да го правим отново. ''
Засмях се.Надигнах се и се изправих.Отидох до гардероба си и извадих една тениска и бельо.
Облякох ги и отидох до него.Хванах ръцете му и се усмихнах.
-Така по-дпбре ли е?- Целунах го и облегнах главата си на рамото му.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyПон Авг 16, 2010 5:56 am

След като `и казах това, тя отиде и се облечи. За да не съм само аз гол, се облякох и аз. След това дойде при мен, хвана ми ръцете, целуна ме по нейния сладък начин и се облегна на рамото ми.
- Уморена ли си, извинявай ако аз съм виновен. Не се съобразих, че ти е за първи път. Ти обаче се държа много мъжки, въобще не се оплака, че те боли. - и я целунах по челото. - Хайде да легнем, за да си починем.
Върнете се в началото Go down
Veronika Sky
ВрЕмЕнНо ПрЕбИвАвАщ
Veronika Sky


Брой мнения : 12
Points : 19
Join date : 15.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyПон Авг 16, 2010 6:05 am

Пристигнах в домът й и позвъних на званеца. Надявах се да не прекъсвам нещо и да не съм я събудила. Играех си със слушалките докато чаках да ми отвори.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 EmptyПон Авг 16, 2010 6:08 am

''Уморена ли си, извинявай ако аз съм виновен. Не се съобразих, че ти е за първи път. Ти обаче се държа много мъжки, въобще не се оплака, че те боли. ''
Премигах няколко пъти недоумяващо.
*Дъвжала съм се мъжки??..Та мен не ме болеше много..харесваше ми*
Казах си.Тогава се позвъня на звънеца.Отидох и отворих. Беше Вероника.Неможех да повярвам.Усмихнах се и я прегърах.
-Какво те води насам-Казах като продължавах да се усмихвам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамента на Кристина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кристина   Апартамента на Кристина - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Кристина
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Честит рожден ден, Кристина
» Апартамента на Алекс
» Апартамента на Коралайн
» Апартамента на семейство Редбърд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Къщи и апартаменти-
Идете на: