Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_rcap 
Кристина Милър
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_rcap 
Николас Джоунс
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_rcap 
Мелиса Скот
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_rcap 
Александра Фокс
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_rcap 
Старк Никсън
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_rcap 
Дафни Фокс
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 2 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Къщата на Ник Джоунс

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 12:02 pm

Тя видимо бе радостна и щастлива, а аз двойно повече сигурно от нея. Както казах не бях срещал такова момиче, което да се интересува и от моите чувства.
Докато кучето беше между нас, нямаше как да я целуна или прегърна. Затова казах на Сара да слиза от мен. И се обърнах към Кристина:
- Сега се връщам само да си измия лицето, няма да ти е приятно да ме целуваш, където кучето ме близа сигурно - и се засмях широко.
Отидох към кухнята и кучето остана при Кристина, дано да не я е страх, ама нали каза, че и тя имала куче. Така че нямаше за какво да се притеснявам - помислих ли си.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 12:26 pm

Ник каза на Сара да стане от него и се обърна към мен.
''- Сега се връщам само да си измия лицето, няма да ти е приятно да ме целуваш, където кучето ме близа сигурно'' -Каза той и се усмихна широко, аз се засмях и той тръгна.ОСтанахме само аз и Сара.Не ме беше страх от кученца, но беше женско което ми подказваше, че може би тя не ме харесва.БАвно се приближих към нея и започнах да я галя.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 12:35 pm

След като се върнах видях, че Кристина и Сара са се сприятелили. Кристина галеше Сара и очевидно и харесваше. Влязох в хола и казах:
- Допаднахте си нали? Отидох и седнах до моето момиче и казах:
- Сега можеш да ме целунеш - и се засмях.
- Аз нали ти казах, че няма да гледаме филма, май - допълних смеейки се аз.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 12:38 pm

Ник се върна и седна до мен.По лицето му имаше следи от влага, явно не се беше подсушил доста добре.Може би бързаше да се върне или просто така.Усмихнах се .
''- Сега можеш да ме целунеш - '' Каза той и се засмя.
''- Аз нали ти казах, че няма да гледаме филма, май -'' Смеейки се.И аз се засмях и спрях филма .Обърнах се към него и го целунах с език , поглеждайки за миг Сара.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 1:11 pm

Седнах до нея и тя направо ми се нахвърли, целуна ме с език. А аз разбира се отвърнах и продължих да се боря с езика `и. Колко беше сладка. Кучето избляга на някъде.
Филма свърши и аз я попитах:
- Ами сега какво ще правим? - като я хванах за кръста и я сложих да седне в мен и пак започнах да я целувам по устните, по връта.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 1:22 pm

Ник отвърна на целувката ми а Сара тръгна нанякъде.Седнах във него и той продължи да ме целува.Попита ме какво да правим сега.
*Защо винаги ме пита*
Помислих си..МИслих отново да му прехвърля топката.Исках да видя дали ще ми се скара.Усмихнах се и го целунах.
-Незнам ти кажи-Засмях се ..
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 1:38 pm

Еее не пак аз трябваше да избирам.
- Ами сигурно е късно и си уморена. Ако искаш може да ходим да лягаме? Имам две спални ако искаш при мен, ако искаш отделно ще спим не ме бърка? Пък утре си.утринта, ще закусим и ще отидем да вземем кучето ти и да ги рзаходим двете някъде.
Тя още стоеше в мен, но това не ми пречеше, дори ми харесваше. Така я усещах още по-близко до себе си.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 1:46 pm

Той направи едно много уместно предложение.Наистина много ми се спеше а и ме болеше глава.Целунах го и казах:
-Ами..предпочитам да спя при теб- Усмихнах се.Дано не бях нахална.Той кимна и аз станах от него.На лицето му още стоеше чаровната му усмивка която ме караше да се усмихвам също.Поведе ме отново през стайте за ръчичка.Чувствах се като по-малката му сестричка от колкото като негово гадже.Това небеше много добре, но може би не трябваше да се притеснявам.Отидохме в бялата спалня и той легна.Аз се съблякох и останах по бельо.Легнах до него и го прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 2:30 pm

Тръгнахме нагоре към спалните. Двамата се усмихваме. Аз я водех за ръчичка, просто не можех да се откъсна от нея. Избархме бялата спалня. Аз легнах и тя започна да се съблича, лампите още работеха и аз видях тялото `и. Тогава казах преди да заспим:
- Колко си красива и извинявай че те гледах докато сваляше дрехите си. Не можеш да спра да те гледам - усмихнах `и се палаво.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 2:33 pm

Щом се съблякох и легнах той каза нещо странно.
''- Колко си красива и извинявай че те гледах докато сваляше дрехите си. Не можеш да спра да те гледам -''Засмях се
- Еми..аз не се убидих..Няма проблем- Казах аз и погледнах палавата му усмивка.Беше толкова сладък даже когато си мислеше простотий.Или поне на мен така ми изглеждаше.Целунах го нежно и захапах долната му устна.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 2:50 pm

Легна до мен и каза, че не съм я обидил с постъпката си. Беше толкова добра към мен, а не получаваш нищо то моя страна, в знак поне на благодарност. Тогава захапа долната ми устна. Не ме заболя, а дори ми хареса. Аз продължих тази целувка. Целувах устните `и, захапвах ги, пусках `и език, целувах врата `и и рамената.
Тогава кучето дойде от някъде и легна между нас, но по- надолу.
- Извини я, сигурно ревнува - обърнах се към Кристина.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 2:58 pm

Той продължи да ме целува като също захапваше устните ми.Беше толкова секси.Ръката ми мина по корема му когато кученцето му дойде.Той ми се извини и каза, че Сара може би ревнува.Аз се усмихнах.
-Няма проблем..И Руди е много ревнив..Разбирам.- Казах аз и станах.Хванах Сара и поставих по-нагоре между нас.Започнах да я галя.
-Знаеш ли..прилича ми на теб- Засмях се
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyВто Юли 06, 2010 11:46 pm

Кучето дойде в най-неподходящия момент.
"Проклятие!!!" - помислих си аз.
Кристина обаче го дръпна малко по нагоре и запомна да го гали и каза че приличало много на мен. Засмях се и `и казах:
- Ами ако искаш ще отида да спя в другата спалня, пък вие тука с кучето, щом искаш да си играеш с ниего, а не с мен - направих физиономия на разсърдено бебе.
След това добавих:
- Как ще приличам на него, не съм толкова грозен и космат, поне аз така си мисля!?
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyСря Юли 07, 2010 4:30 am

Щом започнах да галя Сара, Ник някак си се расърди.
''- Ами ако искаш ще отида да спя в другата спалня, пък вие тука с кучето, щом искаш да си играеш с ниего, а не с мен -'' Каза той.Честно казано предпочитах кучето да си отите но..незнам може би той държеше на мнението на кученцето.Направих тъжна физиономия и го оставих на земята.
- Не...Имах предвид че си сладък...-Объчнах се на другата страна.Не исках повече да го дразня..
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyСря Юли 07, 2010 5:16 am

След мойто театралнечене тя пусна кучето на земята.
- Сега съм по-добре - усмихнато я целунах. Пък и аз не ти се сърдих, просто се правих. Как ще ти се сърдя на теб? Глупости - прегърнах я и я предърпах към мен.
Харесваше ми много, но не исках да проваля нещо. Защото никога не съм бил с такова момиче. Тя е ресно ранима, крехка, нежна, а не искам заради мен и егото ми да страда. Исках да е щастлива. - мислех си аз.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyСря Юли 07, 2010 5:29 am

Щом се обърнах Ник както винаги каза нещо адцки мило.Или поне за мен беше така.
''- Сега съм по-добре - усмихнато я целунах. Пък и аз не ти се сърдих, просто се правих. Как ще ти се сърдя на теб? Глупости -'' Усмихнах се. Наистина много се радвах, че не ми се сърди.Познавах го от само няколко часа,но много го харесвах.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyСря Юли 07, 2010 7:02 am

Кристина бе великолепна, можех да я гледам дълго време и да не отлепя очи от нея. Много ми харесваше да лежим един до друг заедно, прегърнати. Познавах я от днес, но наистина изпитвах не само сексуално влечение, но и ми харесваше като човек. Идеално си пасвахме, дори ме беше страх, че ще `и омръзна. Но както и да е.
Станах и отидох да пусна пердетата на прозорците и да изгася лампите.
- Знаеш ли, че ми се прави нещо - погледнах я палаво. - Но не искам да те притискам, ако не си готова, няма нищо, няма да го правим.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyСря Юли 07, 2010 7:11 am

Стояхме прегърнати известно време.Той ме гледаше и се усмихваше,това ме притесни и се засмях нервно.Винаги ставаше така.Бях много притеснителна.Надявах се това да не го притеснява.Все пак сигорно не беше излизал с такива момичета като мен.А и може би даже не бе излизал с тях, а само прекавал една дтлга вечер с тях.Което не ми харесваше.Надявах се да не постъпи така и с мен.Аз бях доста наивна и сигорно го бе усетил.Стана и пусна пердетата на прозорците,загаси лампите.МОже би щеше да стане това което се опасявах.не виждах почти нищо, затова останах на едно място.Той отново легна до мен и потвърди това което си мислих.
''- Знаеш ли, че ми се прави нещо -'' погледна ме палаво. Прегтнах. ''- Но не искам да те притискам, ако не си готова, няма нищо, няма да го правим.''-Отново показа колко е мил.Някак си чувствах, че го иска и не исках да го отблъсквам и той да ме помисли за скучна.Всъшност аз бях доста палава, но в началото бях скована.Сложих ръка на корема му и го целунах.
-Добре ..-Засмях се..
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyСря Юли 07, 2010 9:19 am

Усещах, че е притеснена явно щеше да и е за първи път, но не я попитах дали е така. Сигурно беше притеснена, че може би това щеше да е само за една вечер. Тогава `и казах:
- Притесняваш се, че ще те зарежа, като преспя с теб. Спокойно няма как да стане това. Аз да не съм глупак, че да те зарежа.
Тя само кимна и сложи ръка на корема ми, и се засмя.
- Палавница - казах и се обърнах като се озовах над нея, но се опирах на ръце, за да не я смажа. Започнах да я целувам от горе-надолу. Тоест устните, врата и т.н. Помотнах `и да свалим сутиена `и. Тя беше под завивиките, а аз не. Беше ми горещо.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyСря Юли 07, 2010 9:24 am

Той се опита да ме успокой..Зачудих се от каде подяволите може да знае какво си мисля.Мдаа..може би гледах прекалено много филми.НАдвеси се над мен и започна да ме целува.Аз му отвръщах докато не тръгна по надоло.Изтръпнах.Помогна ми да сваля сутиена си.Не, че имах нужда от помощ де..Гъделичкаше ме малко, но аз не мърдах.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyСря Юли 07, 2010 9:41 am

Когато се опитах да продължа с целувките, но по надолу например гърдите. Тя потрепера, или ми се стори само така, не знам. Затова спрях и легнах до нея. Хванах я нежно и я обърнах, тя да е отгоре. Тя легна върху мен, а аз `и казах:
- Защо трепериш, спокойно. Ако не искаш няма да го правим, не ми пречи. Тоест няма да се разсърдя или пък да те зарежа. Колко пъти да ти го казвам - и започнах да си играя със езика `и, дори успях леко да я захапя, придш тя да отговори.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyСря Юли 07, 2010 9:44 am

Той легна до мен и ме обърна така, че аз бях от горе.
''- Защо трепериш, спокойно. Ако не искаш няма да го правим, не ми пречи. Тоест няма да се разсърдя или пък да те зарежа. Колко пъти да ти го казвам -'' Целуна ме и аз му отвърнах.
-Еми..става ли да го оставим за друг път- КАзах притеснено и го целунах..
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyСря Юли 07, 2010 10:01 am

- Разбира се, че може, нали ти казах - усмихнах `и се. - Но не мога да спра да те целувам, не знам как ще заспя. Така и ако усетиш, че някой те целува, то това ще съм аз. Утре трябва като станем, да измислим какво ще правим и да те закарам да видиш кучето ти. А сега ме извини, отивам до тоалетната и идвам.
...
След малко дойдох и легнах в леглото и хванах Кристина за ръката.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyСря Юли 07, 2010 10:29 am

Ник ми каза че отива до тоалетната и аз кимнах и се засмях.Знаех какво ще прави там.Почувствах се малко виновна, но смеха измести това чувство.Сложих си сутиена и се завих.Реших да го изчакам.Е той се позабави.Така и очаквах.Дойде и отново ме хвана за ръката.Погледнах го и се усмихнах.Повдигнах се и го целунах.Той ми отвърна и ме прегърна.След малко заспах.
------
Събудих се към осем, а Ник го нямаше.Станах се огледах.Чудех се къде ли е отишъл..Реших първо да провер в кухнята.Твърде вероятно беше да е там.Влезнах през варатата тихо и той наситина бе там.Беше с гръб към мен, режеше нещо.Бавно се приближих.реших да не го притеснявам, защото използваше нож, но той го остави и се обърна.Хвърлих му се на врата и се засмях..
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 EmptyСря Юли 07, 2010 3:31 pm

Сутринта станах преди Кристина. Тя спеше още, а аз не исках да я събудя. Затова станах и отидох в кухнята да направя закуска, може би омлет, но по специален. Специален за специално момиче. Както си режех нещо и когато се обърнах изведнъж Кристина ми скочи отпреде. Добре че бях стъпил здраво на пода и само малко се разлюлях. Хвърлих ножа и я улових за под бедрата и я занесох на масата и я оставих да седне от горе.
- Добро утро слънце - и я целунах сладко и нежно, все едно исакх да я събудя. Закуската сега ще е готова. Дано да ти хареса? Аз по принцип не готвя прислугата се занимава с тези неща, но днес е неделя и тя не работи. Днес аз ще съм твоя прислуга? - усмихнах `и се.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Ник Джоунс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Ами Юми
» Къщата на Лив
» Къщата на Уил Джаксън
» Къщата на Вивиан
» Къщата на Джоан

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Къщи и апартаменти-
Идете на: