Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Къщата на Александра и Дафни Фокс Vote_lcapКъщата на Александра и Дафни Фокс Voting_barКъщата на Александра и Дафни Фокс Vote_rcap 
Кристина Милър
Къщата на Александра и Дафни Фокс Vote_lcapКъщата на Александра и Дафни Фокс Voting_barКъщата на Александра и Дафни Фокс Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Къщата на Александра и Дафни Фокс Vote_lcapКъщата на Александра и Дафни Фокс Voting_barКъщата на Александра и Дафни Фокс Vote_rcap 
Николас Джоунс
Къщата на Александра и Дафни Фокс Vote_lcapКъщата на Александра и Дафни Фокс Voting_barКъщата на Александра и Дафни Фокс Vote_rcap 
Мелиса Скот
Къщата на Александра и Дафни Фокс Vote_lcapКъщата на Александра и Дафни Фокс Voting_barКъщата на Александра и Дафни Фокс Vote_rcap 
Александра Фокс
Къщата на Александра и Дафни Фокс Vote_lcapКъщата на Александра и Дафни Фокс Voting_barКъщата на Александра и Дафни Фокс Vote_rcap 
Старк Никсън
Къщата на Александра и Дафни Фокс Vote_lcapКъщата на Александра и Дафни Фокс Voting_barКъщата на Александра и Дафни Фокс Vote_rcap 
Дафни Фокс
Къщата на Александра и Дафни Фокс Vote_lcapКъщата на Александра и Дафни Фокс Voting_barКъщата на Александра и Дафни Фокс Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Къщата на Александра и Дафни Фокс Vote_lcapКъщата на Александра и Дафни Фокс Voting_barКъщата на Александра и Дафни Фокс Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Къщата на Александра и Дафни Фокс Vote_lcapКъщата на Александра и Дафни Фокс Voting_barКъщата на Александра и Дафни Фокс Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Къщата на Александра и Дафни Фокс

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Александра Фокс
СъРфИсТчЕ
Александра Фокс


Брой мнения : 123
Points : 125
Join date : 06.07.2010

Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Александра и Дафни Фокс   Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyВто Юли 06, 2010 8:49 am

Къщата на Александра и Дафни Фокс Bighouse

Първи етаж

Кухня
Къщата на Александра и Дафни Фокс Ftlq2q

Трапезария
Къщата на Александра и Дафни Фокс 139


Приемната
Къщата на Александра и Дафни Фокс Hfys105-LivingRoomAfter_w609

Всекидневна
1
Къщата на Александра и Дафни Фокс 50202-47-74-T223-CLOSED

2
Къщата на Александра и Дафни Фокс Villa-living-room

Обща баня
Къщата на Александра и Дафни Фокс N2bm2t

Консерватория
Къщата на Александра и Дафни Фокс K28bs2xho

Верандата отред
Къщата на Александра и Дафни Фокс Palm_Beach_House_via_AD

Верандата отзад
Къщата на Александра и Дафни Фокс 2mqpzxl

Закрития басейн
Къщата на Александра и Дафни Фокс SuperStock_1597-19739

Стълбите до втория етаж
Къщата на Александра и Дафни Фокс Curved+Stair

Втория етаж


Стаята на Александра
Къщата на Александра и Дафни Фокс Big-bedroom02

Банята на Алекс, свързана със стаята ѝ
Къщата на Александра и Дафни Фокс 95047864

Гардеробните на Лекси, веднага до стаята ѝ
1
Къщата на Александра и Дафни Фокс Mariahs-closet

2
Къщата на Александра и Дафни Фокс 20080419-lifestyle--wardrobe

Стаята на Дафни
Къщата на Александра и Дафни Фокс Img92l

Банята на Дафни , свързана със стаята ѝ
Къщата на Александра и Дафни Фокс Bathrooms1


Детска стая
Къщата на Александра и Дафни Фокс 00_17_8

Баня , свързана с детската стая
Къщата на Александра и Дафни Фокс Bathroom_Design

Стаята за гости
1
Къщата на Александра и Дафни Фокс B-set

2


Къщата на Александра и Дафни Фокс BigBrother8House02

Всекиднева
1
Къщата на Александра и Дафни Фокс L-set

2
Къщата на Александра и Дафни Фокс Sakket-living

Двора

Открития басейн
Къщата на Александра и Дафни Фокс 1to6mb
Върнете се в началото Go down
Александра Фокс
СъРфИсТчЕ
Александра Фокс


Брой мнения : 123
Points : 125
Join date : 06.07.2010

Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра и Дафни Фокс   Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyВто Юли 06, 2010 11:26 am

Тази суприн се очертаваше да е приятна. Слънчевите лъчи погалиха лицето на Александра и я събудиха. Алекс се протягна и взе един часовник на шкафа до леглото ѝ. Часът бе към девет. Мако необичайно за Лекси , защото тя попринцип ставаше по - рано. Стана от леглото и отиде до гардеробните. Намери някакви дрехи и се върна в стаята си. Остави ги на леглото и от шкафа до вратата взе един сатенен халат. Наметна го и излезе от стаята си. Мина внимателно по коривора , за да не събуди Дафни и влезе в банята си. Съблече всичко по нея и се мушна под душа. Все си хладък и освежаващ душ , точно както го обичаше. След половин час спря водата и остави нощницата си за пране. Наметна само халата и си изми зъбите. Върна се в стаята си и се изсуши. Облече дрехите , които бе приготвила и сложи няколко аксесоара. Ето как изглеждаше:
Къщата на Александра и Дафни Фокс 90308f1_fox_m_b_gr_01-413x590
Чак сега забеляза , че Вив я чакаше на леглото. Взе я и я остави на земята. Оправи леглото и взе Ви в ръце. Излезе от стаята си и мина отново внимателно по стълбите и коридора. Влезе в кухнята и започна да се чуди какво да направи за закуска. Остави Вив на земята и отвори един шкаф. Все кучешката храна на Ви и ѝ сложи в купичката. Пусна машината за кафе , като все още мислеше какво да прави. Докато машината загрее , Лекси излезе от къщата и взе вестника от моравата. Също така взе и писмата от пощенстака кутия и се върна. Кафемашината бе готова и Александра си сипа кафе в една чаша. седна на масичката в кухнята и отпи от кафето си , като започна да разглежда писмата.
Върнете се в началото Go down
Дафни Фокс
СъРфИсТчЕ
Дафни Фокс


Брой мнения : 87
Points : 87
Join date : 06.07.2010

Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра и Дафни Фокс   Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyВто Юли 06, 2010 11:44 am

Събудих се от слънцето, което беше напекло през прозореца на стаята ми. Беше почти 10 часа и аз реших да стана, вместо както повечето сутрини да се излежавам до късно. Станах от леглото и се изтегнах като котка. Приготвих си чисти дрехи и хавлия и влязох в банята. Взех си един кратък душ и си измих косата, след което я изсуших и вързах на опашка. Облякох се и след това изглеждах така:
Къщата на Александра и Дафни Фокс Michelletrachtenberg_ORG-soho2010mar-007
Предположих, че Алекс е станала досега, както всяка сутрин и се запътих към кухнята, където знаех, че ще я намеря. Тя разглеждаше някакви писма и отпиваше от чашата си с горещо кафе. Изглежда не ме беше забелязала. Поздравих я:
-Добро утро, Алекс. За мен има ли? - посочих към кафето и се усмихнах лъчезарно.
Върнете се в началото Go down
Александра Фокс
СъРфИсТчЕ
Александра Фокс


Брой мнения : 123
Points : 125
Join date : 06.07.2010

Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра и Дафни Фокс   Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyВто Юли 06, 2010 11:59 am

- А , добро утро. - поздрави и Алекс.
Беше се загледала в едно писмо , което я плашеше. не изкаше да тревожи сестра си и веднага стана от стола. Отиде до коша и го изхвърли.
- Има. - отговори ѝ чак сега на въпроса и ѝ сипа в чаша. Подаде ѝ го и също се усмихна.
- Как ста? - попита я Александра и се върна към писмата и вестника.
Върнете се в началото Go down
Дафни Фокс
СъРфИсТчЕ
Дафни Фокс


Брой мнения : 87
Points : 87
Join date : 06.07.2010

Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра и Дафни Фокс   Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyВто Юли 06, 2010 12:09 pm

-Добре както винаги - отговорих й, но погледът ми остана прикован в кошчето за боклук.
Взех чашата и отпих глътка от тъмното кафе. Накрая не се сдържах и попитах:
-Какво беше онова писмо, което изхвърли? - щом изръсих това разбрах по погледа на сестра ми, че е било нещо важно и усмивката й се помрачи.
Върнете се в началото Go down
Александра Фокс
СъРфИсТчЕ
Александра Фокс


Брой мнения : 123
Points : 125
Join date : 06.07.2010

Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра и Дафни Фокс   Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyВто Юли 06, 2010 12:16 pm

Александра незнаеше какво да ѝ каже. Неизкаше да ѝ разваля сутринта. Ако ѝ кажеше "Ами някакъв педофил изка да ме убие , защото съм му съсипала живота." нямаше да е добре започната сутрин. Всеки си имаше тайни. Дори и Александра.
- Ами нищо особено. Един стар познат. - каза Алекс и върна усмивката на лицето си.
Макър и да бе фалшива , пак бе усмивка. Лекси отново сведе глава към писмата. Но още усещаше изпитателния поглед на сестра си върхи нея. Само се обърна към нея и ѝ се усмихна.
- Сядай. - каза Александра и дръпна стола до себе си.
Върнете се в началото Go down
Дафни Фокс
СъРфИсТчЕ
Дафни Фокс


Брой мнения : 87
Points : 87
Join date : 06.07.2010

Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра и Дафни Фокс   Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyВто Юли 06, 2010 12:23 pm

Аз се тръшнах на стола до Лекси, но не свалих погледа си от нея и накрая когато разбрах, че сестра ми няма да ми каже нищо повече реших да не я тормозя и затова отпих от кафето и взех няколко от бисквитите на масата, отново усмихвайки се. Така се бях отнесла в мисли как да прекарам днескашния ден, че не усетих как накрая в чашата ми не бе останала и капчица кафе... Накрая реших да завържа разговор с Алекс и да я попитам дали би искала днес да отидем на пазар.
-Хей, Алекс.. Дали днес ще имаш свободно време да отидем да пазаруваме, а после да отидем на плажа да сърфираме?
Върнете се в началото Go down
Александра Фокс
СъРфИсТчЕ
Александра Фокс


Брой мнения : 123
Points : 125
Join date : 06.07.2010

Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра и Дафни Фокс   Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyВто Юли 06, 2010 12:47 pm

Сестра ѝ току що бе изброила две от най - любимите ѝ неща. да сърфира и да пазарува. Александра винаги имаше време за тези две неща. Винаги. А и да нямаше , все намираше.
- Разбира се. - каза с ведър тон Лекси. - Знаеш , че винаги имам.
Александра пак се усмихна лъчезарно и остави писмата в един шкаф , където винаги си ги оставяше. Вече беше почти напълнен. Добре , че миналия ден бе хвърлила няколко.
- А , щях да те питам нещо. - каза Алекс и се обърна към Дафни. - Имаш ли нужда от нови сърфове или не?

Върнете се в началото Go down
Дафни Фокс
СъРфИсТчЕ
Дафни Фокс


Брой мнения : 87
Points : 87
Join date : 06.07.2010

Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра и Дафни Фокс   Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyВто Юли 06, 2010 1:09 pm

Изненадах се от въпроса на Алекс и се замислих, но въпреки, че наскоро бях счупила единия си сърф на една скала, но имах още два напълно непокътнати, от които единия щях да използвам днес. Накрая отговорих:
-Не, нямам за сега. - отново се усмихнах, но понеже бях ожадняла отидох до чешмата и си налях една чаша, след което отново седнах до сестра си.
-До мола ли ще ходим или ще се разходим да разгледаме отделни магазини? - попитах и зачаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Александра Фокс
СъРфИсТчЕ
Александра Фокс


Брой мнения : 123
Points : 125
Join date : 06.07.2010

Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра и Дафни Фокс   Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyВто Юли 06, 2010 1:15 pm

Алекс се позамисли върху този въпрос. На нея ѝ се разхождаше , пък и щеше да е по - забавно.
- Ако изкаш до да отидем до различни магазини. Нещо ми се разхожда. Пък и ще е по - забавно. Да разгледаме остроова. - каза Лекси и се усмихна на сестра си.
- Когаще тръгнем? - попита Алекс.
Върнете се в началото Go down
Дафни Фокс
СъРфИсТчЕ
Дафни Фокс


Брой мнения : 87
Points : 87
Join date : 06.07.2010

Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра и Дафни Фокс   Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyВто Юли 06, 2010 1:19 pm

-От теб зависи - Ди беше завършила училище съвсем скоро и все още не работеше, а до започването да учебната година в колежа имаше доста време, затова тя остави сестра си да прецени. - Ти знаеш, че ако магазините бяха отворени и през нощта сигурно щях да пазарувам тогава - тя се засмя и си взе още една бисквита.
Върнете се в началото Go down
Александра Фокс
СъРфИсТчЕ
Александра Фокс


Брой мнения : 123
Points : 125
Join date : 06.07.2010

Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра и Дафни Фокс   Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyВто Юли 06, 2010 1:29 pm

Александра също се засмя.
- Ами ако изкаш първо да отидем до някое заведение и да порелаксираме. А след това да отидем да пазаруваме и чак тогава да сърфираме. Имаме цял ден на разположение. - каза ѝ Лекси и се усмихна.
- Междо другото , къде е Роуз? - попита Александра и се огледа.
Знаеше , че Ди има малко ученце на име Роуз. Мислеше , че може с Във да си поиграят докато момичетата са навън.
Върнете се в началото Go down
Дафни Фокс
СъРфИсТчЕ
Дафни Фокс


Брой мнения : 87
Points : 87
Join date : 06.07.2010

Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра и Дафни Фокс   Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyСря Юли 07, 2010 3:40 am

Дафни се позамисли и накрая отговори:
-Всъщност, днес не съм виждала Роуз... Предполагам, че си играят с Вив някъде. Сутринта Роуз я нямаше в стаята ми... - тя направи кратка пауза и накрая каза - А иначе планът за деня ми харесва. Смятам да си купя цял бански, защото с банския ми от две части не ми е удобно да сърфирам... Кога ще тръгваме?
Върнете се в началото Go down
Александра Фокс
СъРфИсТчЕ
Александра Фокс


Брой мнения : 123
Points : 125
Join date : 06.07.2010

Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра и Дафни Фокс   Къщата на Александра и Дафни Фокс EmptyСря Юли 07, 2010 4:11 am

Александра дори и не се замисли над думите , които щеше да каже.
- Веднага. - каза тя и се усмихна.
аАлександра нямаше нищо по - приятно от това да пазарува , сърфира и да гледа някакви филми. Поддобно на кино вечер. Но и заведенията и дискотеките не са по - назад.
- Ще тръгваме ли? - попита Лекси и се обърна към сестра си.
Тя само поклат глава и момичетата станаха от столовете. Александра остави в съдомиялната чашите от кафе и веднага настигна сестра си. Бяха на двора , тръгнали към гаража. Александра отключи колата и с Ди влязоха. Сложиха коланите и тръгнаха към някое заведение.

П.П Пиши на някое заведение на плажа и аз ще дойда.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Александра и Дафни Фокс   Къщата на Александра и Дафни Фокс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Александра и Дафни Фокс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Ами Юми
» Къщата на Лив
» Къщата на Мегън и Кат
» Къщата на Ник Джоунс
» Къщата на Уил Джаксън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Къщи и апартаменти-
Идете на: