Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_rcap 
Кристина Милър
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_rcap 
Николас Джоунс
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_rcap 
Мелиса Скот
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_rcap 
Александра Фокс
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_rcap 
Старк Никсън
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_rcap 
Дафни Фокс
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Voting_barКъщата на Ник Джоунс  - Page 3 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Къщата на Ник Джоунс

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyЧет Юли 08, 2010 3:40 am

Щом му се хвърлих той малко залитна.Уплаших се да не би да падне и да е моя вината, но той за щастие се задържа.Хвана ме и ме занесе на една маса, седнах и ме целуна нежно.Потърках очите си и го прегърнах.
-Правиш закуска а..Имаш ли нужда от помощ-Попитах,изправих се и се усмихнах.
-Как спа..ритах ли много..пречех ли ти?-Упасявах се, че съм ритала..често се случваше.макар, че ми се стори, че спях спокойно.;
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyЧет Юли 08, 2010 3:58 am

Кристина ме попита дали имам нужда от помощ. Аз отговорих:
- Не нямам, но мерси че попита. Но не мога да те карам да правиш такива неща, днес ти си принцесата ми и аз ще ги угаждам. В замяна на това искам целувки - тя беше права и аз я дарих с една целувка.
После ме попита как съм спал, дали ми е пречела и дали ме е ритала.
- Ами спокойно не си, или поне аз не съм разбрал. В смисъл може и аз да съм пречил, по принцип много се въртя. Но мисля че и двамата спим по-спокойно, когато сме един до друг - и `и се усмихнах.
Тогава взех две чиния и сервирах закуската. Бях направил омлет.
- Е сядай и нападай, че ни чака дълъг ден - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyЧет Юли 08, 2010 4:06 am

Ник както винаги се държеше много мило, но прекаляваше с това а принцесата.Не обичах хората да ми прислужват.Можех и сама.Бях свикнала такаНе бях нищо повече от прислугата.Седнах на масата и го погледнах.Засмях се.Започнах да ям и го погледнах.Още стоеше прав.
-Благодаря ти за закуската, но нямаше нужда.Попринцип мога да карам само на едно кафе...
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyЧет Юли 08, 2010 4:53 am

Седнахме и започнахме да се храним. Тя ми благодари за закуска и се усмихна и каза:
- Попринцип мога да карам само на едно кафе...
- Попринцип можеш, но аз не давам. Виж ква си слаба, не че не ми харесваш така, но трябва да се храниш, ще си навредиш така.
След това свършихме със закуската и започнах да отсервирвам. Тогава я попитах:
- Хареса ли ти, не съм много добър в готвенето, но се налага почивните дни да го правя? И какво ще правим сега?
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyЧет Юли 08, 2010 5:05 am


''- Попринцип мога да карам само на едно кафе...''-Бе псоледното което казах.А той ми отвърна:
''- Попринцип можеш, но аз не давам. Виж ква си слаба, не че не ми харесваш така, но трябва да се храниш, ще си навредиш така. ''-Засмях се..Найстина изглеждаше. че беше загрижен за мен.Свърших със закуската и отавих вилицата на масата.Усмихнах се.
''- Хареса ли ти, не съм много добър в готвенето, но се налага почивните дни да го правя''-ККаза след това.
-Да хареса ми ..спокойно-Беше толкова сладък.Имаше нещо на бузата.Отидох зад него,махнах това нещо и го целунах с език.Попита ме също какво ще правим сега.
-Защо винаги питаш мен?.. Съжелявам.Вярно, че ти винаги решаваш..Но аз напоследък незнам какво ми се прави..
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyЧет Юли 08, 2010 5:19 am

Когато свършихме с храненето, тя стана и дойде до мен, махна нещо от бузата и ме целуна страстно с език.
- Защо винаги питаш мен?. Съжелявам. Вярно, че ти винаги решаваш. Но аз напоследък незнам какво ми се прави.
- Ами не знам, не искам да се налагам и за това те питам, какво на теб ти се прави. За мен е по-важно ти да си доволна - нямаше как да не я целуна сега и го напрамих.
- Ами може сега да се облечем, да отидем да вземем кучето ти и да ги изведем на разходка. Става ли?
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyЧет Юли 08, 2010 5:29 am

Той ми предложи да се облечем, да отидем да вземем кучето ми и да се поразходим.
-Чудесна идея-Казах аз и отново го целунах с език.Много ми харесваха целувките му.Отидох в бялата спалня и си облякох роклята която носех предната вечер.Върнах се при него и го прегърнах.
-Готова съм..като отидем у нас ще трябва и да ме изчакаш да се преоблека ..-Изплезих му се и пак го целунах
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyЧет Юли 08, 2010 8:59 am

Тя се зарадва на идеята ми, а аз повече на това, че тя е радостна. Отиде да се облече в бялата спалня. След малко се върна и ме прегърна.
- И аз отивам да се облека, не може по бельо да излеза. Отидох горе и набързо се облякох
така. Слязох при нея и `и казах:
- Ми да тръгваме - взех ключовете за колата в една ръка, а с другата хванах Кристина.
Излязохме навън и аз отидох да изкарам колата от гаража. Качихме се и отпрашихме към тях, разбира се взехме и моето куче - Сара.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 EmptyСря Юли 14, 2010 2:54 pm

Минахме през къщите на Джес и Крис и след това се запътихме към нас. Момичетата изглеждаха великолепно, а как щяха да ми завиждат всички мъже в ресторанта, че съм със две.
Отидохме в къщата ми и ги настаних във единия хол. Пратих прислугата да ги обслужва, докато чакат, а аз се запътих към банята. Влязох във ваната и почти се унесох. Изсуших се и си облякох някакъв костюм, въобще не гледах какво обличам, не исках да ме чакат много.
Е бях готов и слязох при тях. Качихме се в колата и отпрашихме за ресторанта. Дано да имаше място, защото не сме запазали.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ник Джоунс    Къщата на Ник Джоунс  - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Ник Джоунс
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Къщата на Ами Юми
» Къщата на Лив
» Къщата на Уил Джаксън
» Къщата на Вивиан
» Къщата на Джоан

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Къщи и апартаменти-
Идете на: