Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Лунния басейн EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Лунния басейн EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Лунния басейн EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Лунния басейн EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Лунния басейн EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Лунния басейн EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Лунния басейн EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Лунния басейн EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Лунния басейн EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Лунния басейн Vote_lcapЛунния басейн Voting_barЛунния басейн Vote_rcap 
Кристина Милър
Лунния басейн Vote_lcapЛунния басейн Voting_barЛунния басейн Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Лунния басейн Vote_lcapЛунния басейн Voting_barЛунния басейн Vote_rcap 
Николас Джоунс
Лунния басейн Vote_lcapЛунния басейн Voting_barЛунния басейн Vote_rcap 
Мелиса Скот
Лунния басейн Vote_lcapЛунния басейн Voting_barЛунния басейн Vote_rcap 
Александра Фокс
Лунния басейн Vote_lcapЛунния басейн Voting_barЛунния басейн Vote_rcap 
Старк Никсън
Лунния басейн Vote_lcapЛунния басейн Voting_barЛунния басейн Vote_rcap 
Дафни Фокс
Лунния басейн Vote_lcapЛунния басейн Voting_barЛунния басейн Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Лунния басейн Vote_lcapЛунния басейн Voting_barЛунния басейн Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Лунния басейн Vote_lcapЛунния басейн Voting_barЛунния басейн Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Лунния басейн

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Лунния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Лунния басейн   Лунния басейн EmptyСъб Юни 05, 2010 6:18 am

Едно наистина вълшебно и много загадъчно място...

Лунния басейн Snapshot20071118220111


Последната промяна е направена от Тереза Евънс на Сря Авг 18, 2010 1:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Лунния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунния басейн   Лунния басейн EmptyСря Юли 14, 2010 8:28 am

Беше ми скучно и реших да поплувам.Не можех да плувам ,когато ходех на плаж, защото не исках да разкрия тайната си.Отидох на един одалечен пуст плаж и влязох в океана.Десет секунди след това се превърнах в русалка.Плувах до острова и стигнах чак до лунния басейн ,където беше започнало всичко.Изплувах и се огледах ,там вече имаше някой.Реших да се върна назад ,но той ме чу и се обърна.
Забеляза ме и каза.
-Чакай ...
Чудех се какво да направя.Беше много късно вече, защото той беше видял и рибешката опашка.Изплувах и седнах на един камък около басейна ,а опашката остана във водата.
-Как дойде тук?-попитах и се държах нормално.
-Между другото аз съм Мел.-казах и се загледах във водата.
След това излязох на сушата и изчаках да изсъхна.
Мина малко време и отново си бях аз с лятната рокличка, с която влязох във водата.Огледах се наоколо ,погледнах и към момчето ,очаквайки отговора на въпроса ,който му зададох.
Върнете се в началото Go down
Александър Фелхарт

Александър Фелхарт


Брой мнения : 15
Points : 15
Join date : 14.07.2010
Age : 29
Местожителство : вънкъъ ъфкорс ; ) ;p

Лунния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунния басейн   Лунния басейн EmptyСря Юли 14, 2010 8:55 am

Беше малко странно да срещна друга русалка тук, но какво пък, аз пях мъжка русалка, русалчо (о.О това не съм го казал аз...) или там както се нарича.
- Ами по същият начин, както и ти, доплувах. - отвърнах 'и аз и се усмихнах. - Александър, това е името ми, но може да ме наричаш, Алекс. - допълни русокоското и се усмихна, за пореден път.
Загледа се във басейнчето, което приличаше повечен на малко езерце, от колкото на басейн. Лунната светлина се отразяваше във водата 'и и предаваше различни, цветове и нюанси.
- Сигурно ти изглежда странно, мъжка русалка, но явно и такива неща се случват. - каза той и се разсмя, защото малко бе нелепо, мъжка русалка, но живота никога не е бил справедлив с него, така че не се учудваше от това, че го е сполетял такъв късмет.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Лунния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунния басейн   Лунния басейн EmptyСря Юли 14, 2010 9:07 am

Първите ми мисли бяха ''Той се базика с мен.Не няма да се вържа'' ,но като се замислих нямаше друг начин ,защото входа на пещерата на сушата беше на много трудно за откриване място.
-Окей, щом казваш.-засмях се.-Приятно ми е ,Алекс.Е, какво те води тук?
Реших да не смея,защото той май не беше много доволен от факта какво е.
-От Хавай ли си или ...?-попитах и се заиграх с пясъка.
Не очаквах ,че тук щеше да има някой, а последното ,което ояаквах беше някое момче.
-На колко си?-отново зададох въпрос.
Накрая млъкнах за да му дам шанс да отговори.
Върнете се в началото Go down
Александър Фелхарт

Александър Фелхарт


Брой мнения : 15
Points : 15
Join date : 14.07.2010
Age : 29
Местожителство : вънкъъ ъфкорс ; ) ;p

Лунния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунния басейн   Лунния басейн EmptyСря Юли 14, 2010 9:28 am

- Амии, дойдох малко на спокойствие, незнам защо, но това е едно от местата, които ми действат някак успокояващо, а колкото до това дали съм от Хавай, ами не, не съм, роден съм и отрасъл в Сиатъл, но поради стечение на обстоятелствата, се преместих тук. Но тука ми харесва, по спокойно е от големия град, а и има повече места за почивка и разходки. - отвърна Алекс и се усмихна. Взе и хвърли едно камъче във водата, от което се образуваха малки кръгчета, на повърхноста на басейна.
- А колкото до годините ми, ами аз съм на 22, вече одъртях. каза той и се разсмя. - Ами ти, от къде си и на колко си? - попита той момичето, което му изглеждаше по-младо от него.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Лунния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунния басейн   Лунния басейн EmptyСря Юли 14, 2010 10:09 am

Слушах Алекс и се загледах в кръгчетата ,които се образува когато той хвърли камък във водата.Не каза много за себе си,но и аз не попитах ,защото имах чувство ,че не му се говори.
-Да това място наистина е много хубаво и предразполагащо към релакс.-усмихнах се.Доста ,често идвах тук.
Беше мой ред да разказвам:
-Ами ,аз съм от Хавай и съм на 17.Имам по-малка сестра.Това е.-засмях се.Историята ми не беше от най-интересните.
-Ами ти от кога си ...-а сега де ,не можех да кажа русалка,не исках да го обиждам за това казах:
-Ъъъ ... сещаш се.-усмихнах се неловко.
Върнете се в началото Go down
Александър Фелхарт

Александър Фелхарт


Брой мнения : 15
Points : 15
Join date : 14.07.2010
Age : 29
Местожителство : вънкъъ ъфкорс ; ) ;p

Лунния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунния басейн   Лунния басейн EmptyЧет Юли 15, 2010 9:56 am

- Хах, честно казано, от малко повече от седмица. И тази цяла простотия с водата ме побърква. Защо забога, всеки път щом вляза във водата се превръщам в такова нещо?! Защо неможе да става когато аз си поискам? Ама че глупост. - отвърнах и аз и се нацупих, но след малко се разсмях. Колко нелепо е, до пред седмица, изобщо неможех да се представя, че може да съществува нещо като русалка, а сега самият аз бях таква, само че в мъжки вариант. Каква ирония само.
- Изобщо не ми харесва да съм това чудо, единственото хубаво нещо е силата, която имам. Като стана въпрос за сили, твоята каква е? - попитах аз Мел и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Лунния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунния басейн   Лунния басейн EmptyЧет Юли 15, 2010 10:13 am

Засмях се и го погледнах:
-Повярвай ми и аз не бях на седмото небе ,когато разбрах.Беше ужасно.Плаках цял уикенд.-беше си вярно, само като си помислех за плажа и ,че повече няма да стъпя там и сълзите се появяваха в очите ми.Беше ме яд.Отначало избягвах да ходя на плаж от страх да не се намокря, но по-късно поех риска.
-Да силата обаче е хубаво нещо.-усмихнах се и без да казвам каква е силата ми, вдигнах леко ръка и размърдах пръстите си.От басейна сякаш изплува змия ,която се издигаше нагоре и ставаше все по-голяма.
-Това е моята сила.-казах му и го погледнах да видя реакцията му.
-Ами твоята сила каква е?-попитах като продължавах да издигам и оголемявам змията.
Върнете се в началото Go down
Александър Фелхарт

Александър Фелхарт


Брой мнения : 15
Points : 15
Join date : 14.07.2010
Age : 29
Местожителство : вънкъъ ъфкорс ; ) ;p

Лунния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунния басейн   Лунния басейн EmptyЧет Юли 15, 2010 10:40 am

- Хмм интересна сила! - отвърна 'и той и се усмихна. След това протегна ръка към змията, която беше направила Мел и тя започна да замързва малко по малко, докато не стана една ледена скулптура. - Е, това е моята сила. Много е полезна в топлите летни дни, когато си умираш от жега. - каза Алекс и се разсмя. Наистина, сега бе толкова лесно да си направи сладолед.
- Значи все още си ученичка? Е, как е ученическия живот, тук на Хавайте? - попита русокоското и за пореден път се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Лунния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунния басейн   Лунния басейн EmptyЧет Юли 15, 2010 11:16 am

Гледах как змията лека полека замръзва.Засмях се.Поне щеше да остане ледена склуптура във водата.Ако някой я откриеше щеше доста да се замисли как ли се е появила тук, но няма значение.
-Ами ученическия живот си е нормален.Дали в Хавай или другаде няма разлика-усмихнах се.-Има малка разлика само ,когато е хубаво времето и половината ученици са на плажа.Мислила съм си да предложа на директора часовете да се провеждат на плажа.-това не беше лъжа ,толкова пъти съм се чудела как да го предложа ,но всеки път се отказвам от страх да не ме вземат насериозно.
-Ъъ ти работиш ли или още учиш?-попитах и се загледах в ледената змия.
Върнете се в началото Go down
Александър Фелхарт

Александър Фелхарт


Брой мнения : 15
Points : 15
Join date : 14.07.2010
Age : 29
Местожителство : вънкъъ ъфкорс ; ) ;p

Лунния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунния басейн   Лунния басейн EmptyЧет Юли 15, 2010 12:52 pm

- Това е добра идея, за часовете на плажа, трябва да я предложиш на директора, мисля че ще има доста съгласни, не само ти! - отвърнах 'и аз и се усмихнах. - А колкото до мен, ами вече не уча, сега работя в един сърф магазин, така де, аз им правя сърфовете. Те ми бяха голяма страст, но сега, след промяната, само така може да се наслаждавам, на доскорощното ми хоби. - казах аз и се разсмях. Наистина много се ядосвах, за това че няма да мога да карам повече сърф, но го превъзмогнах, все пак не всичко се върти около сърфа.
- Утре свободна ли си? Можем да отидем някъде, да пийнем нещо, ако искаш, разбира се? - попитах я аз и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Лунния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунния басейн   Лунния басейн EmptyЧет Юли 15, 2010 1:37 pm

Усмихнах се ,когато одобри идеята ми.
-Гадно е ,че вече не можеш да съфираш.-разбирах го.Това му е било хоби ,а сега ...Представих си ,ако на мен се случеше нещо и вече бях неспособна да ходя на пазар.Сърцето ми се сви само при мисълта.Но това не беше невъзможно ,ако баща ми спреше да плаща кредитната ми карта щях да бъда претисната от обстоятелствата и да прекратя шопинга.-Съжалявам, сигорно ти е мъчно ,когато гледаш как другите сърфират.-погледнах го със съчувствие.
После той попита:
- Утре свободна ли си? Можем да отидем някъде, да пийнем нещо, ако искаш, разбира се?
-Утре съм напълно свободна.Само кажи кога и къде.-усмихнах се.
Не си носех телефона и нямаше как да си запиша номера му за това се разбрахме да се чакаме на плажа към шест и след това да решим къде ще отидем.
-До утре.-казах и се гмурнах във басейна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лунния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунния басейн   Лунния басейн Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лунния басейн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Външния басейн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Плажа :: Остров "Уайт пърл"-
Идете на: