Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Караоке бар "Night" EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Караоке бар "Night" EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Караоке бар "Night" EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Караоке бар "Night" EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Караоке бар "Night" EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Караоке бар "Night" EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Караоке бар "Night" EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Караоке бар "Night" EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Караоке бар "Night" EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Караоке бар "Night" Vote_lcapКараоке бар "Night" Voting_barКараоке бар "Night" Vote_rcap 
Кристина Милър
Караоке бар "Night" Vote_lcapКараоке бар "Night" Voting_barКараоке бар "Night" Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Караоке бар "Night" Vote_lcapКараоке бар "Night" Voting_barКараоке бар "Night" Vote_rcap 
Николас Джоунс
Караоке бар "Night" Vote_lcapКараоке бар "Night" Voting_barКараоке бар "Night" Vote_rcap 
Мелиса Скот
Караоке бар "Night" Vote_lcapКараоке бар "Night" Voting_barКараоке бар "Night" Vote_rcap 
Александра Фокс
Караоке бар "Night" Vote_lcapКараоке бар "Night" Voting_barКараоке бар "Night" Vote_rcap 
Старк Никсън
Караоке бар "Night" Vote_lcapКараоке бар "Night" Voting_barКараоке бар "Night" Vote_rcap 
Дафни Фокс
Караоке бар "Night" Vote_lcapКараоке бар "Night" Voting_barКараоке бар "Night" Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Караоке бар "Night" Vote_lcapКараоке бар "Night" Voting_barКараоке бар "Night" Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Караоке бар "Night" Vote_lcapКараоке бар "Night" Voting_barКараоке бар "Night" Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Караоке бар "Night"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Даймънд Евънс
МиС ШеФчЕ
МиС ШеФчЕ
Даймънд Евънс


Брой мнения : 297
Points : 618
Join date : 21.02.2010
Age : 27
Местожителство : София

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyСря Юли 07, 2010 3:19 am

Забавлението Ви е гарантирано...

Караоке бар "Night" 125318940282
Върнете се в началото Go down
https://hawaii-online.bulgarianforum.net
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyНед Юли 18, 2010 2:26 pm

Доведох го в караоке бар ''Night''.Не бях идвала на това място ,но много ми хареса.
-Е ,харесва ли ти?-засмях се и отидох до бара.
Имаше сцена на ,която вече пееше някакво момиче и можех да се обзаложа ,че не беше профисионална певица.
Погледнах Алекс и казах.
-Ще попееш ли?
През това време бармана ме попита какво ще пия.Казах името на някакъв коктейл.
-Ти какво ще пиеш ,Алекс?А ,и не си ми отговорил на предишния въпрос, защото бармана ни прекъсна.
Върнете се в началото Go down
Александър Фелхарт

Александър Фелхарт


Брой мнения : 15
Points : 15
Join date : 14.07.2010
Age : 29
Местожителство : вънкъъ ъфкорс ; ) ;p

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyНед Юли 18, 2010 2:45 pm

- За мен едно чисто уиски! - отвърнах аз на бармана и се обърнах към Мел. - Ами да харесва ми мястото, има добра атмосфера, а колкото до втория ти въпрос, не, немисля да пея, а и е по-добре за теб. - казах 'и аз и се разсмях. Взех уискито си и отпих една голяма глътка от него.
Сега имаше доста хора и обстановката бе доста разгорещена. Навсякъде имаше полупияни и пияни хора, които се танцуваха в такт с музиката, а момичето, коете пя на караокето досега, бе сменено от друго.
- Да си потърсим ли маса или ще стоим на бара? - попитах Мел и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyНед Юли 18, 2010 2:53 pm

-По-добре маса.-усмихнах се.
Бара беше много близо до сцената.
Седнахме в ъгъла на едно сепаре.
-Така е по-добре.А ,това място наистина е хубаво.
Не знаех какво да кажа , но нали не беше много учтиво да мълча за това го попитах.
-Ти как си?Гаджето ти не се ли сърди ,че си тук?-засмях се, но после се опомних.
-Ъъ извинявай ... -отместих поглед от него и отпих от питието си.
Върнете се в началото Go down
Александър Фелхарт

Александър Фелхарт


Брой мнения : 15
Points : 15
Join date : 14.07.2010
Age : 29
Местожителство : вънкъъ ъфкорс ; ) ;p

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyНед Юли 18, 2010 3:03 pm

Малко се изненада от въпроса 'и, не бях казал че имам гадже, но не е и ставало на въпрос.
- Не, няма защо да се извиняваш. Амиии добре съм, а колкото до гаджето, ами в момента нямам такова. - отвърнах 'и аз и се усмихнах. - А ти, как си и имаш ли приятел? - попитах я аз и отпих нова глътка от питието си.
Пуснаха една от любимите ми песни и аз станах.
- Таа, хайде да танцуваме, не че мога много добре, просто това е една от любимите ми песни, а ти ще отговориш на въпросите ми, по пътя към дансинга. - казах аз и я хванах за ръката и започнах да проправям път към сцената.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyНед Юли 18, 2010 3:24 pm

-Ами... -преди да отговоря той ме покани на танц и аз се съгласих.
-Хубава песен.-усмихнах се.
Песента беше бавна и нежна.Бях сложила ръка на рамото му и се поклащахме в такт с музиката.
-Добре танцуваш.-вдигнах очи към него и се усмихнах.
Този танц ме изненада.Не бях танцъвала скоро такъв стил.На партитата танцувахме по масите и то на доста бързи песни.
-Нека сега отговоря на въпросите ти ... добре съм. -засмях се и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Александър Фелхарт

Александър Фелхарт


Брой мнения : 15
Points : 15
Join date : 14.07.2010
Age : 29
Местожителство : вънкъъ ъфкорс ; ) ;p

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyНед Юли 18, 2010 3:38 pm

Явно не искаше да говори по втория въпрос, а и нямах намерение да я карам насила да го прави, все пак, тя си решава. Продължихме да се поклащаме в такт с песента, докато тя не свърши, след което отидохме до бара за нови питиета, защото тези вече ги бяхме изпили. Тя си взе някакъв друг коктейл, а аз една водка с кола и се запътихме към масата ни.
- Хммм, странно, защо ли не съм те срещал по дискотеките и баровете, изглеждаш ми като голяма купонджийка. - казах аз и се разсмях.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyНед Юли 18, 2010 3:44 pm

-Това е обида.Та аз съм звезда по купоните, а след още няколко питиета може сам да се обедиш.-засмях се и му намигнах.
Отпих от коктейла си и си казах ,че следващото питие ще е чисто.
-Ами ти купонджия ли си?-попитах.
Продължиха да пускат някакви бавни песни ,а някакво момиче пееше доста добре.
-Пее хубаво.-казах и погледнах към сцената.-О, и е хубава,но какво разбирам аз,ти ще кажеш дали е хубава.Аз мога да преценявам само момчетата.-отпих една голяма глътка и след това му се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Александър Фелхарт

Александър Фелхарт


Брой мнения : 15
Points : 15
Join date : 14.07.2010
Age : 29
Местожителство : вънкъъ ъфкорс ; ) ;p

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyНед Юли 18, 2010 3:53 pm

Дам, явно не ме е виждала по купоните, когато бях в настроение, казах си аз на ум и се подсмихнах.
- Ами явно не се чак такива купонджии, щом не сме се срещали на нито един купон, а и да сме, може да сме забравили, но се съмнявам, едва ли бих забравил момиче като теб. - намигнах 'и аз, докато отпивах нова глътка. - А колкото до момичето, което пее в момента, да пее добре, но не мисля, че е чак толкова красива. - казах аз и се разсмях за пореден път.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyНед Юли 18, 2010 4:02 pm

-Дам ,явно не сме се виждали.-казах.-А и ти нали си нов в града.-напомних му.
Реших да не споменавам разликата във възрастта ни.Не, че беше много ,но просто имахме различни компании.
-Искаш ли после да изпеем някой дует?-това пък от къде ми хрумна.
Засмях се и го погледнах.-Но, преди това е май по-добре да си вземем още едно питие.-забелязах ,че неговата чаша също е празна.
Хванах го за ръката и го поведох към бара,а той май нямаше нищо против.
Върнете се в началото Go down
Александър Фелхарт

Александър Фелхарт


Брой мнения : 15
Points : 15
Join date : 14.07.2010
Age : 29
Местожителство : вънкъъ ъфкорс ; ) ;p

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyНед Юли 18, 2010 4:15 pm

Взех си отново една водка, само че без кола и се обърнах към Мел.
- Ооо не, никакво пеене, няма да стане! Всичко друго, но не и пеене, мразя да пея! - отвърнах 'и аз и се разсмях. Пуснаха друга песен, по-бърза, която ми допадна и глътнах уискито на екс.
- Хайде пак да танцуваме, тази вече е по-бърза. - казах аз и се разсмях, като задърпах внимателно Мел към дансинга, като същевременно си проправях път през голямата група, танцуващи хора.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyНед Юли 18, 2010 4:24 pm

-Тази ми харесва повече.
Сега вече можех да се развихря.Танцувах около него.Не се срамувах ,знаех ,че съм добра в това.Алекс също много го биваше.
По едно време алкохола ме удари в главата и ме осени една идея.
-Връщам се след малко.-казах и неомислено го целунах по бузата.
Отидох при DJ-я и го помолих да ми пусне песента от Мулен Руж ''Lady Marmalade''.
След това излязох на сцената, не ми беше за първи път да пея в караоке бар.
Върнете се в началото Go down
Александър Фелхарт

Александър Фелхарт


Брой мнения : 15
Points : 15
Join date : 14.07.2010
Age : 29
Местожителство : вънкъъ ъфкорс ; ) ;p

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyВто Юли 20, 2010 5:00 am

Когато Мел каза, че ей сега се връща, си помислих, че отивам за ново питие или до тоалетната, а тя отиде право при DJ-я и му каза нещо, след което се качи на сцената. Започна една песен, която ми беше позната, но неможех да се сетя коя е. Мел взе едния микрофон и започна да пее и танцува в такт с музиката. Неможеше да се отрече, че тя пееше толкова добре, колкото и танцуваше. Завърши изпълнението си и след като свършиха аплодисментите, тя се запъти към мен с бърза крачка, явно след това преживяване, адреналина 'и се бе вдигнал доста.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyВто Юли 20, 2010 5:10 am

Усмихнах се доволно ,след аплодисментите.Слязох от сцената и отидох при Алекс.
-Е, хареса ли ти?-попитах го и се завъртях.
Отидох да си взема някакво питие.Взех си едно мартини.
-Беше много забавно!Трябва да опиташ!-засмях се и погледнах Алекс предизвикателно.
Всички в бара се забавляваха много.Танцуваха,пиеха,пееха,смееха се, настроението беше на макс.
Върнете се в началото Go down
Александър Фелхарт

Александър Фелхарт


Брой мнения : 15
Points : 15
Join date : 14.07.2010
Age : 29
Местожителство : вънкъъ ъфкорс ; ) ;p

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyВто Юли 20, 2010 5:18 am

- Не, това няма как да стане! Немога да пея и душът в банята ми, може да го докаже! Чак ми става жал за него. - отвърнах 'и аз и се разсмях. Възползвах се, че бяхме до бара и си поръчах специалитета на бармана, какъвто и да беше той.
- А сега какво? - попитах аз Мел, докато се обръщах да взема коктейла си, който бе станал доста по-бързо от очакваното. Отпих една глътка от него и се обърнах отново към нея, за да чуя отговора 'и.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyВто Юли 20, 2010 5:24 am

-Хмм като за начало можеш да ми кажеш дали ти хареса представлението ми?-засмях се леко.
Той ме попита какво ще правим.
-Ъм ... не знам ,какво ти се прави?-попгледнах го и отпих малка глътка от силния алкохол.
Алкохола започна да ми действа и ми стана изведнъж много весело и безгрижно.Погледнах към Алекс и докато си въртях един кичур коса между престите попитах.
-Е, реши ли?
Върнете се в началото Go down
Александър Фелхарт

Александър Фелхарт


Брой мнения : 15
Points : 15
Join date : 14.07.2010
Age : 29
Местожителство : вънкъъ ъфкорс ; ) ;p

Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" EmptyВто Юли 20, 2010 5:40 am

- Ами пееш доста добре, учудвам се, че не пееш професионално. - отвърна 'и той и се усмихна - А колкото до това, какво ми се прави, ами искам още едно питие. - каза русокоското и изпи коктейла на екс, а след това си поръча още един такъв.
- Но както ти казах, можем да отидем където поискам, нали закъснях и тази вечер, ти определяш какво ще правим. - каза Алекс и се усмихна, докато отпиваше нова глътка от коктейла, който току що му дадоха.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Караоке бар "Night" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Night"   Караоке бар "Night" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Караоке бар "Night"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Из улиците на Хаваите-
Идете на: