Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Коктейл бар "Hawaii" EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Коктейл бар "Hawaii" EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Коктейл бар "Hawaii" EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Коктейл бар "Hawaii" EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Коктейл бар "Hawaii" EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Коктейл бар "Hawaii" EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Коктейл бар "Hawaii" Vote_lcapКоктейл бар "Hawaii" Voting_barКоктейл бар "Hawaii" Vote_rcap 
Кристина Милър
Коктейл бар "Hawaii" Vote_lcapКоктейл бар "Hawaii" Voting_barКоктейл бар "Hawaii" Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Коктейл бар "Hawaii" Vote_lcapКоктейл бар "Hawaii" Voting_barКоктейл бар "Hawaii" Vote_rcap 
Николас Джоунс
Коктейл бар "Hawaii" Vote_lcapКоктейл бар "Hawaii" Voting_barКоктейл бар "Hawaii" Vote_rcap 
Мелиса Скот
Коктейл бар "Hawaii" Vote_lcapКоктейл бар "Hawaii" Voting_barКоктейл бар "Hawaii" Vote_rcap 
Александра Фокс
Коктейл бар "Hawaii" Vote_lcapКоктейл бар "Hawaii" Voting_barКоктейл бар "Hawaii" Vote_rcap 
Старк Никсън
Коктейл бар "Hawaii" Vote_lcapКоктейл бар "Hawaii" Voting_barКоктейл бар "Hawaii" Vote_rcap 
Дафни Фокс
Коктейл бар "Hawaii" Vote_lcapКоктейл бар "Hawaii" Voting_barКоктейл бар "Hawaii" Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Коктейл бар "Hawaii" Vote_lcapКоктейл бар "Hawaii" Voting_barКоктейл бар "Hawaii" Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Коктейл бар "Hawaii" Vote_lcapКоктейл бар "Hawaii" Voting_barКоктейл бар "Hawaii" Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Коктейл бар "Hawaii"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyВто Юни 29, 2010 4:33 am

Ако искате да прекарате една незабравима вечер...тук е мястото за това...

Коктейл бар "Hawaii" Him5
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Юли 04, 2010 2:25 pm

Кристина бе решила да излезне навън. В последно време си стоеше само в къщи.Също така не и се седеше сама, но понеже непознаваше никой плановете й бяха на път да се развалят.За по това време баровете гъмжаха от млади хора и тя избра точно такова място.Щом влезе в Коктейл бар''Hawaii'' тя се огледа.Много и напомняше на нощите в Маями.Усмихна се и седна на бара.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Юли 04, 2010 2:36 pm

Ник пристигна в Хавай и след като се настани реши да излезе и да разгледа, но вече беше станало късно и единствените места, които можеше да види бяха баровете. Той не познаваше никого и какво по-добро място от един бар за това. Той влезна в първия бар, който му се изпречи пред погледа - "Хавай". Той беше доста пълен и единствените празни места бяха по бара. Той се запъти натам и видя една привлекателна млада дама. Не искаше да нахалства, като някой женкар, но нямаше как да не я заговори, когато седна до нея.
- Ъмм, здрасти аз съм Ник и съм нов тук, ти как се казваш? - попита я и я гледаше в очите.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Юли 04, 2010 2:54 pm

Кристина както винаги си бе поръчала Пиня колада когато видя, че влиза някакво момче.След като го огледа добре тя останови, че той е много секси, макар, че може би всички момчета тук бяха такива.Тя побърза да отмести погледа си преди той да я види.Отпи от чашата си когато чу някакъв глас.Щеше да се задави, но успя овладее положението.Сложи длан пред устата си и тихо се прокашля.Обърна се към въпросното момче и се усмихна.
- Приятно ми е Ник..Аз съм Кристина
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Юли 04, 2010 3:11 pm

След като седнах и я попитах за името `и , видях, че е доста привлекателно момиче. А когато ми се усмихна, вече бях сигурен в това.
- Ами и на мен ми е приятно да се запознаем.
- Едно уиски келнер - извиках аз. - А ти какво ще пиеш, нали на 4ти" можем да си говорим? - засмях се аз, защото предполагах, че няма да има нищо против.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Юли 04, 2010 3:16 pm

Кристина вдигна ръката си и я постави на ухото си,прехапа долната си устна и премига леко, защото момчето до нея викаше точно в ухото й.След това го погледна.
- Аз вече съм си поръчала..и да може да си говорим на ти...От къде си ?
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Юли 04, 2010 3:22 pm

- Ами аз съм от Ню Йорк, днес се преместих тук. По няколко причини: обичам да карам сълф, но не често, обичам купоните, морето, плажа и красивите момичета. В последното вече се обедих, це тук има такива - и се усмихнах широко.
Отпих голяма глъдка от уискито, за да се разведря от пътуването и натоварения ден.
- Ами ти местна ли, разкажи ми нещо за себе си?
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Юли 04, 2010 3:26 pm

Крситина му се усмихваше докато не дойде време тя да говори..
-Емии- Започна тя.
-Не не съм местна..От Маями съм..- Въздъхна
- Дойдох тук съъ сестра си.Тя бе тази която ме запали по сърфа, макар, че аз много се страхувах от водата.- Засмя се
-Нещо друго да искаш да знаеш..?..
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Юли 04, 2010 3:29 pm

- Ми както ти прецениш - усмихнах `и се. - Е значи имаме нещо общо - сърфа.
- Нещо за пиене да желаеш ... - Барман за мен още едно голяма уиски. - Извинявай знам, че момиче не се пита колко е, но ти на колко си?
Не изчаках отговор и `и казах:
- Тая песен е хубава, може ли един танц? - и `и подадх ръка.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Юли 04, 2010 3:32 pm

Кристина го изгледа странно.Въздъхна и подаде ръката си
- Не съм жадна-Започна да отгаваря на въпросите му
- И съм на 17..А ти?- Попита и продължи да се усмихва мило.


Последната промяна е направена от newidima на Нед Юли 04, 2010 3:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Юли 04, 2010 3:40 pm

- Аз съм на 18, малко по голям съм от теб - и отново се усвихнах, не знам какво ми ставаше тази вечер.
- Ако искаш някой път можем да излезем и да покараме сърф? - А спортуваш ли или какви други хобита имаш?
След това се сетих, че може би досаждам с въпросите и `и казах:
- Ми питай нещо ти, защото ми е неудобно, само аз да питам.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Юли 04, 2010 3:44 pm

Кристина отново се замся.
- Така..-Започна да отговаря тя..
- Да може да покараме някой път ..спортувах волейбол ами ти ..спортуваш ли нещо?
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Юли 04, 2010 3:47 pm

- Ами спортувам много - волейбол, тенис, футбол и ходя на фитнес.
- А изивнявай за прекалено личния въпрос, но такова красиво момиче не може да е само, сигурно си имаш гадже?
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Юли 04, 2010 3:52 pm

Момичето се засмя малко притеснено..Сега найстина си пролича, че е сваляч.
- Хм..Еми нямам си гадже..Обаче сигорно ти си имаш - Засмя се още по-сконфузено (тая дума не я помня мноу как се пишеше ама нищо xD )
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Юли 04, 2010 3:56 pm

Нямала си, колко очудващо - помислих си аз.
- Ами и аз си нямам, нали ти казах, че обмислях да се преместя тук и затова не съв си търсил приятелка в Ню Йорк, защото щях да я нараня, като я оставя сама там, а аз дойда тук. - отпих от уискито, и тази чаша свърши.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyНед Юли 04, 2010 3:58 pm


-По-полека с алкохола- Каза тя и отново се засмя.Отпи от пиня коладата си
- Сигорно много ти липсва
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyПон Юли 05, 2010 8:16 am

- Кой да ми липсва? Семейството и приятелите да, но гаджето -не, просто защото аз нямам такова - засмях се и `и казах:
- Май теб те хвана повече алкохола и междудругото не съм пиян и трудно ме хваща. Свикнал съм му - този път се изсмях жестоко.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyПон Юли 05, 2010 8:18 am

Момичето се замисли.Или той говореше несвързано или наистина я бе хванал алкохолат.Макар , че бе пила само една пиня колада.Даже не я бе допила.
- Ти каза..че си имал гадже но си я оставил защото си идвал в хавай.- Засмя се
- Или поне аз това разбрах
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyПон Юли 05, 2010 8:22 am

- Ами не - изхилих се, явно не ме е разбрала.
- Сега от начало да се опитам да обесня. - Така в последните месеци не съм имал приятелка, просто защото не искам да нараня никое момиче, като се преместя тук и затова си нямам все още. Надявам се скоро да си хвана. И междудругото как си помисли, че ще тръгна с едно момиче и така лесно ще я зарежа. Вярно, че съм женкар и харесвам да се сваляме с някоя мадама, ама все пак - и отпих от уискито.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyПон Юли 05, 2010 8:25 am

-..Аха..- Каза тя.
-Май наистина съм зле- Каза тя и се засмя бервно.Отпи от питието си .Реши да смени темата тъй като не искаше да се излага повече.
- Имаш ли домашен любимец.- Неможеше да повярва, че започна да ръси тъпите въпроси.Не се бе сетила за нищо друго..за миг се замисли дали нямаше да бъде по-добре ако си бе замълчала..
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyПон Юли 05, 2010 8:29 am

Нещо май почна да ме хваща алкохола - помислих си. Повече няма да пия все пак съм с колата. Това самовглъбение тя наруши с един въпрос:
- Имаш ли домашен любимец?
- Ми имам си куче, немска овчарка, женско на 2 години и се казва Сара, а ти?
Направо ме хващаше яд на себе си, какви тъпи въпроси задавам. Така ли си сваля момиче бе, Ник? - запитах се на ум.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyПон Юли 05, 2010 8:31 am

Кристина се облегна на ръката си .Явно се бе замислил за нещо.
*Май го прекъснах*
Въздъхна.
- Имам кученце на 1 годинка.Хъски е и се казва Руди- Усмихна се.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyПон Юли 05, 2010 8:36 am

- Аха. - Виждам че нещо не върви разговора между нас, така че искаш ли да се измитаме от тук. Нещо ми е тъпо. Само кажи къде. Пък и ако не искаш, няма проблем, няма да съ разсърдя. А ако отидем някъде после може да те закарав до вас с колата, да не си ходиш толкова късно сама пеш по тези забутани улици.
Докато чаках момичето да отговори, аз си доизпих питието и погледнах телефона си случайно някой да не би да ми е звънял.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyПон Юли 05, 2010 8:40 am

Кристина малко се учуди, че той вместо да си тръгне иска да отиде някаде с нея.
* Май го отекчих*
-Ами ако няма да ти е скучно с мен..Може-Замисли се
- Но ти кажи място...в последно време не излизам често
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" EmptyПон Юли 05, 2010 8:48 am

Офф как мразех да избирам, не че не знам, къде искам, но винаги давам правото на момичето да избере. Е този път трябваше аз да избера. Замислих се и казах:
- Чувал съм от приятели, които са идвали тук на почивка, че вечерта е доста хубава, особено на брега на океана. Ако искаш там да отидем?
Тя само кимна и от това разбрах, че няма да има нищо против. Платих моята и нейната сметка. Излязохме навън, помогнах и да се качи в колата и отпрашихме за плажа.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коктейл бар "Hawaii" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коктейл бар "Hawaii"   Коктейл бар "Hawaii" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коктейл бар "Hawaii"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Из улиците на Хаваите-
Идете на: