Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Стаята на Тереза EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Стаята на Тереза EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Стаята на Тереза EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Стаята на Тереза EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Стаята на Тереза EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Стаята на Тереза EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Стаята на Тереза EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Стаята на Тереза EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Стаята на Тереза EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Стаята на Тереза Vote_lcapСтаята на Тереза Voting_barСтаята на Тереза Vote_rcap 
Кристина Милър
Стаята на Тереза Vote_lcapСтаята на Тереза Voting_barСтаята на Тереза Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Стаята на Тереза Vote_lcapСтаята на Тереза Voting_barСтаята на Тереза Vote_rcap 
Николас Джоунс
Стаята на Тереза Vote_lcapСтаята на Тереза Voting_barСтаята на Тереза Vote_rcap 
Мелиса Скот
Стаята на Тереза Vote_lcapСтаята на Тереза Voting_barСтаята на Тереза Vote_rcap 
Александра Фокс
Стаята на Тереза Vote_lcapСтаята на Тереза Voting_barСтаята на Тереза Vote_rcap 
Старк Никсън
Стаята на Тереза Vote_lcapСтаята на Тереза Voting_barСтаята на Тереза Vote_rcap 
Дафни Фокс
Стаята на Тереза Vote_lcapСтаята на Тереза Voting_barСтаята на Тереза Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Стаята на Тереза Vote_lcapСтаята на Тереза Voting_barСтаята на Тереза Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Стаята на Тереза Vote_lcapСтаята на Тереза Voting_barСтаята на Тереза Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Стаята на Тереза

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Стаята на Тереза Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Тереза   Стаята на Тереза EmptyВто Юни 29, 2010 9:05 am

Ето го и апартаментът на Тереза...

Спалнята:

Стаята на Тереза Bedroo10

Банята:

Стаята на Тереза Bathro11

Дрешника и хола пред него:

Стаята на Тереза Smallspace
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Стаята на Тереза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тереза   Стаята на Тереза EmptyЧет Юли 08, 2010 1:44 am

Най-накрая стигнахме до вкъщи.Преведох Ли през входната зала и стълбището и така се озовахме в моята стая.Сложих кърпата си на диванчето пред гардеробната ми.
-Е, това е моята стая...Дано ти хареса - казах аз на Ли, докато търсех листовете с песните си.Винаги ги слагах под матрака, за да не може да ги открие някой.Но този път ги нямаше.Олеле, къде бяха?! "Добре...Успокой се....Дишай..." занареждах си наум аз.Не беше толкова страшно.Взех си китарата и...ето ги.Лисовете бяха закрепени върху нея.Възъдъхнах облекчено...ако някой, особено майка ми или баща ми, ги видеше...щяха да ми отнемат правото да се доближавам до китарата и рояла.Погледнах към Ли, която стоеше права.
-Хей, седни някъде...-тя се настани на другото диванче и се обърна очаквателно към мен.Взех китара си и преметнах каишката през рамото си.Пръстите ми докоснаха струните и изведнъж музиката се разля из цялата стая.Сякаш някой освободи цялата мъка, заключена в мен...Отворих уста и запях.Първоначално думите сякаш звучаха разбъркани, но след това се подредиха и зазвуча една наистина красива песен...

I can almost see it.
That dream I'm dreaming, but
There's a voice inside my head saying
You'll never reach it
Every step I'm takin'
Every move I make
Feels lost with no direction,
My faith is shakin'
But I gotta keep tryin'
Gotta keep my head held high

There's always gonna be another mountain
I'm always gonna wanna make it move
Always gonna be an uphill battle
Sometimes I'm gonna have to lose
Ain't about how fast I get there
Ain't about what's waitin' on the other side
It's the climb

The struggles I'm facing
The chances I'm taking
Sometimes might knock me down, but
No I'm not breaking
I may not know it, but
These are the moments that
I'm gonna remember most
I've just gotta keep goin', and
I gotta be strong
Just keep pushing on, but

There's always gonna be another mountain
I'm always gonna wanna make it move
Always gonna be an uphill battle
Sometimes I'm gonna have to lose
Ain't about how fast I get there
Ain't about what's waitin' on the other side
It's the climb

There's always gonna be another mountain
I'm always gonna wanna make it move
Always gonna be an uphill battle
Sometimes I'm gonna have to lose
Ain't about how fast I get there
Ain't about what's waitin' on the other side
It's the climb

Keep on movin'
Keep climbin'
Keep faith baby
It's all about, it's all about
The climb
Keep the faith, keep your faith, woah...


Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Елизабет Редбърд
РуСаЛкА
Елизабет Редбърд


Брой мнения : 168
Points : 179
Join date : 03.07.2010
Age : 26
Местожителство : г0лям0т0 сел0 ..

Стаята на Тереза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тереза   Стаята на Тереза EmptyЧет Юли 08, 2010 3:53 am

Тес ми изпя песента си. Наистина беше адски хубава и чувствена. Различна също. Хареса ми много. Когато тя свърши с изпълнението, на което се наслаждавах със затворени очи, изръкоплясках.
- Чудесна е! - промълвих. После се заех да оглеждам стаята. Беше голяма и като че ли лилавото преобладаваше като цвят. - А и мястото е перфектно. - допълних все още запленена от гласа и музикалните и' умения. Аз свирех единствено любителски и нямах свои песни. - Откога пишеш музика и текстове? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/index.htm
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Стаята на Тереза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тереза   Стаята на Тереза EmptyЧет Юли 08, 2010 6:57 am

Ли много хареса изпълнението ми.Усмихнах се и я прегърнах.
-Радвам се, че ти допадна - наистина се почувствах по-добре, когато тя ми каза това.Напоследък чувах само критики относно музиката ми.Веднъж, докато свирех на рояла, майка ми влезе и ми се развика, че песента ми не струвала и други неща.Тогава не й проговорих цял месец, въпреки че тя май не обръщаше много внимание.А ли оцени музиката ми истински, за което й бях супер благодарна.Също хареса и стаята ми.
- Да, сигурно си забелязала, че лилавото е преобладаващо.Това е един от любимите ми цветове.
Ли ме попита откога пиша текстове и музика.Вълна от тъжни чувства ме заля отново.
-Ами...още отпреди да се преместим тук...значи от една година...Дотогава свирех само чужди произведения, най-вече на рок банди.Но много се промених след като заминахме.Всички го забелязаха, освен майка ми и баща ми.Те все още ме мислят за малка лигла.Така де...не мога да променя изгледите им.Те винаги ще си останат такива-въздъхнах и реших да отклоня темата от себе си.
-Аааа...ти откога свириш?
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Елизабет Редбърд
РуСаЛкА
Елизабет Редбърд


Брой мнения : 168
Points : 179
Join date : 03.07.2010
Age : 26
Местожителство : г0лям0т0 сел0 ..

Стаята на Тереза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тереза   Стаята на Тереза EmptyЧет Юли 08, 2010 7:21 am

Тес пак се натъжи след въпроса ми и аз се почувствах гадно заради нея. Попита ме откога свиря.
- Не помня точно, но съм била малка. Но ми беше нужно и се наложи да се науча. Не съм го искала, но сега ми харесва. Наистина се радвам, че съм била принудена да опитам. - споделих с нея и се надявах да се е изтръгнала от гадните мисли. Това момиче имаше наистина тежък живот.
Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/index.htm
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Стаята на Тереза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тереза   Стаята на Тереза EmptyПет Юли 09, 2010 2:20 am

Ли ми разказа, че е започнала като малка, но е била принудена да се научи.Обаче е наистина щастлива, че й се е наложило да опита.Да, в живота имаше и такива неща...Много исках да разбера как свири Ли.От следващите ми думи ясно се подразбра:
-Ще ми посвириш ли малко?
В крайна сметка талантът си беше талант.Искаш, не искаш, той рано или късно излиза наяве и тя трябва да се примириш с него.За някой хора той е толкова скъп дар, но за други причина...животът им да стане по-тежък.Като мен например.Желанието ми да творя музика се усилваше всеки ден, обаче бързо биваше потушавано.Това ставаше изключително лесно, като чуех майка ми да говори на "приятелките си" за мен.Е, какво да се прави...Не всичко в нашия, привидно спокоен живот, беше розово...
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Елизабет Редбърд
РуСаЛкА
Елизабет Редбърд


Брой мнения : 168
Points : 179
Join date : 03.07.2010
Age : 26
Местожителство : г0лям0т0 сел0 ..

Стаята на Тереза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тереза   Стаята на Тереза EmptyПет Юли 09, 2010 2:41 am

Тес ме попита дали искам да посвиря. Замислих се.
- Амии, до сега не съм свирила на друга освен на моята китара и... - започнах да увъртам. Всъщност думите ми не бяха лъжа. Не знаех как ще е да свиря на нейната китара. - Затова ако прозвучи ужасно, да знаеш, че е заради това. - примирих се и се засмях на думите си. Тя ми подаде китарата си и аз се замислих какво точно да изсвиря. След това в главата ми проблясна заглавието на една от любимите ми песни на любимата ми група. Знаех и музиката и текста на изуст. С повечето песни беше така, но тази беше една от специалните. Е незнам какво и беше специалното, но пък за мен беше специална. - Окей, избрах една песен на Muse. - казах на Тес и засвирих. Може би нямаше са й хареса, все пак беше алтернативен рок. Но аз харесвах това.

The wavelength gently grows
Coercive notions re-evolve
A universe is trapped inside a tear
It resonates the core
Creates unnatural laws
Replaces love and happiness with fear

Oooo

How much deception can you take
How many lies will you create
How much longer until you break
Your mind's about to fall

And they're breaking through
They're breaking through
They're breaking through
We are losing control

They're breaking through
They're breaking through
They're breaking through
Now we're falling
We are losing control

Invisible to all
The mind becomes a wall
All of history deleted with one stroke

Oooo

How much deception can you take
How many lies will you create
How much longer until you break
Your mind's about to fall

And they're breaking through
They're breaking through
They're breaking through
Now we're falling
We are losing control

Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/index.htm
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Стаята на Тереза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тереза   Стаята на Тереза EmptyПет Юли 09, 2010 2:28 pm

Ли се замисли, а после ми каза, че ако не се получи добре, то е защото не е свикнала да свири на чужда китара.Избра една песен на любимата си група - Muse.И започна...Гледах как пръстите й ловко се движат по струните, как гласът й следваше точните извивки...Наистина беше добра.Можех да усетя таланта й от километри.Изслушах песента с удоволствие, въпреки че не харесвах алтернативния рок.Когато Ли свърши, нямаше как да не стана и да не й изръкопляскам.
-Наистина си чудесна...-промълвих аз.Да, така беше.Този път бях искрена.Често ми налагаше да изръсвам по някоя и друга лъжа заради майка ми...Нали искаше да правя добро впечатление на околните.Тогава се сетих нещо.
-Хей, Ли...Утре има състезание по сърф...Аз ще съм съдията.Искаш ли да дойдеш?Ще има купон след това...-надявах се да каже "Да", защото иначе какво щях да правя на това парти...Ако тя дойдеше... определено щеше да стане по-забавно...
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Sponsored content





Стаята на Тереза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тереза   Стаята на Тереза Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Тереза
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на родителите на Тереза
» Стаята за гости

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Имението "Евънс" :: Втория етаж-
Идете на: