Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_rcap 
Кристина Милър
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_rcap 
Николас Джоунс
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_rcap 
Мелиса Скот
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_rcap 
Александра Фокс
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_rcap 
Старк Никсън
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_rcap 
Дафни Фокс
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Къщата на Мелиса и Шейла Скот

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyЧет Юли 08, 2010 2:15 pm

Аз се приближих и я целунах,като кимна и казах:
-Добре...ще остана,а колкото до закуската,естествено че искам,много съм гладен-засмях се аз и се хвърлих в леглото.Полежах още малко,а след това се изправих отново,облякох се и отново целунах Мелиса,като попитах:
-Е...ще слизаме ли?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyЧет Юли 08, 2010 5:18 pm

В първия момент дори не отговорих на целувката.Бях прекалено шокирана.
-Ммм...-усмихнах се.
После той попита дали ще слезем в кухнята за закуска
-Да,след малко.- отговорих и влязох в банята без обеснения.
Първо си измих зъбите, след това лицето,пооправих си косата и си сложих малко от гланца,който беше в едно от щкафчетата под голямото огледало.
Върнах се в стаята и казах.
-Хайде,да слизаме.Ивинявай,че те накарах да ме чакаш.
Преди да излезем от стаята ми ,той отново ме целуна.затворих вратата и казах:
-Това за какво беше...ъм целувката? -ядосах се на себе си.Не можех ли просто да си замълча и да се насладя на страхотната целувка...

Върнете се в началото Go down
Шейла Скот
РуСаЛкА
Шейла Скот


Брой мнения : 11
Points : 13
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyПет Юли 09, 2010 2:52 pm

С Панделка седяхме в кухнята и гледахме как чистачките се погрижиха за цялата мръсотия.Бях седнапа на един стол , а тя бе облегнала глава в скута ми и наблюдаваше всяко движение на прислужниците.След като свършиха с почистването им платих и те напуснаха къщата.Седнах на канапето в хола и подремнах.Не успях да заспя защото светлината ми пречеше ,а хъркането на кучето още повече....

Най-накрая чух гласа на сестра си и видях ,че слеза по стълбите с... Със ... И аз незнам кой беше. Надигнах се и отидох при сестра си.
-Закуската е сервирана . И показах с ръка Масата с диваните навън.
Закуската беше в обилни количества както винаги.Бяха понички... Със сестра ми ги обожавахме.Седнахме и аз запазих мълчание.Те не спираха да си говорят ,а аз седях и зяпах Сандбернардката си , която беше откраднала няколко понички и ги дъвчеше.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyПет Юли 09, 2010 3:13 pm

Слязохме по стълбите и тъкмо Старк да ми отговори на въпроса за целувката ,когато видяхме сестра ми на един от столовете.
Тя ни каза ,че закуската е готова.Седнахме около масата.
Имах страхотен махмурлук от снощи и дори се чудех как помнех какво сме правили със Старк,ама то такова нещо забравя ли се?!
Както и да е бях благодарна на Шейла ,че се държи мило и говори тихо.Макар,че имаше основание да е бясна.Първо,тя не знаеше за
партито,второ,къщата след него беше в ужасен вид и трето,аз се бях осамотила с момче в стаята си и бях оставила всичко на нея.
-Сис, мерси ,че си наела някой да оправи къщата.А и забравих да те запозная ... ъм това е Старк..мой ... - не знаех какво да кажа ,познат не ми харесва как звучи ,а и сладкия русокоско не ми беше просто познат, не можех да кажа гадже, нямаше да бъде честно да го обвързвам така само заради една бурна нощ, за това казах.
-Мой приятел.-погледнах към Шей.-Старк-Шейла ,сестра ми.
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyПет Юли 09, 2010 4:23 pm

Докато слизахме по стълбите,аз още веднъж целунах Мелиса и казах:
-Ам...-недовърших и чух гласът на още едно момиче.Погледнах напред и видях девойката седяща пред нас.Можеби беше сестра и'.Тя каза че заксуакта е готова и ни заведе отвън.Аз се настаних до Мелиса и от време на време и' подшушвах нещо.След малко тя ме представи на сестра си,а аз се усмихнах и казах:
-Старк,приятно ми е!-подадох любезно ръка.Мел обясняваше какви сме и казха "приятели",тогава аз я поправих:
-Може да се каже мааалко повече от приятели!-намигнах и' аз и погледнах момичето стоящо срещу мен...
Върнете се в началото Go down
Шейла Скот
РуСаЛкА
Шейла Скот


Брой мнения : 11
Points : 13
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyПет Юли 09, 2010 4:49 pm

-Аха ... Аз съм ..ъъ... забравих си името ... Шейла , приятно ми е ...Не е нужно да ми обяснявяте виковете от вчера са достатъчно обяснение... - Намигнах , много обичах да поставям хората в неловки ситуаций.- Наистина можехте да намалите децибелите не можах да спа от вас.
Мел ме погледна със обвинителен и засрамен поглед.Охх сестра ми не си падаше по мойте шегички.Не са били "смислени".Както и да е направих една чаровна усмивка и нахапах една поничка.Забелязах как и двамата се изчервяват.Взех едно списание и го запрелиствах докато дояждах закуската си.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyПет Юли 09, 2010 4:57 pm

И аз се чудех кой е отвлякал истинската ми сестра...
При мисълта ,че беше чула всичко и ми стана още по-лошо, но бързо се стегнах и казах:
-Мерси ,за инфото, сис.-добре ,че нямаше никой друг, пред който да ни засрами...то ние със Старк си знаем какво беше.
Шей много обичаше да си прави такива шегички.Струваха й се много забавни ... да,да...
-Ъм ,Старк искаш ли портокалов сок?-усмихнах му се.
-Шей ,донеси ми нещо за глава, моля те.-сестра ми отиде в другата стая ,а аз се приближих до сладура и започнах да го целувам... определено не бях на себе си.
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyПет Юли 09, 2010 5:03 pm

Аз се засмях и казах:
-Ами...съжалявам за шума...-понеже носих на бъзик,вобще не се засегнах.Мелиса ми предложи портокалов сок,аз благодарих и си налях.Беше много хубав.Мел помоли сестра си да отиде да и' донесе нещо за глава.Шейла влезе в къщата и изведнъж Мелиса ми се нахвърли.Аз отвърщах на целувките и се усмихнах,като промълвих:
-Ами...ако сестра ти ни види?-засмях се леко и я цложих в скута си,само че с лице към мен за да мога да я целувам.Точно в този момент Шейла се върна...
Върнете се в началото Go down
Шейла Скот
РуСаЛкА
Шейла Скот


Брой мнения : 11
Points : 13
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyПет Юли 09, 2010 5:13 pm

-Иулл... -сложих ръка на очите си- Гориии , Гориии , Ослепявам!!!!- почнах да крещя като си припомнях гледката.
-Нарочно го направи ! Знаеше ,че ще видя!Ужас !!! Прелестните ми очички бяха свидетели на това злодеяние!!-много обичах да драматизирам.Не ... Все още се припомнях... Блаккк... Имах чуството ,че закуската ще се върне , от там където е влязла .Подадох чашата на сестра си. Тя я пое и я изпи на една глътка.
-Сестра мии нямам нищо протев натискането или квито и други неща там да правите... ДОКОЛКОТО НЕ СЪМ СВИДЕТЕЛ!!!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyПет Юли 09, 2010 5:19 pm

-Ъм ... сори Шей.-уф не исках така да стане.Не ,че ме беше срам от Старк ,но не исках сестра ми да ни вижда.Е,какво пък не беше вече малка.Продължих да стоя в скута на Старк и мо подадох една поничка.
Е малко се лигавех ,но все пак бях влюбена ...
Какво??Аз влюбена ли казах преди малко ... невъзможно ... Мелиса Скот-влюбена това да не е някаква шега...!
-Е какво ще правите днес?-попитах ги и се обърнах да дам на Старк да си отхапе отново от поничката, а сестра ми имаше вид ,че ще повърна ... голяма актриса беше ...
-Ще ходите ли на състезанието по сърф?
Върнете се в началото Go down
Старк Никсън
СъРфИсТчЕ
Старк Никсън


Брой мнения : 117
Points : 121
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyПет Юли 09, 2010 5:25 pm

Сестрата на Мелиса-Шейла,ни видя да се натискаме на масата,което привидно наистина не беше много прилично...Мел започна да ме храни,а аз си стоях мирно и отхапвах от това което ми подава.Тя остана в скута ми и на мен ми беше приятно.Мелиса попита дали имаме планове и дали ще ходим на състезанието.Като се замисля,аз май се записах...
-Ами...аз май ще участвам-засмях се леко и отново отхапах от поничката...
Върнете се в началото Go down
Шейла Скот
РуСаЛкА
Шейла Скот


Брой мнения : 11
Points : 13
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyПет Юли 09, 2010 5:37 pm

Стана ми много лигаво , като видях сестра си да храни амм... "Секс приятеля си" ако така можех да се изразя.
-Бих отишла няма да е зле да си набележа някой- казах и аз и приклекнах до Панделка.-дано намерим някой и за нея...
Мел не харесваше много Панделка както и тя нея.Започнах да я милвам.
Докато влюбените си гукаха , аз скучаех и се здържах да не изкарам закуската се наяве.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyПет Юли 09, 2010 5:44 pm

Погледнах Старк и се усмихнах.
-Ще дойда да те гледам.-намигнах му.-Харесва ли ти закуската?
Погледнах сестра си ,която галеше кучето си ... пфф това куче не го оставяше.
-Може да си намериш някой и да спреш да правиш такива физиономии се едно си видяла червей.-засмях се и Шей също.
Взех чашата с натурален сок и отпих.
-Не срещна ли някой на купона ,сис?-попитах я и се настаних в момчето по начин удобен за него и за мен и изчаках сестра ми да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
Шейла Скот
РуСаЛкА
Шейла Скот


Брой мнения : 11
Points : 13
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyПет Юли 09, 2010 6:12 pm

-Амм Бях си набелязала един, но се оказа ,че е зает ...- отговорих `и .
Да... Стана ми гадно и седнах на стола зяпайки басейна.
Не ми се говореше за това.Осъзнах ,че ми се доспива и реших да легна нищо ,че хората по-това време ставаха.Станах обърнах се и казах:
-Лек ден и моля оставете ме да спя без да ви чувам как викате и пъшкате от удоволствие.Събудете ме като тръгнем.
Повиках Панделка и двете се качихме в стаята ми.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 EmptyСъб Юли 10, 2010 3:31 am

Стана ми много кофти и се извиних на Шей ,че съм я попитала.
Не исках да се натъжава за едно момче.
Тя си легна и аз останах насаме със Старк.Погледнах си часовника и видях ,че остава малко време до началото на състезанието.
-Хей, сладурче ти няма ли да се приготвяш за състезанието?-той кимна и стана.Изпратих го до вратата и го целунах.
-Ще се видим на плажа.-усмихнах се.
Качих се първо в стаята на Шей.Тя не беше заспала.
-Хайде ,сис, приготвяй се за плажа.Днес ще се забавляваме много.-засмях се и отидох в мойта стая.
Излегнах се за малко на леглото и не спрях да се усмихвам.
След малко станах облякох си банския и плажната рокличка.Взех си плажната си чанта с всичко необходимо .Сложих си слънчевите очила.
-Хайде ,Шей.Чакам те в колата!
Отидох до колата.Седнах зад шофьорското място и пуснах музика.
Песента беше яка и аз се заслушах.Шей закъсняваше за това извадихогледалцето си и си сложих гланц.Най-накрая Шей дойде и се отправихме към плажа ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелиса и Шейла Скот   Къщата на Мелиса и Шейла Скот - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Мелиса и Шейла Скот
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Къщата на Ами Юми
» Къщата на Лив
» Къщата на Вивиан
» Къщата на Джоан
» Къщата на Невър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Къщи и апартаменти-
Идете на: